Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Udanego weekendu życzę wszystkim! <3

     

  2. Czy byłeś kiedyś w safd i zostałeś wydalony przez HaaQu?

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. @BartiCK a ja? Wreszcie wywiad z kimś normalnym P. S. @MateuszXQco to za wyłudzanie reakcji :p
  5. 1. Najlepszy Support: @DanielRB @KoNiK123. @Bambi 2. Najlepszy Moderator: @ThanKs. @Bilu. @veeniX 3. Najlepszy Administrator: @L4MP3K.3D @Avenged.dev @Kubula 4. Najlepszy Starszy Administrator: @LuKi16 @Grzengol 5. Najlepszy Administrator RCON: @XQward @DreeY @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: 7. Najlepsza Frakcja: San Andreas Fire Departament 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Olaf.* @Bambo* @AdRianeQ69 9. Najlepszy Biznes: Wojsko 10. Najlepszy prezenter: @DJigoras @Limitowany* @Emialski 11. Najlepszy Redaktor: Brak jednostek 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Opal @PanSzczepan @Ferdel1111 13. Najlepszy Lider: @HefreyPL @HaaQu* 14. Najlepsza Organizacja: Dirty Angels Kingdom 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @AndrewColl @dyspozytor @asbesth 16. Największy No-life Serwera: @DarkQueen @kzedo @YerbaDisa*app 17. Najbogatszy Gracz: @DanielRB 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @velovsky:]] @Rea 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy szpital 20. Najlepsza praca na serwerze:
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. No to drodzy gracze 4Life. Widzimy się za jakiś czas w grze!
    :4l:
    Powodzenia każdemu w życiu prywatnym, spełniajcie swoje marzenia. 


    Wrócę silniejszy do gry, do frakcji.  (na forum będę zaglądać)

     

  9. Ostatnie chwile do napisania podania w rekru do serwerowego wojska!
     

  10. Fajny artykuł, aczkolwiek brzmi dziwne, dużo tych zdań krótkich prawie tak samo jakbyś przepis układał. To jest podobne.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. 2 maja - Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Od 2004 roku nieprzerwanie w Polsce obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, chociaż dzień ten nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy to i tak wiele osób bierze na ten dzień dodatkowy urlop, aby przedłużyć sobie majówkę. Święto Flagi RP jest powodem do jedności, radości i dumy, że jest się Polakiem. Wywieszanie flagi Państwowej nie tylko 2 maja, właśnie spełnia te 3 cechy. 2 maja to nie tylko Dzień Flagi, ale też wszystkich innych symboli narodowych (godło, hymn), a także Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Jak obchodzić Dzień Flagi? Prosty gest, wywiesić flagę na całą majówkę (2 oraz 3 maja) i tyle. Pamiętajmy, że Flaga lub banner eksponowane publicznie muszą być czyste i mieć czytelne barwy. Nie mogą być pomięte lub postrzępione. Flaga nigdy nie może dotknąć podłogi, ziemi, bruku lub wody. Flaga nie może służyć jako nakrycie stołu lub opakowanie jakiegoś przedmiotu. Na fladze państwowej RP nie wolno umieszczać żadnych napisów i żadnego rodzaju rysunków. Godnym sposobem zniszczenia zużytej flagi lub banneru jest niepubliczne spalenie. Możliwe jest także godne zniszczenie flagi przez rozdzielenie barw. 3 maja - rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go maja Wiwat maj, trzeci maj! 3 maja obchodzone jest Narodowe Święto uchwalenia Konstytucji 3-go maja. W tym roku przypada 230. rocznica jej uchwalenia. Tego dnia w całej Polsce obchodzone są uroczystości z okazji tego święta. Odprawiane są msze święte w intencji ojczyzny, składane są wieńce pod pomnikami polskich żołnierzy. Polska konstytucja była drugą na świecie i pierwszą w Europie ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli. Początek tej Konstytucji rozpoczyna się w ten sposób: Całą treść konstytucji, która została uchwalona 3 maja w 1791 można przeczytać klikając w >>TEN<< przycisk. Artykuł przygotował: Rzecznik Prasowy 41.st Mechanized Infantry Division @Deilo Rzecznik Prasowy 41.st Mechanized Infantry Division. @kzedo Źródło zdjęć: 2 maja 3 maja
  13. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zostawienie reakcji pod głównym postem @Iguana oraz pod moim komentarzem konkursowym, następnie należy wejść na Discorda i uzupełnić zapisy.

    Powodzenia


     


    https://discord.gg/dRrYq2hkKb

  14. Kurczak w TSA, a ja nie mam jeszcze kury na rosół  :(

  15. Dzk za komentarz, aczkolwiek w k69 każdy zadawał takie pytania więc no.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin