Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Dziś święto policji.

    Wszystkim serwerowym policjantom życzę wszystkiego dobrego :D

  2.  1. Najlepszy Support: @Winter. 2. Najlepszy Moderator/ka: @ThanKs. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Kacperix3 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Grzengol 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @ZbyK.gg @Greyna.gg 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 7. Najlepsza frakcja: SAPD i SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: --------- 9. Najlepsza Organizacja: ------------ 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @ThanKs. @PAWELOVSKI.gg @LuKeJ 11. Eventowiec miesiąca: --------- 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Panda. @zbychu997 @Byialy @Atryk* 13. Najlepszy prezenter: ----------: 14. Najlepszy Redaktor: ------ 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": ------- 16. Najlepszy tuner ------ 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -------- 18. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn 19. Przegryw miesiąca: -------- 20. Najbogatszy Gracz: ------ 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -----
  3. Aczkolwiek miałbym małe zastrzeżenie, są duże odstępy pomiędzy tekstem, a kreską i zdjęciami
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Deilo

    [S] Clover

    Pojazd wydany. @lock
  6. Deilo

    [S] Rancher

    Pojazd sprzedany @lock
  7. Deilo

    [S] Merit

    lecimy dalej. oczekuje na kolejne oferty
  8. Deilo

    [S] Clover

    xDDD. Czekam na kolejne oferty
  9. Deilo

    [S] Clover

    Model: CloverID: 56368Pojemność silnika: 1,6Przebieg pojazdu: 927Dodatki: Felgi 1082Cena: 35.000 PLNCoś od siebie: Sprzedaje, bo i tak nie jeżdżęSS’y:
  10. Deilo

    [S] Merit

    Model: Merit ID: 64308 Pojemność silnika: 1,4 Przebieg pojazdu: 74600 Dodatki: Felgi 1098, UP 3 Cena: 60.000 PLN Coś od siebie: Sprzedaje, bo i tak nie jeżdżę SS’y:
  11. Deilo

    [S] Rancher

    Model: Rancher ID: 64061 Pojemność silnika: 1,4 Przebieg pojazdu: 78610 Dodatki: --- Cena: 20.000 PLN Coś od siebie: Sprzedaje, bo i tak nie jeżdżę SS’y:
  12. Super wywiad. Szkoda że nie zobaczę więcej ich powodzenia
  13. Fawored. Z black listy do zarządu... Dobry wywiad zawierajacy drobne błędy. Powodzenia
  14. Jak wygra Trzaskowski to wyjeżdżam z Polski.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Kresiuu

      Kresiuu

      to chyba dobrze że pisowcy wyjadą mogę nawet pomóc ci się pakować

    3. Lampi

      Lampi

      wpierw skończcie 18 lat potem piszcie XD

    4. Kresiuu

      Kresiuu

      Niestety skończyłem ;/

       

    5. Deilo
    6. zbychu997

      zbychu997

      Ja będę najszczęśliwszym człowiekiem jeśli wygra Trzaskowski.

  15. Ten dwutygodnik to takie... gazetka lidla online obecnie lepsza
  16. Potrafią obudzić graczy na /g pod spoilerem konkurs.

    [2020-07-08 21:30:53]

    > > Restartujemy serwer aby naprawić problem - zapraszamy za ~10 minut.
    > > Restartujemy serwer aby naprawić problem - zapraszamy za ~10 minut.
    > > Restartujemy serwer aby naprawić problem - zapraszamy za ~10 minut.


     

    Spoiler

    [2020-07-08 21:30:57]

    G> @Veeito (254): :(


    [2020-07-08 21:30:59]
    G> @Hubus_YT (401): oj
    G> @Dubaj (48): xDDDDDDDDD


    [2020-07-08 21:31:00]
    G> @Adelina (112): SUPEE
    G> @CookieM0nster (146): niee
    G> @leksi;} (83): elo
    G> @Szymrek7 (244): nie


    [2020-07-08 21:31:01]
    G> @.Mariuszek. (423): :(
    G> @maniu202 (398): nie
    G> @Wodnik* (173): NIEEE
    G> @kruszon112 (263): xddddddddddddd
    G> @NeQu! (107): SERWER PADA\
    G> @TyMEH. (140): grr


    [2020-07-08 21:31:02]
    G> @Wh1t3* (422): oj nie
    G> @AmzeK* (28): NIEEEE
    G> @matrixx98 (409): nieee


    [2020-07-08 21:31:03] 
    G> @Matesky (384): rekompensata


    [2020-07-08 21:31:04]
    G> @0k0d31 (54): NIEEEEEEE
    G> @Kaitou (209): PREMKA !!! XD
    G> @*Marek. (323): nie
    G> @Pipowicz (128): Ludzie ta kopalnia niejest panstwowa tyzprywatyzowana
    G> @PLojTEk (211): NIRERR
    .G> @R0ckstarek (210): NIEEE
    G> @Pokemon2 (313): ze co
    .G> @progenxd (208): NIEEE! 
    .G> @Tryff;]] (150): MIALEM 100KG NA SWEEPERAH
    G> @KozaczeQ.gg (154): xDDDDDD
    G> @perminal;]] (93): NIE POZWALAM
    G> @Wh1t3* (422): kur
    .G> @Klapouszek* (193): oho
    G> @Rjak* (29): NIEEE


    [2020-07-08 21:31:05]
    G> @Centuss (111): XDDDDDD
    G> @Miszczak (342): NIEEEEEEEEE


    [2020-07-08 21:31:06]
    G> @FliX. (138): upsss
    G> @AmzeK* (28): ZEGNAJCIE MORDY
    G> @Adelina (112): brawo
    G> @ks.Kubusi3q (137): chwilaaaaaaw
    G> @Plak (12): teraz ?!
    G> @DamianKox7 (269): to do później
    G> @.Mariuszek. (423): NARA
    G> @Ping. (431): sram
    G> @Dzierzyk* (156): oh nou
    G> @PREZES_1337 (354): nie


    [2020-07-08 21:31:07]
    G> @Dubaj (48): hahaha
    G> @kbs_12 (90): NIEEEE
    G> @AmzeK* (28): ZEGNAJCIE
    G> @Baczern (301): nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


    [2020-07-08 21:31:08]
    G> @EXsu; (123): premka za 2min niieee
    G> @OficerPootis (20): xDDDDDD
    G> @NeQu! (107): KONIEC SERWERTA
    G> @Ping. (431): usdusaduas
    G> @sqah (270): nieeee
    G> @DanieleQ (181): NIEEEEEEEEE
    G> @Nikolaseq04 (229): :C


    [2020-07-08 21:31:09]
    G> @Brzozowskyy (114): nieeeeeeeeee
    G> @barti789 (331): ku**a
    G> @WojtX555 (303): POCZEKAJCIE Z !) MIN


    [2020-07-08 21:31:10]
    G> @0k0d31 (54): REKOMPENSTATATATA
    G> @CookieM0nster (146): jaki spam xDD

    [2020-07-08 21:31:04]
    TE OSOBY OTRZYMUJĄ JUTRO PO 100 PLN - NAJWIĘCEJ OSÓB NAPISAŁO W TEJ GODZINIE

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Dzierzyk.
    3. Deilo
    4. maniu202

      maniu202

      Oj byczqu za taką akcję to ty powinieneś dostać 100pln :)

    5. progenxd

      progenxd

      Dzieki ale mam nagranie z tego xDDD

    6. DzikLeksi

      DzikLeksi

      Dziękuję, życzę miłego dnia oraz pozdrawiam fanów.

  17. Dzień dobry.

     

    Dziś środa 8 lipca. Ostatnia środa w tym tygodniu. 

    Imieniny obchodzą: Adolf, Adolfa, Adrian, Adriana, Adrianna, Chwalimir, Edgar, Elżbieta, Eugeniusz, Falibor, Hadrian, Hadriana, Jan, Kilian, Kiliana, Odeta, Piotr, Prokop, Teobald i Teobalda.

    Dziś w całym kraju przelotny deszcz. Na północy możliwe burze. Wiatr słaby i umiarkowany. Podczas burzy możliwe mocniejsze porywy wiatru. Temperatura od 16 do 22 stopni Celsjusza.

     

    Miłego dnia i wszystkiego najlepszego

    1. burgundy

      burgundy

      "ostatnia środa w tym tygodniu" XD

    2. Deilo
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Dobra nowina.

    Dzisiaj ostatni wtorek w tym tygodniu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin