Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. No właśnie @Ukiiii co to się stanęło? Trzymaj się ziomuś. Powodzenia w realu
  2. W imieniu @MaTTix zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

     

     

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 1. Najlepszy Support: @Ciastkowy* @Paul2eu @DanielRB 2. Najlepszy Moderator/ka: @Kubula @Nudzio. @egzo_11 3. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. @japkooo. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Kenny.gg @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward 7. Najlepsza Frakcja: San Andreas Fire Department 8. Największy No-life Serwera @kzedo @Opal 9. Najlepsza Organizacja:  Dirty Angels 10. Najbardziej pomocny gracz serwera:  12. Eventowiec miesiąca: @Reksio* 13. Najlepszy pracownik Frakcji: @MaTTix @Killekowski @Bujan<3 14. Najlepszy prezenter: @Limitowany* @Hubsonek 15. Najlepszy Redaktor: @pawelik001 @AdekUchiha @matvs. 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: @KoNiK123. @HaaQu* 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Inaf. @asbesth
  5. Pojawia się i znika.... :D

  6. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    W tunelu nigdy nie idź w stronę światła, bo to może być pociąg. Dzięki @MaTTixza nominacje Do dalszej zabawy nominuję @Atryk @Ciastkowy* @Paul2eu @Wiesi3k. @Avenged.dev @Bujan<3 @Harez @Hisia + @Nivorm @Greyna.gg @ZbyK.gg @Zebra @XQward
  7. Zgodnie z obietnicą! Wywiad z @DarkQueen

     

  8. Redaktor @Deilo z Redakcji 4Life News. Kolejny wywiad postanowiłem przeprowadzić z Sergant I @DarkQueen. Z osobą z wieloma zainteresowaniami i jedną z nielicznych kobiet grających na naszym serwerze. Zapraszam do lektury. Zdjęcia wykonane zostały przez @KropsoN De- Deilo Da - DarkQueen De - Witam, jestem Redaktor Deilo, z Redakcji 4Life News. Czy mogę z Tobą przeprowadzić wywiad? Da - Pewnie, z wielką przyjemnością udzielę wywiadu. De - Świetnie, w takim razie na samym początku z życie realnego trochę. Przedstaw się naszym czytelnikom. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz, czym się zajmujesz na co dzień, czym się interesujesz? Da - Witam wszystkich! Mam na imię Emilka, za parę dni kończę 20 lat. Pochodzę z małej miejscowości położonej w województwie lubuskim. Interesuje się służbami mundurowi, z którymi wiążę swoją przyszłość. Na co dzień jestem członkiem OSP, gdzie spełniam się, pomagając innym. Do dziś pamiętam swoją pierwszą poważną akcję, zastrzyk adrenaliny i to niesamowite uczucie po zakończonych działaniach. Od dziecka byłam aktywna, jednak moją największą pasją jest piłka nożna, do której miłością zaraził mnie mój tata, który sam do niedawna jeszcze w nią grał. Wyróżnia mnie poczucie humoru oraz dystans do siebie. Zawsze dążę do wyznaczonego celu. Jestem optymistką, w każdej sytuacji staram się myśleć pozytywnie, jednak jak każdy mam gorsze dni. Uwielbiam poznawać nowe osoby, ich historię, spędzać czas z przyjaciółmi - wtedy czuję się najlepiej. De - Od jak dawna należysz do OSP. Wspomniałaś również, że pamiętasz swoją pierwszą akcję. Chciałabyś się nią podzielić? Da - Swoją przygodę ze strażą rozpoczęłam w marcu 2019 roku, kiedy to przyszedł do mnie naczelnik OSP w mojej miejscowości i zapytał, czy chciałabym dołączyć do zespołu. Mimo trudnego okresu w moim życiu- zgodziłam się. Od dziecka mówiłam, że będę pomagać innym i uznałam, że będzie to dobra decyzja. Po wielu weekendach spędzonych na szkoleniach, zdanych testach, od 9 czerwca 2019 roku jestem pełnoprawnym strażakiem OSP. Jeżeli chodzi o pierwszą poważną akcję - był to pożar pola, który jednocześnie przeszedł na las. Był dość trudny do opanowania, mimo tego że na miejscu było dużo jednostek, brakowało wody. Wszyscy byli wykończeni, a cała akcja trwała wiele godzin. Było to ciężkie zderzenie z rzeczywistością. Zrozumiałam wtedy, że mimo posiadanych środków, umiejętności czasem trudno jest zapanować nad takim żywiołem. Najważniejsze jest jednak to, że akcja mimo wszystkich trudności powiodła się. De - Rozumiem, życzę jak najmniej wyjazdów oczywiście. Wspomniałeś, że pasją twoją to piłka nożna. Czy trenujesz w jakimś klubie sportowym ten sport? Da - Dziękuję. Od klasy 3 podstawówki grałam w szkolnej drużynie na pozycji bramkarza. Będąc w gimnazjum, grałam w piłkę, w klubie w pobliskiej miejscowości, gdzie odnalazłam się na boisku na pozycji napastnika i tak zostało. Wybierając liceum, do którego pójdę, sugerowałam się tym czy jest tam damski klub. Znalazłam szkołę spełniającą moje wymagania, nawet dostałam propozycję, aby zagrać w klubie znajdującym się teraz w 3 lidze, jednak z przyczyn rodzinnych i tego, że musiałam być codziennie w domu, musiałam zrezygnować z tego pomysłu. Przez różne przykre wydarzenia, zakończyłam grę w piłkę. Ostatnio zastanawiam się nad powrotem, ponieważ tęsknie za emocjami, które panują podczas meczu, za strzelaniem goli, za niesamowitą atmosferą w szatni po wygranym meczu. Piłka nożna zawsze była moją odskocznią od problemów, na boisku zapominałam o wszystkim innym. De - Bardzo długo grałaś Jeszcze wiążesz swoją przyszłość ze służbami mundurowymi, którymi się interesujesz. Który konkretny zawód Ciebie interesuje! Da - Zastanawiałam się dość długo co wybrać, bo jednak straż pożarna jest bardzo bliska mojemu sercu, jednak los tak chciał i aktualnie aplikuje do policji. Po rozmowie z wieloma osobami, których staż jest dość długi, uznałam, że chcę spróbować iść w tym kierunku, że jest to coś, w czym się odnajdę. Zdaję sobie sprawę, że jest to niewdzięczny zawód, wymagający momentami, dość niebezpieczny, jednak wiem czego chcę, dam z siebie wszystko i mam nadzieję, że mi się to uda. De - Życzę wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Przejdźmy może do wirtualnego świata. Jak zaczęłaś przygodę z MTA? Da - 4life to pierwszy serwer, na którym rozpoczęłam rozgrywkę w marcu ubiegłego roku, dzięki koledze, który mi go pokazał. Początki były dość ciężkie, bo nie wiedziałam nic kompletnie. Z czasem jednak coraz bardziej rozumiałam jak serwer funkcjonuje, poznawałam nowe osoby i gra stawała się coraz fajniejsza. Po około 2 miesiącach przyszła pora, w której chciałam coś zmienić, to skłoniło mnie do napisania podania do frakcji SAFD. Wybrano mnie drogą rekrutacji, zdałam egzaminy i tak oto zostałam awansowana na stopień strażak. Jednak przez dość nieprzyjemną sytuację opuściłam szeregi SAFD. Byłam trochę zdołowana, jednak szybko poszłam za ciosem i napisałam podanie do San Andreas Police Department. Emocje jakie towarzyszyły mi, kiedy ujrzałam wyniki, były nie do opisania. Bardzo się ucieszyłam i nie mogłam doczekać się pierwszego spotkania. Aktualnie jestem na stopniu Sergeant I i z biegiem czasu jestem coraz bardziej pewna, że była to najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Poznałam tutaj świetnych ludzi, chętnych do pomocy. Razem tworzymy zespół, na kanałach panuje zawsze miła atmosfera, a służba to największa przyjemność. De - Jesteś jedną z nielicznych dziewczyn, która gra na serwerze i coś "osiągnęła". Czy nie myślałaś tego, że to jednak nie dla ciebie? Da - Szczerze na początku miałam takie myśli, bo nie znałam na serwerze nikogo, niektórzy gracze nie byli zbyt uprzejmi, w dodatku był to pierwszy serwer, na którym rozpoczęłam rozgrywkę, wiele rzeczy było po prostu nowych. Dość szybko jednak poznałam zasady funkcjonowania serwera, spotkałam na mojej drodze cudowne osoby, które poświęciły mi dużo czasu i rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Po dołączeniu do frakcji SAPD stałam się dużo pewniejsza, moje umiejętności odgrywania RP znacznie wzrosły, co przyczyniło się do tego, że napisałam podanie do Biznesu 4WARS, gdzie mogę być po tej drugiej stronie i wciąż udoskonalać swoje RP. Wciąż nie potrafię wszystkiego, nie wiem wielu rzeczy, jednak daje z siebie wszystko i bardzo chętnie pomagam innym graczom. Chcę się rozwijać dalej na serwerze, dlatego też napisałam podanie na supporta oraz osiągać coraz więcej we frakcji, jak i biznesie, chociaż szczerze nie mam jakiegoś parcia na to. Największym osiągnięciem na serwerze dla mnie jest to, że spotkałam na mojej drodze niesamowitych ludzi, przyjaciół i wspaniałego chłopaka, którego dziś mogę nazwać moim. De - Więc twojego chłopaka pozdrawiam serdecznie Zatrzymajmy się właśnie przy temacie biznesów serwerowych. Należysz do biznesu 4WARS. Jest to jeden z najnowszych biznesów. Co możesz o nim powiedzieć? Czym się zajmuje, jaką pełnisz funkcję w nim? Da - Tak to prawda, od niedawna należę do 4WARS. Aktualnie posiadam rangę przemytnika. Nasz biznes zajmuje się głównie wojnami różnego typu, zaczynając od organizacyjnych, biznesowych kończąc na frakcyjnych. Na czym one wszystkie polegają? Jak sama nazwa wskazuję, na wojnach lub inaczej na bitwie z innymi. Posiadamy specjalną mapę, a raczej arenę, na której ukryte są bronie, gracze biorący udział mają za zadanie je znaleźć, a następnie przy ich użyciu wyeliminować pozostałych przeciwników, standardowo ostatnia drużyna lub uczestnik na placu boju wygrywa. Poza wojnami zajmujemy się również odgrywaniem różnorakich akcji RP tj. napady, przemyt broni, porwania - głównie przy współpracy z innymi frakcjami. De - Czy przynależenie do tego biznesu jest czymś skomplikowanym? Czy do niego może dołączyć każdy oraz Jakie są twoje obowiązki w biznesie? Da - Jest to idealny biznes głównie dla osób, które interesują się odgrywaniem akcji RP związanych z napadami, porwaniami, przemytem itp. Mimo że jest to początek biznesu, chcemy, aby akcje były na coraz wyższym poziomie, dlatego zapraszamy do nas głównie osoby, które znają zasady RP i nie boją się wyzwań. Moimi obowiązkami w biznesie jest stawianie się oraz oczywiście aktywne branie udziału na wszelakich akcjach RP, poza tym również moim obowiązkiem jest praca krupiera, a dokładniej zbieranie i zapisywanie zakładów z wojen od uczestników. Nie są to ciężkie obowiązki, sprawiają mi one dużą przyjemność i myślę, że każdy mógłby im bez problemu podołać. De - Czyli chętne osoby, umiejące RP zapraszamy do składania podań do 4WARS. A my przejdźmy teraz do kolejnego pytania, mianowicie chodzi o organizację, do której należysz. Co skłoniło cię do pójścia do tej akurat organizacji? Da - Od niedawna należę do organizacji Olimp. Wiele czynników o tym zadecydowało. Zacznijmy od tego, że tą organizacje tworzą ludzie - mili, pomocni, otwarci na zawieranie nowych znajomości. Panuje w niej bardzo przajazna atmosfera. Jak można zauważyć, kanały na Mumble nigdy nie są puste, zawsze można zauważyć na nich choć jedną osobę chętną do rozmowy. Bardzo cieszę się, że dołączyłam do tego zespołu i serdecznie do niego zapraszam! De - Jeżeli zapraszasz, to jakie wymagania należy spełnić, by do tej organizacji dołączyć, co trzeba zrobić, by być w niej? Da - W każdej rekrutacji podawane są wymagania, które trzeba spełnić, aby w niej być. De - Było praktycznie wszystkie pytania. Jeszcze zostało nam pytanie o twoich marzeniach na serwerze. Masz takowe? Da - Hmm.. Myślę, że chciałabym się po prostu dalej rozwijać, osiągnąć więcej we frakcji, dostać się na supporta, a co przyniesie przyszłość zobaczymy . De - Dziś dzień zakochanych. Czy chciałabyś powiedzieć coś swojej miłości? Jeżeli życzysz sobie tego, masz możliwości pozdrowień, kogo tylko pragniesz. Da - Oczywiście. Chciałabym bardzo podziękować mojemu chłopakowi @KropsoN za to, ile dla mnie robi, że znosi moje humorki. Jesteś cudowną osobą i dobrym człowiekiem, motywujesz mnie i sprawiasz, że każdy dzień jest piękniejszy! Cieszę się, że pojawiłeś się na mojej drodze. Z tego miejsca pragnę również pozdrowić @AdiMekk @Kenny.gg@LuKi16 @Hubsonek @KAMIL720 @Artizo @VenomeQ @Moszu @pizmaczek @Franczesko. @Reppo @Ferdel1111 @Jasiekk @Yuri.@PardonsiK @japkooo. @NexiV. @Fantus.<3 @Princessa* i oczywiście całą frakcję San Andreas Police Deparment, organizację Olimp oraz biznes 4WARS. De - Dołączam się do pozdrowień. Życzę Ci wielu sukcesów oraz wytrwałości z @KropsoNem. Dziękuję za wywiad. Da - Ja również bardzo dziękuję! Autoryzował: @pawelik001
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Dziś dwa wywiady, wkrótce kolejny.

     

     

  11. Hej, cześć, witajcie. Z tej strony Redaktor @Deilo z Redakcji 4Life News. A tym razem przybywam do was z wywiadem, którego przeprowadziłem z Młodszym Aspirantem @Hubsonek z San Andreas Fire Department. Zapraszam do lektury. D - Deilo H - Hubsonek D - Witam. Jestem Redaktor Deilo z Redakcji 4Life News. Masz może chęci na udzielenie mi odpowiedzi na kilka pytań? H - Cześć, jasna sprawa. Jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi. D - Super. W takim razie przedstaw się naszym czytelnikom. H - A więc, jestem młodym 17-letnim chłopakiem o imieniu Hubert. Pochodzę z małej wioski na terenie woj. lubelskiego. Na co dzień przesiaduję na serwerze, gdzie można mnie kojarzyć z frakcji SAFD. Chodzę do technikum na profil pożarniczo-ratowniczy gdzie jak sam kierunek wskazuje, uczę się o pożarnictwie. Interesuje się pożarnictwem oraz zacząłem wgłębiać coraz to bardziej w tematy motoryzacyjne. Jestem osobą chętną do pomocy oraz rozmów gdzie zazwyczaj jak mogę, to pomogę. D - Chodzisz do szkoły pożarniczo-ratowniczej i interesujesz się tym. Czy wiążesz swoją przyszłość w zawodzie strażaka? H - Oczywiście, że tak. Ten kierunek zaczął mnie interesować głównie z takiego względu, iż nie jeden raz fascynowało mnie gaszenie "ognisk" przy wyjeździe czy to na kulig, czy ognisko z rodziną. Przez to jakby tak można ująć pseudo "zafascynowanie" rozpaliłem w sobie zajawkę na ten kierunek, gdzie zacząłem chodzić na Ochotniczą Straż Pożarną i oglądałem, jak i uczyłem się sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Również dzięki frakcji SAFD wzmocniłem swoje postanowienie, iż udam się do szkoły pożarniczo-ratowniczej gdzie będę mógł spełniać swoje marzenia. D- nteresujesz się również motoryzacją. Skąd to zainteresowanie u Ciebie się wzięło? H - Motoryzacją zacząłem się interesować przez mojego dobrego kolegę o nicku @MatizO122, gdzie go serdecznie pozdrawiam! Opowiadał mi on nie raz, jak kręcił motorynki czy to różne bajery i sam postanowiłem spróbować swoich sił. Na sam początek zacząłem pomagać ojcu przy naprawie małych usterek silnikowych w pojeździe. Mam również w planach próbować zarabiać sobie u boku kręcąc jakieś silniki czy tego typu rzeczy. D - No to pozdrawiamy kolegę i przejdźmy jednocześnie do kolejnego etapu naszej rozmowy. Jak zacząłeś przygodę z MTA? H - Przygodę z MTA zacząłem dość ciekawie, ponieważ zostałem zaproszony przez mojego starszego brata na typowy "pseudol". Na serwerze, którym grałem, było dość ciekawie oraz przyjemnie, nie było żadnych podmianek z neta ni to nic, tamtejsza administracja robiła autorskie modele, jak i skrypty. Później, w 2015 roku dowiedziałem się o serwerze 4life, gdzie postanowiliśmy wejść naszą gromadką, z tego, co dobrze pamiętam, to było nas 5. Serwer wydawał się dość dobrze dopracowany, lecz rzadko kiedy bywałem na 4life. Po jakiś 4 miesiącach mieszania się z pseudolem oraz 4life odpuściliśmy sobie tutejszy serwer. Niestety, kiedy upadł serwer, na którym potrafiłem przesiedzieć dniami i nocami, byłem znudzony i nie wiedziałem, na który serwer się udać. Przez kolejne 2 lata postanowiłem sobie odpuścić MTA i przeszedłem bardziej na gry typu: cs:go, lol. Na scenę MTA postanowiłem wrócić z wpływu na mojego kuzyna @*Przemek* dzięki któremu jestem teraz tutaj, gdzie jestem. Również pragnę dodać, iż na serwerze zacząłem regularnie grać gdzieś w roku 2018. D - W 2015 roku postanowiliście wejść z gromadką na serwer, czy masz z nimi kontakt do dziś? Czy grają oni jeszcze na serwerze lub też w MTA? H - Oczywiście, jest to bliska mi rodzina gdzie mamy od siebie zaledwie 5 km. I niestety, lecz oprócz wcześniej wspomnianego Przemka nikt nie gra obecnie na serwerze. D - No szkoda trochę, ale pozdrawiamy ich serdecznie. Lećmy dalej. Przygoda z 4Life rozpoczęła się w 2015 roku, aczkolwiek regularnie zacząłeś grać w 2018 roku. Jak wyglądały twoje początki? H - Moje początki wyglądały jak u każdego nowego gracza, zacząłem pierw pracować na magazynie, aby zdobyć ten wymarzony cel 200lp, by pójść zarabiać na lawecie. Na niej udało mi się uzbierać dość sporą sumkę pieniężną, jak i LP gdzie pozwoliło mi się dalej rozwijać. Po nazbieraniu tam 1k LP oraz odpowiednich funduszy na fajny samochód przeglądałem forum za jakąś frakcją, gdzie była otwarta rekrutacja do frakcji San Andreas Road Assistance. Oczywiście wtedy na zarządzie był @Buleczka, oraz @Wiesi3k. i jak dobrze pamiętam, to był chyba jeszcze @Artizo , gdzie to właśnie dzięki nim otrzymałem szansę na rozwinięcie skrzydeł ku szczytowi, oczywiście również też i was pozdrawiam chłopaki. We frakcji przesiedziałem swoje, gdzie miałem swojego najlepszego kompana @LuKi16 ,z którym zazwyczaj jeździłem lawetą. Było również jeszcze innych dobrych chłopaków gdzie odeszli do SAFD. Wtedy postawiłem sobie na cel tę frakcję. Kiedy odszedłem od SARA i spróbowałem swoich sił w SAFD, pisząc podanie, byłem myśli, że się nie dostanę, aczkolwiek byłem w pełnym szoku, kiedy ujrzałem swój nick na liście wybrańców do SGSP. Na tamte czasy z zarządu pamiętam tylko @Suchy2132 który niestety mnie oblał, lecz słusznie, ponieważ to mnie nauczyło wiele. I tak przeleciał czas, gdzie jeszcze przewinąłem się przez SAPD oraz TSA, lecz w tych frakcjach za długo nie posiedziałem. D - Jesteś obecnie we frakcji San Andreas Fire Department. Oblałeś egzamin i po czasie znowu napisałeś podanie do niej. Dlaczego ponownie wybrałeś tę frakcję? H - Ponownie wybrałem tę frakcję, ponieważ jak wcześniej wspomniałem, zacząłem chodzić do technikum na profil pożarniczo-ratowniczy gdzie byłem myśli, iż będę zdobywał potrzebną mi wiedzę do życia codziennego w szkole. We frakcji SAFD służę już dobry rok, jak nie krócej gdzie były małe sprzeczki, przez które dużo razy odchodziłem. Aktualnie aktywnie funkcjonuję we frakcji od dnia 19 października 2020r., gdzie do tego czasu udało mi się osiągnąć we frakcji stopień Mł. Aspiranta. D - Czy będziesz chciał zmieniać frakcje? Czy może zostaniesz tu już na dużej? H - Oczywiście były myśli, by zmienić frakcję, aczkolwiek chwilę później rezygnowałem z tego, ponieważ nigdzie nie poznałem tak fajnych ludzi, jak i tak dobrego lidera frakcji, jakim jest @kartovelek., gdzie dzięki niemu, a także szkoleniowcom nabrałem większego doświadczenia z tematu pożarnictwa oraz ratownictwa technicznego. Także również pragnę pozdrowić cały zarząd, jak i moich szkoleniowców! D - Ponieważ jestem również w owej frakcji, to wiem, że są w niej ludzie wyluzowani. Więc i ich pozdrawiamy. Jaki pełnisz stopień we frakcji i jakie masz obowiązki? H - Aktualnie we frakcji pełnię stopień Mł. Aspiranta gdzie na co dzień przesiaduję na punkcie alarmowym, dysponując jednostki, bądź sam wyjeżdżam na miejsu KDR'a do zdarzenia. D - Jakie obowiązki ma KDR? H - Kierujący Działaniami Ratowniczymi dowodzi akcją zdarzenia oraz po przyjeździe zastępu podaje wstępne rozpoznanie dla dyspozytora, informując go na bieżąco, co się dzieje na terenie akcji. D - Rozumiem. Przynależność do biznesu. Do niedawna jeszcze należałeś do biznesu 4Music. Co skłoniło cię do napisania podania właśnie do radia i czy zamierzasz wrócić? H - Napisałem podanie do radia, ponieważ chciałem porozmawiać z ludźmi grającymi na serwerze oraz jakoś umilić im ten spędzony czas na serwerze. Po ocenach ludzi widziałem, że idzie mi to dość dobrze, aczkolwiek niestety musiałem odejść z problemów prywatnych. Oczywiście, że mam zamiar powrotu, aczkolwiek na ten moment nie bardzo mam czas. Również nie mam zamiaru iść do innego biznesu, ponieważ w radiu 4music było mi najlepiej. D - Organizacja... Odpowiedz nam coś o organizacji, do której należysz. Jak się dostać do niej, czy polecasz ją innym, jaka atmosfera? Jeżeli sobie życzysz, możesz zaprosić teraz czytelników do organizacji. H - Zapraszam serdecznie. Do organizacji dołączyłem 31.01.2021r. Zaprosił mnie do mnie mój dobry przyjaciel @Matheusz02, którego serdecznie pozdrawiam. Organizację jak najbardziej polecam, jest tam miła atmosfera oraz fajny zarząd, z którym można na spontanie pogadać. D - No i jego pozdrawiamy oczywiście. Jakie masz plany na przyszłość na serwerze? H - Aktualnie planuję dostać się na rangę Support, ponieważ przez takową rangę mógłbym pomagać nowym graczom, jak i tym starszym. Oczywiście niestety, lecz kiedy przeglądałem wyniki, nie widniał mój nick na liście, aczkolwiek jestem dobrej myśli i nie poddaję się, będę dążył do celu, ponieważ wiem, że przy pomocy supportera będę miał większe możliwości na pomoc. D - Życzę Ci wreszcie tego, by ukazały się wyniki z twoim nickiem. Przechodzimy do końca naszego wywiadu. Czy zechciałbyś kogoś pozdrowić? H - Chciałbym pozdrowić przede wszystkim oczywiście Ciebie, jak i wszystkie osoby z San Andreas Fire Department. Pozdrowienia również ślę do wszystkich mi bliskich osób oraz chcę dodać specjalne pozdrowienia dla mojego szkoleniowca, jak i egzaminatora z radia 4music, a mianowicie @Hisia i @Nivorm ponieważ pomagali mi dużo przy audycjach bądź pomogli usunąć błąd w komputerze. Pozdrawiam również czytelników! D - Dziękuję za pozdrowienia i ja pozdrawiam Cię oraz czytelników. Dziękuję za wywiad. H - Również dziękuje za wywiad, życzę udanego dnia/udanej nocy. Autoryzował: @pawelik001
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich zakochanych <3
     

    Miał być artykuł na ten temat, lecz niestety, z przyczyn wyższych się nie zjawi on. Pozdrawiam.

  15. No to oficjalnie wybilo ci ostatnie -naście. Z tego miejsca, ja jako jeden z twoich znajomych składam Tobie najlepsze życzenia. Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz by życie dało Ci. Sukcesów w życiu (tego KSF i Supportera), szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. 

    1. kzedo

      kzedo

      Dzięki mordo!!! <3 

  16. Deilo

    panie, a ze strażakami nie masz? ;/ 

  17. Dodano nowe tańce :P

    /taniec3, /taniec4, /taniec5, /taniec6, /taniec8. /taniec9, /kaczuszki

    4fe5Vmf.png

    1. DeeLayT*

      DeeLayT*

      Oho

      To tak się bawi st. antyperspirant Deilu

    2. Deilo
    3. SzarY*

      SzarY*

      Oj pamiętam co się działo w SAFD.

  18. Dla osób, które jeszcze nie przyszli i nie wzięli udziału w konkursie.

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin