Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Wypadek w San Fierro W dniu 24 października około godziny 19:00 do operatora numeru alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o groźnie wyglądającym wypadku w San Fierro, w dzielnicy City Hall. Na miejsce zadysponowano natychmiast dwie jednostki JRG, które po dojechaniu na miejsce ujrzeli dość nietypowe zdarzenie, ponieważ samochód zatrzymał się pionowo w posągu na środku placu. Praca strażaków polegała na zabezpieczeniu samochodu, żeby się nie przewrócił, wyciągnięcie poszkodowanego z samochodu, a także udzieleniu pierwszej pomocy. Na całe szczęście poszkodowany nie doznał poważniejszych obrażeń ciała i jego transport do szpitala nie był konieczny. Okoliczności wypadku będzie ustała policja. Na miejscu zdarzenia pracowali @Erorekkw @AdrianeQ82 @Joker2233 @Miczok. Malowanie poziomego znaku Kolejny pracowity dzień pracownika San Andreas Road Assistance. W dniu wczorajszym jego zadaniem było odświeżenie znaku poziomego na drodze przy urzędzie miasta w San Fierro. Po oznakowaniu miejsca pracy, zabrał się do pracy. Jego działania zakończyły się po około 10 minutach. Po wypełnieniu wszystkich formalności odjechał w swoją stronę, ja natomiast zakończyłem swój dzień. Poziomy znak malował @Siudmek777 VI Gala Międzyfrakcyjna W dniu 24 października o godzinie 21:00 w budynku siłowni w Los Santos Conference Center odbył się event z udziałem członków serwerowych frakcji. Event polegał na walkach pracowników frakcji (1vs1), którzy zgłosili się do udziału w nim oraz zostali zatwierdzeni przez lidera frakcji. Każda frakcja powinna przedstawiła swoich czterech reprezentantów oraz jednego rezerwowego. Początkowo walki odbywały się w grupach frakcyjnych, aby wyłonić najlepszą osobę z danej frakcji. W taki sposób do fazy pucharowej dostało się pięć osób z największą ilością punktów z poszczególnych grup. Trzy najlepsze osoby z drugich miejsc również awansowali do fazy pucharowej. Za zajęcie pierwszego oraz drugiego miejsca była przewidziana nagroda pieniężna w wysokości 40 000 PLN dla zwycięzcy oraz 4000 PLN dla każdego pełnoprawnego pracownika zwycięskiej frakcji (za zajęcie pierwszego miejsca) oraz 30 000 PLN dla osoby, która zajmie drugie miejsce oraz 3000 PLN dla każdego pełnoprawnego pracownika frakcji, która zajmie drugie miejsce. Od godziny 20:00 była możliwość przyjmowania zakładów na zwycięską frakcję/członka frakcji. W celu złożenia zakładu należało udać się do odpowiedniej osoby wyznaczonej przed walką, wpłacić do niej pieniądze (1000-20 000 PLN) oraz wskazać osobę/frakcję, która zdaniem osoby, która stawia zakład wygra galę. Podczas eventu, żeby urozmaicić czas publiczności odbywały się mini eventy pod nazwą "Szybkie paluszki". Przewidziane były również nagrody w postaci pojazdów ze zdjęcia poniżej. Swoją obecnością na evencie zaszczycił biznes 41.St Mechanized Infantry Division, a także Fan Club SAFD. Skład frakcji uczestniczących w Gali Międzyfrakcyjnej. San Andreas Police Departament @Nicholaz @Broszko @VenomeQ @OwOc rezerwowy @Korni. San Andreas Medical Departament @Filip_* @Macio717 @TiVo. @diplekk* rezerwowy @Visteros Transport of San Andreas @matvs. @A37 @Draveq @Szczureek rezerwowy @Kragenss San Andreas Fire Departament @Spawaciarz @Reksio* @JohnMacTavish* @Raenn rezerwowy @KoNiK123. San Andreas Road Assistance @Gajduss @BartuS_Official_YT @Gracusek. @Czapa13 rezerwowy @.Mariuszek. Ostatni materiał zaczerpnięty z subforum biznesu >>4FIGHT<<. Zachęcam do bacznej obserwacji tego forum, żeby nie przegapić kolejnych eventów. Zwycięzcom oczywiście gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w eventach.
  2. #StopAborcja

    Wiele osób społeczności serwera 4Life pewnie ma już swój wiek. Pewnie planuje już rodzinę zakładać ze swoją drugą połówką. Widzimy co dzieje się teraz w Polsce, młodzi ludzie wyszli na ulice Polskich miast, ponieważ chcą zabijać swoje nienarodzone dzieci (niepełnosprawne). Ja jako człowiek wierzący i praktykujący jestem przeciwny temu, żeby zabijać swoje dziecko. Gdzie matczyna miłość? Gdzie ojcowska miłość? Kochać i być kochanym.

     

    Kochasz swoje dziecko, ono kocha Ciebie.

    1309696527_by_CybulskaPaulina_600.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Deilo

      Deilo

      @DeeLayT* nie wiem jak u ciebie jest. Mieszkam w Polsce, w której ponad 1050 lat temu został przyjęty przez Mieszka I chrzest Polski.  

      Cytat

      Com przyrzekł Bogu przy chrzcie raz,

      Dotrzymać pragnę szczerze.

      Kościoła słuchać w każdy czas,

      I w świętej wytrwać wierze.

      Ref.: O Panie Boże, dzięki Ci, Żeś mi Kościoła otwarł drzwi. W nim żyć, umierać pragnę.

      w nim żyć, umierać pragnę. W jaki sposób karać dzieci? Przecież w Polsce działają fundacje różne, rząd wspiera osoby, rentami socjalnymi dla takich osób. 

    3. KiLLYouDeaD
    4. AdrianoItaliano

      AdrianoItaliano

      Cytat

      Przecież w Polsce działają fundacje różne, rząd wspiera osoby, rentami socjalnymi dla takich osób. 

      Jeżeli myślisz, że te fundację dają radę, a renty ludzi są wystarczające na życie i odłożenie czegoś na przyszłość, to chyba żyjesz w innej Polsce...

    5. H4ZE.

      H4ZE.

      Postaw się w sytuacji tych matek, niektóre nie mają środków na utrzymanie takiego dziecka, niektóre nawet nie znają ojców dziecka. Dlaczego ktoś ma za nich decydować o tym co zrobią?

    6. BidoN

      BidoN

      mmmmm, kobieta inkubator mm

  3. @Erorekkw @AdrianeQ82 @Miczok. @Joker2233 tak reprezentowaliście się z góry dziś podczas akcji :D

    dR4LfRp.png

    1. Chorywacja
    2. Miczok.

      Miczok.

      no a jak w panelu sterowania było klikane żeby auto nie zleciało :D|
       

  4. Kiedy nie możesz się doczekać końca zmiany i modlisz się o zakończenie jej. @Siudmek777

    5pOgjaV.png

     

  5. Playlista świetna

    1. suszek.drip

      suszek.drip

      Wiem. Wstawiam tu nutki które mi się podobają jakbym zapomniał jak się nazywają

  6. @pawelik001 kurde, umiesz hakować telefony? Heh
  7. I w ten oto sposób, czas zrezygnować z frakcji. RIP TSA

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Deilo
    3. DeeLayT*
    4. Deilo

      Deilo

      właśnie czego nie ma Krystianku. :(

       

    5. Deilo
    6. KumiseQ22

      KumiseQ22

      Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ewidentnie czegoś brakowało w podaniu 

  8. Kiedy wyniki do TSA?

    1. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Mnie się nie pytaj. ;/ ❤️

  9. @PAWELOVSKI.gg - redakcja @Atryk - Invalid Soldiers @KumiseQ22 - Smsa/samc
  10. Zdarzało się. Czy spotkałeś się z graczem @PAWELOVSKI.gg w Realu? heheh
  11. Deilo

    Oceń avatar osoby wyżej.

    5/10 co daje 1/2 możliwych oddanych punktów
  12. Pisze typ skargę a sam jak dorobi sie lepszego auta będzie tak jeździć

  13. Wystarczy, że masz to jedno serduszko :)

    Do którego limitu nie trzeba

  14. Data otrzymania bana: (Dziennik kar polecam)
  15. Chcesz pisać skargę na administratora, bo pisze nieprawidłowy wzór. Ostatni punkt wzoru apelacji przeczytaj: Odnośniki do poprzedniej apelacji?????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin