Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Kogo obudzić o 3 rano?

    1. ReDi.

      ReDi.

      Zaczynam tekst 20, a kończę go o 03.

    2. zbychu997
    3. Deilo

      Deilo

      Czyli nie budzić Was?

  2. Dobra nowina.

    Dzisiaj jest ostatni poniedziałek w tym tygodniu !!!

    1. Dzierzyk.

      Dzierzyk.

      Dzięki, teraz będę szczęśliwszy

    2. .B.
  3. Świetny wywiad. Gratuluje w wyborze dobrego rozmówcy
  4. Mam coś dla ciebie

    3majmy2.fr_.jpg

    Proszę

    1. zbychu997

      zbychu997

      Ło, piłem dawniej, dzięki. 

  5. Jest godzina 0:1 zerujemy 07...

  6. Świetny artykuł, event myślę ciekawy co widać po ilości przybyłych osób. Tak trzymaj
  7. Deilo

    Pożegnanie - FragusS

    Trzymaj się ciepło
  8. Dzień dobry. Życzę wszystkim miłego dnia i przyjemnych spotkań z przyjaciółmi, kolegami, koleżankami, z chłopakiem czy z dziewczyną

  9. Dobranoc kochani <3

  10. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    Wczorajsze polowanie na Falcon 9. Nominuję do pokazania się tradycyjnie @PAWELOVSKI.gg @Candy_ @LuKeJ @Kristofek* @Torix @4Ever. @Dark* @Zebra @ZbyK.gg wraz z @Greyna.gg @zbychu997 @Atryk* @Shaane Powodzenia
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Więc tak tym co idą spać to dobranoc.

    Tym co grzeją się na dworze życzę chłodnej nocki.

    Tym co wypoczywają na wakacjach życzę bezpiecznego wypoczynku. I tak dalej

  13. Fakt nie jestem od tego, ale jak wskazałem te błędy to wypadało by poprawić Tak działa autokorekta w telefonie haha Dzięki hah. Też cię nauczyłem, ja swoje błąd poprawiłem, a ty? Nie robię więcej off topicu tutaj. Pozdrowionka
  14. Nie narzucić, tylko wskazać błędy które zarząd nie poprawił. Wskazanie ich nie ma na celu nikogo urazić, a wręcz przeciwnie wygląd stylistyczny poprawić. Lecz jeżeli błędy w artykule są i mają być To oznacza fakt, złego wyszkolenia pracowników w redakcji Uczyli mnie i ciebie na pewno, żeby poprawiać istniejące błędy. Nie wspomnę o tym, że artykuł jest promowany. Artykuł z błędami.
  15. Ten status nie ma na celu nikogo urazić z frakcji SAPD

     

    Dziś dzień psa. 

    https://imgur.com/a/uT4kPIw

  16. Ale dla rodziny Olimp nie było to wielkie wyzwanie. Lecz nie potrzebne Tak to dobrze, tak trzymaj
  17. Ktoś głodny był? Doszło do pożaru ładniej brzmi. Nie potrzebne tutaj słowo więc. Poza tym świetny artykuł, gratuluje pomysłu i życzę powodzenia w następnych artykułach
  18. POLECAM <3<3 

    na godzinę 21:55 czasu polskiego zaplanowany jest start rakiety Falcon 9.
    Falcona 9 zobaczymy w całej Polsce. To pierwsza tak dobra okazja, by zobaczyć rakietę SpaceX na własne oczy. 17 minut po starcie, Falcon 9 będzie widoczny z Polski. Co więcej, w centralnej części Polski rakieta przeleci na 35 stopniach nad horyzontem, co oznacza, że będzie widoczna ze wszystkich zakątków kraju. Więc godzina 22:11 polecam patrzeć na niebo :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. Deilo

      Deilo

      Oj było zaraz wrzucę fragment filmu z przelotu ;)

       

    3. BidoN

      BidoN

      3 minuty temu, Deilo napisał:

      Oj było zaraz wrzucę fragment filmu z przelotu ;)

       

      .

    4. Deilo

      Deilo

      https://imgur.com/a/NiTMLdh

      Proszę przyjrzeć się uważnie, nie najlepsza jakość, troszkę zabawy z ustawieniami.

    5. kowaLeKK

      kowaLeKK

      @Deilo mówisz o tej lampie na lewo nie?

    6. zbychu997

      zbychu997

      możliwe, że widziałem ją, ale widziałem za to spadającą gwiazdę XD 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin