-
Postów
1 100 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Deilo
-
Organizuję masową akcje RP. Potrzebuje pewnych 10 osób na sobotę wieczór.
Wymagane mumble oraz brak kary wyciszenia na serwerze, a także umiejętność prowadzenia RP (/me i /do) Po więcej informacji pisać do mnie na pv ewentualnie na discordzie ZadzwońNa#6860
Akcja byłaby zorganizowana w sobotę około 20:30. Za udaną akcję wynagrodzę w pieniądzach serwerowych
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Już wkrótce na serwerze 4 Life
Spoiler
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Postanowiłem, że nie ma co czekać i ogłaszam wyniki konkursu o pojazd marki Journey
W konkursie wzięło udział 51 osób, lecz tylko 49 spełniło wymagania, które były w nim opisane (obserwacja profilu, zostawienie reakcji i dowolnego komentarza)
Losowanie zrobiłem na stronie random.org (losowanie liczb od 1 do 49)
Spoiler
Pojazd marki Journey wygrywa osoba, która w komentarzu w moim statusie była pod numerem 44, a jest to gracz @Mibawek
Spoiler
Ten właśnie pojazd trafia do niego. Serdecznie gratuluję, po odbiór nagrody zapraszam w prywatnej wiadomości w celu ustalenia daty/godziny przekazania pojazdu.
-
Na wstępie zaznaczę, jeżeli przyszedłeś i czytasz to, by potem się śmiać to lepiej idź gdzieś indziej

Duża część graczy serwera na pewno ma w rodzinie kogoś kto zachorował na koronawirusa i jest już ozdrowieńcem. Dlatego informacja poniższa jest skierowana do tych właśnie osób, do osób, które mieszczą się w przedziale wiekowym 18-65 lat i spełniają wszelkie wymagania do oddania osocza.
W tych trudnych czasach, potrzebne jest wsparcie wszystkich, którzy przeszli już zakażenie wirusem SARS-CoV-2, poprzez oddawanie osocza. Każda osoba, która przeszła już zakażenie, po upływie 28 dni od ustąpienia objawów może zgłosić się telefonicznie do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, gdzie po zebraniu wywiadu medycznego, będzie zakwalifikowana do oddania osocza, niezależnie od tego, czy zakażenie przebiegało u niej łagodnie czy też wiązało się z wystąpieniem ostrego zespołu COVID-19.



