Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1.  Kontynuacja serii z cyklu Co to się stanęło?

    Powalone drzewo -  Vinewood, Los Santos

    San Andreas Fire Departament:

    @DeleteD @AndrewColl

     

    RJPqHt9.png

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3.  

    Wbijajcie do SF 4Life, świetna atomsfera, super ludzie, dobrze płatna robota

    1. Kuli

      Kuli

      Pisałem kiedyś to mnie nie wzieli, pierdziele taką współprace xD 

    2. Deilo

      Deilo

      Próbuj poraz kolejny ;)

       

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    08|20 Nominacje dla @Shaane @Kacperix3 @Kristofek* @Candy_ @LuKeJ pokażcie się
  7. Zapraszam serdecznie, super atmosfera 

     

  8. Wpisałem sobie Suszek w google i zobacz co wujek mi wyświetlił.

     

    SQUARE_1280

  9. 1687a1ef0ef50333b32967cc0fa6f1d7.jpg

    Nie każdy mógł rozpocząć rok szkolny 81 lat temu jak możemy to robić w dzisiejszych czasach :(

     

  10. 40 lat NSZZ Solidarność

     

  11. Jest dobrze, lecz zastanawiam się dlaczego jest pogrubiony tekst w niektórych miejscach?
  12. 1. Najlepszy Support: 2. Najlepszy Moderator/ka: @ThanKs. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Kacperix3 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @XQward @ZbyK.gg @Greyna.gg 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 7. Najlepsza frakcja: SAPD 8. Gracz non stop grający na serwerze: 9. Najlepsza Organizacja: KingDom 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @LuKeJ @ThanKs. 11. Eventowiec miesiąca: 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Atryk.  @PLojTEk 13. Najlepszy prezenter: 14. Najlepszy Redaktor: 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": 16. Najlepszy tuner: 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 18. Najlepsza praca na serwerze: Magazynier 19. Przegryw miesiąca: @Candy_ @Torix 20. Najbogatszy Gracz: 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  13. Toż te sapdy gamonie są

  14. D1: Dzień dobry Deilo

    D2: Witaj Deilo

    D1: Wraz z Deilem witamy także forumowiczów.

  15. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    Służba. Nominacji nie dostaję, więc sam siebie nominuję. @Hvb3rt. @Natalkaaa^^ @NatalkaWiertarka @ThanKs. @baziu @Princessa* @LuKi16 @Zebra Pokażcie się
  16. Nlg2EJ4.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Deilo

      Deilo

      "Czy cały dzień nic nie robi, leżąc na hamaku i sącząc drinki z parasolką?"

      yy. W Lola Gra, a innym każe zasuwać.

      "Ale nie użalał się nad sobą,"

      kto mówi, że się użala ktoś?

      Nie wspomnę o twoim zarządzie za nic nie robienie tylko podlizywaniu się ;)

       

    3. cruzeN.

      cruzeN.

      Gra, bo każdy zasługuje na odpoczynek po ciężkim dniu. Innym każde zasuwać, bo niektórzy bez tego nic by nie robili i działy stałyby puste, bez żadnych artykułów czy wywiadów. Poza tym, na tym polega pełnienie nadzoru i koordynowanie pracy Redaktorów. Jeśli ktoś nic nie robi, to trzeba go ponaglić, żeby w końcu coś zrobił. Zwłaszcza, gdy termin nagli i trzeba do pewnego dnia zdać materiał.

    4. Girappa

      Girappa

      Deilo grabisz sobie 
      "yy. W Lola Gra, a innym każe zasuwać."
      Mój czas na zasuwanie poprzez tworzenie materiałów się skończył. Odkąd jestem w GŁÓWNYM ZARZĄDZIE nie mam, aż tyle czasu, aby wejść na serwer, zrobić normę w SAPD, zrobić artykuł/wywiad, ogarnąć akademię, ogarnąć gazetkę, posprawdzać kary i wiele innych rzeczy o których Tobie się nie śniło bo niestety, albo stety, nie dostałeś szansy do zarządu. 

      Pomijam fakt, że waszą pracę wynagradzałem a tym bardziej twoją. Nie raz pisałem Ci "Deilo, dobre artykuły tworzysz, fajny pomysł masz promkę" i wtedy wszystko Ci pasowało. Ale gdy nagle było 'Oddajcie materiały do gazetki
      ' to HUUR DUUR bo Wolf każe zasuwać. Żałosne zachowanie z twojej strony i na powrót nie masz już co liczyć.

      Eluwina

    5. Deilo

      Deilo

      Ciekawe niby z jakiego powodu nie ma powrotu dla mnie? Jakbyś przeczytał regulamin to byś ujrzał że powrót mają osoby od rangi Redaktora... Więc no. Polecam się zapoznać z nim

    6. PerPani
  17. D1: Jak jest?

    D2: Jest dobrze.

  18. Czy ty zrobiłeś wywiad ze sobą? Pytanie. W jakim celu? Czy widziałeś kiedyś w realnym życiu, żeby Redaktor zadawał pytanie sobie i odpowiadał samemu? Przykład debaty prezydenckie: Ludzie pytają, kandydaci odpowiadają... Nie może być wywiadu z samym sobą to nie realistyczne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin