-
Postów
1 100 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Deilo
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-

- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
"Czy cały dzień nic nie robi, leżąc na hamaku i sącząc drinki z parasolką?"
yy. W Lola Gra, a innym każe zasuwać.
"Ale nie użalał się nad sobą,"
kto mówi, że się użala ktoś?
Nie wspomnę o twoim zarządzie za nic nie robienie tylko podlizywaniu się

-
Gra, bo każdy zasługuje na odpoczynek po ciężkim dniu. Innym każde zasuwać, bo niektórzy bez tego nic by nie robili i działy stałyby puste, bez żadnych artykułów czy wywiadów. Poza tym, na tym polega pełnienie nadzoru i koordynowanie pracy Redaktorów. Jeśli ktoś nic nie robi, to trzeba go ponaglić, żeby w końcu coś zrobił. Zwłaszcza, gdy termin nagli i trzeba do pewnego dnia zdać materiał.
-
Deilo grabisz sobie
"yy. W Lola Gra, a innym każe zasuwać."
Mój czas na zasuwanie poprzez tworzenie materiałów się skończył. Odkąd jestem w GŁÓWNYM ZARZĄDZIE nie mam, aż tyle czasu, aby wejść na serwer, zrobić normę w SAPD, zrobić artykuł/wywiad, ogarnąć akademię, ogarnąć gazetkę, posprawdzać kary i wiele innych rzeczy o których Tobie się nie śniło bo niestety, albo stety, nie dostałeś szansy do zarządu.
Pomijam fakt, że waszą pracę wynagradzałem a tym bardziej twoją. Nie raz pisałem Ci "Deilo, dobre artykuły tworzysz, fajny pomysł masz promkę" i wtedy wszystko Ci pasowało. Ale gdy nagle było 'Oddajcie materiały do gazetki' to HUUR DUUR bo Wolf każe zasuwać. Żałosne zachowanie z twojej strony i na powrót nie masz już co liczyć.
Eluwina -
-

