Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Deilo

    S4

    Papatki Pamietaj, będziesz tęsknił za tym, poznałeś tu dużo dobrych ludzi. To jak narkotyk, tylko zdrowszy
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Drobne błędy zgłoszone do autora. Artykuł wyszedł rewelacyjnie, serio dużo tekstu, mało zdjęć, co artykuł z automatu sie rozszerza. Ocena 8/10 bo nikt doskonały nie jest. Tak trzymać
  4. @Kubot;]] czy dalej chcesz kogoś wyzywać?

    H6F8ENI.jpg

     

     

    1. kubociak

      kubociak

      Cóż on poleciał grubiej niż ja ;]] Ja napisałem tylko "Nieudacznik". Przecież on taki dorosły ponoć jest. Strzała

  5. Wypadek wojskowego samolotu Dnia 3 stycznia, około godziny 20:00 z wojskowego lotniska Bone Country wystartował samolot NEVADA. Jego celem było lotnisko w San Fierro, a następnie do Las Venturas. Niestety chwilę po starcie, pilot zgłosił problemy z maszyną i musiał awaryjnie lądować. Awaryjne lądowanie odbyło się na autostradzie łączącej Las Venturas z San Fierro w Tierra Robada, z jednego silników wybobywał się dym. Samolot tak niefortunnie wylądował że wbił się w barierkę odgradzającą drogę od wody, Na szczęście samolot nie wpadł do niej. Szybko na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i przystąpili do udzielania pomocy rannym. W samolocie na całe szczęście leciał tylko jeden żołnierz, do którego dostanie się utrudniały zamknięte drzwi. Po otwarciu drzwi za pomocą specjalistycznego sprzętu, ratownik zastał w kokpicie rannego żołnierza, który był nieprzytomny, lecz oddychał. Po wyciągnięciu żołnierza z kokpitu, strażacy postanowili przejrzeć samolot w celu wykluczenia niebezpiecznych czy wybuchowych substancji, na szczęście okazał się pusty. Podczas oględzin, inni strażacy zaczęli rozcinać samolot, by można było go przewieźć lawetą na opuszczone lotnisko w Bone Country. W tym samym czasie poszkodowanym żołnierzem zajęli się ratownicy. Żołnierz doznał złamań dolnej i górnej kończyny. Miał też urazy wewnętrzne. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Las Venturas, Creek. Po drodze doznał nagłego zatrzymania krążenia, lecz szybo jego funkcję życiowe powróciły. Po zabraniu przez karetkę rannego, na miejscu działali dalej służby, próbując załadować samolot na lawetę OVERZISE, przeznaczoną do takich właśnie transportów. Łatwo nie było, lecz pracownikowi frakcji SARA z pomocą strażaków udało się zapakować na lawetę go. Eskortą policji i straży został przetransportowany na opuszczone lotnisko, gdzie został naprawiony i mógł zostać dalej używany. Eksperci katastrof lotniczych ustalili, że przyczyną wypadku był ptak, który wpadł w wirnik lewego silnika samolotu. Droga San Fierro - Las Venturas była zablokowana przez około dwie godziny, zostały zorganizowane objazdy. Siły i Środki: San Andreas Police Department @Ferdel1111 @Voxber @Expior. @Kelly @SlomczaNN San Andreas Fire Department @kartovelek. @HaaQu* @Norbiwwk @FabianPl1 @AdrianeQ82 @HalfDonkey2 @Mietek_Kasztan @Rae San Andreas Road Assistance @PalGrom San Andreas Medical Department @Marcysia
  6. F
     

    @xsidx06 @KoKuseeek @*Naxxer* Mumia99 @^Ikesi^ @[KDZK]BUZKAPA @.Gruby @RolSki rth @MF.Zalech @luqasz5 @Rolman @meziak @Cygan_Biznesu @_DERP_ @DejSun @DonPadre Kubi191 xaiomi

     

     

    bany.png Powód: Podejrzane transakcje //Karafik
    Nałożone przez: KropsoN

     

    1. TheSzef*

      TheSzef*

      Tak oznacz ich wszystkich wp

    2. Frapi.bambi_g

      Frapi.bambi_g

      Nie wiem po co ich oznaczasz... xd

    3. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      jeszcze ciebie powinni zbanowac za ciagle wstawianie postow

    4. izereks;]]

      izereks;]]

      kurna gosciu ty to powinieneś mieć bana ja tu czekam na odpowiedz od admina i słysze ten dzwiek rzucam wszystko a tu twój status unfollow 

    5. DeeLayT*
  7. Działo się! Dzięki SAFD, SARA, SAMD i SAPD za obecność! (wkrótce artykuł)

    hUk4zmO.pngg3qXnGf.pngqovrJ8h.pngLZaqEnN.pngSWM9Zj0.png

    1. Mietek_Kasztan
    2. DzikLeksi

      DzikLeksi

      i po co to, przez was nie mogłem normalnie lawetować tylko musiałem jechać przez bb jak chciałem dojechać do sf

    3. Deilo
    4. Szefuuu

      Szefuuu

      Zapamiętam ten dzień, nawet mam pamiątkę w postaci Warna.. ;D

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Deilo

    Washington

    Model: Washington ID: 65047 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg pojazdu: 2304 Dodatki: felgi (1074), moduł UP1, tablica rejestracyjna (KC DEILO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika ((███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, bak 50dm3, przyciemniane szyby 80%, ABS, LPG 25l, kluczyk dodatkowy Cena: 205000 Coś od siebie: Do małej negocjacji. Proszę mnie oznaczyć przy twojej ofercie (( >>KLIK<< )) SS’y:
  11. Wszystkiego najlepszego <3 

  12. 27.11.1998? hmm

     

    1. azbestuwa

      azbestuwa

      Ziomek ma taką date w aparacie ustawioną, że pokazuje 1998 rok xD

    2. Deilo
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    Nominacje: @XQward @hoopak Was jeszcze tutaj nie widziałem, pokaż się. @Kapitan. Już nie bądź taki tajemniczy i taki maruda. Nie psuj tej zabawy @krecikoo @HefreyPL @Szach @KumiseQ22@Kacpercrx @PAWELOVSKI.gg @Reksio* @Akszak @Timky @Szefuuu Murzynie @NeQ98 @natiii @asbesth @Astonish
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin