Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Witam was drodzy czytelnicy po krótkiej przerwie. Jestem redaktor @Deilo z Redakcji Prasowej 4 Life News, a ze mną jest młodszy reporter @PAWELOVSKI. Przychodzimy do was tym razem z wywiadem z panem @Wixer, który zechciał odpowiedzieć mi na kilka pytań. D - Deilo W - Wixer D: Witaj, jestem Redaktor @Deilo z Redakcji Prasowej 4 Life News. Czy chciałbyś odpowiedź mi na kilka pytań? W: Cześć! Oczywiście, zamieniam się w słuch. D: Dzięki. W takim razie jak to na początkach wywiadu bywa, nasi czytelnicy chcą wiedzieć kim jesteś. Przedstaw nam się. W: Mam na imię Wiktor, na serwerze znany bliżej jako Wixer. Mam 18 lat, interesuje się sportem, muzyką, elektroniką i pożarnictwem. D: Może zatrzymajmy się przy twoim życiu prywatnym. Co robisz w wolnej chwili? W: Jestem Muzykiem. Od dwunastu lat gram na trąbce i perkusji. Wolny czas poświęcam na doskonalenie swoich umiejętności, słuchanie muzyki lub tworzenie jej. Dodatkowo jak wcześniej wspomniałem interesuje się sportem. Amatorsko gram w siatkówkę. Lubie spotkać się ze znajomymi i długie godziny poświęcić na rozgrywkę piłki siatkowej plażowej oraz oczywiście tej na hali sportowej. Od roku dużą radość sprawia mi bieganie. Staram się pokonywać swoje słabości a w tym roku planuję ukończyć półmaraton Chodzę do technikum o profilu mechatronicznym. W wolnym czasie lubię trochę pomajsterkować i pobawić się elektroniką. Oczywiście kolejną z rzeczy, które lubię robić jest gra na komputerze. Po ciężkim dniu pracy lubię usiąść przed komputerem i zwyczajnie odpocząć sobie grając w jakiś ciekawy tytuł. D: Grasz na instrumentach!!! Czy można gdzieś w serwisie YouTube obejrzeć twoją gre na trąbce? W: Zgadza się. Jedynym sposobem na posłuchanie muzyki której gram jest instagram/facebook/youtube - Bonanza Brass Band. Ewentualnie mogę dać wszystkim zainteresowanym koncert na komunikatorze Mumble. D: Myślę, że znajdą się tacy co zechcieliby posłuchać cię na żywo na mumble. Zainteresowanych wykonaniami odsyłam do profilów społecznościowych >>Facebook<< >>YouTube<<, a także >>Instagram<< Może zechciałbyś nam coś więcej o zespole powiedzieć? Skąd pomysł na nazwę, co Was zainspirowało do stworzenia takiego zespołu, jakiego gatunku muzykę gracie? W: Bonanza Brass Band. Tak nazywa się zespół, który składa się z 8 przyjaciół kochających muzykę i grających na instrumentach od dziecka. Gramy nietypowo, ponieważ jak sama nazwa wskazuje brass to w języku Angielskim blacha, czyli zespół opiera się na instrumentach dętych blaszanych. Cały skład oraz poszczególne instrumenty wypisane są na naszych stronach więc zapraszam serdecznie do zerknięcia. Swoją muzykę wzorujemy na Amerykańskim brass Bandzie prosto z Nowego Yorku "Lucky Chops". Myślę, że są to utwory głównie popowe. Różnią się tym, że nie ma wokalisty i wszystkie melodie grają instrumenty. Zachęcam do posłuchania i pogłębienia w internecie tematu właśnie tego rodzaju zespołów. Nazwa kompletnie nic nie znaczy i wyszła spontanicznie. Wydaje nam się, że wpada w ucho i jest dość oryginalna dzięki czemu ludzie mogą nas bardziej kojarzyć. D: Od jak dawna istnieje Wasz zespół? W: Wszyscy Uczymy się grać po kilka a niektórzy po kilkanaście lat, ale ta formacja istnieje dopiero kilka miesięcy. Założenie tego zespołu miało miejsce w grudniu ubiegłego roku. D: Rozumiem. Więc życzę powodzenia w rozwoju grupy waszej, a teraz przejdźmy do kolejnego pytania. Jak trafiłeś na serwer 4 Life? W: Bardzo dobre pytanie. Z mojego środowiska nikt nie grał w MTA. Nie do końca pamiętam jak to było ale wydaje mi się, że znalazłem serwer przeglądając inne. Co mnie w nim zaciekawiło? Też nie jestem wstanie odpowiedzieć. Kiedyś przeglądałem i grałem na wielu serwerach. Zazwyczaj to były serwery znane z kupionych czy zwyczajnie pobieranych skryptów z internetu. Wydaje mi się, że prostota tego serwera i innowacyjność jak na tamte czasy przekonała mnie żeby pograć na serwerze trochę dłużej. Swoją przygodę z serwerem zacząłem jakieś 3 lub 4 lata temu. D: Za 2 tygodnie wybija trzecia rocznica kiedy zalogowałeś się na serwerze. Opowiedz nam - czytelnikom - jak wyglądały twoje początki na serwerze? W: Pamiętam, że na samym początku gry miałem jeszcze inne konto na którym grałem dosłownie miesiąc ,ponieważ prawdopodobnie zapomniałem do niego hasła. Mogło to być nawet na przełomie roku 2015 i 2016. Pamiętam, że wtedy moim jedynym pojazdem była manana z jakimiś felgami i spojlerem . grę na moim aktualnym koncie prawdopodobnie zaczynałem od pracy w magazynie. Mówię prawdopodobnie, gdyż nie pamiętam wszystkich szczegółów. Pamiętam dokładnie, że moim pierwszym pojazdem na serwerze była glendala, później prawdopodobnie solair. Następnie już sympatyczne autko pięciodrzwiowe czy oczywiście premier. Później wygrałem serwerowy konkurs karaoke a moją nagrodą był blade 1.6. Sprzedałem oba te pojazdy i kupiłem ZR 350 2.2 prawie ft, brakowało chyba lampek w tym samochodzie. Do tej ZR'ki dokupiłem Remingtona 2.2 FT i później miała miejsce nieprzyjemna sytuacja. Chodzi o włam na moje konto. Skradzione zostało mi 500k gotówki oraz własnie ZR'ka. Pieniądze udało mi się odzyskać pojazdu już nie. Aktualnie posiadam wcześniej wspomnianego remingtona oraz banshee 2.2 FT, ale myślę nad sprzedaniem obu pojazdów i kupieniem już czegoś z najwyższej półki. W tym momencie patrząc na mój czas gry majątek który posiadam mógł by być dwa razy większy. Dlaczego więc nie jest? Chodzi o to, że mi od zawsze zależało tylko i wyłącznie na graniu we frakcji. 95% swojego czasu na serwerze poświęcałem na służenie całemu San Andreas. Respiłem się pod bazą frakcji i po zakończeniu gry zwyczajnie wychodziłem z serwera. Tak wyglądał mój każdy dzień. Czasami tylko musiałem jechać dokupić punkty premium jak już mi się kończyło. Zaczynając grę na serwerze byłem totalnie zielony w temacie ze względu jak wcześniej wspomniałem nikt z mojego środowiska nie grał w MTA. To dopiero po krótkim czasie moi serdeczni koledzy @Tymekwixa oraz @piotrgg11 dołączyli do mnie na serwer. D: Jesteś obecnie w organizacji Extreme. Przedstaw nam tą organizacje. Jak długo istnieje, jakie wymagania żeby do niej dołączyć W: Organizacja Extreme istnieje już 2 lata. Żeby do nas dołączyć wystarczy posiadać komunikator discord, 1500LP no i oczywiście trzeba być ogarniętą osobą. Posiadamy wiele ciekawych pojazdów, miłą ekipę i cały czas się rozwijamy. D: Rozumiem, w takim razie zapraszamy do Extreme, a kolejnym pytaniem będzie o twojej przygodzie z biznesem. Czym zajmuje się studio filmowe, jakie są twoje zadania? W: W studiu filmowym jestem od samego początku. Generalnie zajmuje się dubbingiem i wiele osób może kojarzyć mój głoś z wiadomości 4 life news albo innych produkcji naszego studia. Zajmuje się również grafikami, montażem, obróbką audio oraz samym nagrywaniem. W studiu filmowym każdy znajdzie coś dla siebie. Można zostać aktorem, aktorem głosowym, operatorem kamery, montażystą oraz osobą odpowiedzialną za pisanie scenariuszy. Rekrutacje do naszego studia są w miarę często więc jeśli ktoś jest zainteresowany i chce spróbować swoich sił w tworzeniu produkcji filmowych zapraszamy serdecznie. D: Również zapraszam! Frakcje... Co możesz opowiedzieć nam o swojej przygodzie z frakcjami na serwerze? W: Podczas całej swojej gry serwerowej byłem w trzech frakcjach. Od początku grania na serwerze marzyłem, żeby zostać serwerowym strażakiem. Postanowiłem dopiąć swojego i zostałem przyjęty do Akadami SAFD. Moja przygoda z SAFD trwała nieco ponad rok. Nie pamiętam dokładnie, gdyż było to dawno. Z braku czasu na grę musiałem odejść z frakcji jako starszy kapitan, członek zarządu, egzaminator oraz szkoleniowiec frakcji i zastępca dowódcy jednostki JRG1 w Las Venturas. Później w straży pożarnej byłem jeszcze raz ale po miesiącu grania zrezygnowałem bo czułem, że nie ma już tam miejsca na mnie. Krótki okres czasu byłem w frakcji SAMD jako ratownik medyczny lotniczego pogotowia ratunkowego i następnie zostałem kadetem frakcji SAPD. Raz robiłem sobie przerwę od serwera i teraz jestem w SAPD po raz drugi. jak wcześniej wspomniałem wypełniły one prawie 100% mojego grania na serwerze. Nie wyobrażam sobie grać na serwerze RPG bez działania we frakcji. Od zawsze interesuje się służbami mundurowymi. Od początku gry na serwerze grałem we SAFD. Spędziłem tam ogrom czasu i bardzo dziękuję całej ekipie za wspólnie spędzone chwile. Nie sposób wymienić teraz wszystkich bo było to naprawdę bardzo dużo ludzi. Ponad rok ale z przerwą jestem w SAPD. Niestety lat mamy coraz więcej i czasu na grę coraz mniej jezst to prawdopodobnie mój ostatni raz w jakiejkolwiek frakcji na serwerze. Nie mówię, że już teraz się żegnam, ale gdy wrócimy do "normalności" niestety pewnie będę musiał. Wszystkim, którzy chcą poznać coś nowego i chociaż w małym stopniu wcielić się w prawdziwego funkcjonariusza publicznego zachęcam gorąco. Dołączenie do frakcji na serwerze pozwoli wam urozmaicić swoją rozgrywkę i poznać wiele sympatycznych ludzi. D: Odejdźmy teraz od twojego serwerowego życia. Powiedz nam skąd pomysł na nick? W: Zawsze w moim środowisku popularnym słowem była wixa. Często używałem tego słowa więc już tak zostało i jestem Wixer. D: Mhm. No to co? Ponieważ musisz pewnie wracać do swoich obowiązków, a ja nie chcę cię zatrzymywać to jak to u nad w redakcji bywa, każda osoba udzielająca wywiadu ma możliwość pozdrowienia kogo tylko chce. Czy chciałbyś skorzystać z tej okazji? W: Jasne! Pozdrawiam Szynkę, Kałcziego, Shota, Jozina i Gibuna oraz całe SAPD, Extreme i Studio Filmowe 4 Life. D: Dołączam się do pozdrowień. Dziękuje za udzielenie mi wywiadu. W: Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. Każdego kto tutaj dotarł zachęcamy do składania podań w czerwcowej rekrutacji do Szkółki Prasowej 4 Life News >>KLIK<<
  2. Bartek Bartek jest bez majtek :D

     

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Co wyzywasz 4life na ffs? Bana chcesz?

  5. Dzień dobry forumowicze. Życzę udanego dnia :)

     

  6. Deilo

    Czy kiedykolwiek?

    Owszem. Nawet w jednym momencie trzy. Żadna o innej nie wiedziała. Ale związek RIP Czy kiedykolwiek byłeś na koncercie DODY?
  7. Walczy ktoś z ostrym cieniem mgły?

  8. Doktor Prozak?

  9. Deilo

    Czy kiedykolwiek?

    Niee bata, żadnej kary nie zdobędę tutaj NIGDY Czy kiedykolwiek dostałeś prawko od @HrazY (pan wyżej)
  10. Tak słabo to jedno Y wygląda. Więc jak to osoba wyżej napisała Się podoba
  11. Oszukiwali w tych ćwiczeniach. Następnie podjęli się kolejnego chellengu jakim był..
  12. Zelów - 20 km od największej dziury w Europie
  13. Jak zacząć cię obserwować drugi raz?
  14. W mta tak. Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się spóźnić na lekcje?
  15. Hej hej zajrzyj priv :D

    1. XQward

      XQward

      @Deilo będę miał czas to zerknę ;)

    2. Deilo

      Deilo

      Dobra, dobra Tylko nie banuj :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin