Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Pozdrawiam Łodzian prosto z Łodzi :D

     

  3. Przecież masz odczekać karę. To po co apelacjami spamisz? XD

  4. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    @RiceX* mówisz masz i też cię pozdrawiam Nominuję takie osoby jak: @PAWELOVSKI @HeroS* @Drasiek @Starostą @cruzeN. @LuKeJ @Candy_xxx W sumie chyba jeszcze przez tyle znajomości nie widziałem @ThanKs. @Princessa* Pokażcie się kochani
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Witaj, majowa jutrzenko, świeć naszej polskiej krainie, uczcimy ciebie piosenką Która w całej Polsce słynie. 

    WitajMaj, Trzeci Maj, Dla Polaków błogi raj!

  7. Wyniki już są. Niestety spóźniłeś się troszkę Powodzenia w następnych konkursach
  8. Z przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu o 30 000 PLN po 10k dla jednej osoby. Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział. Nie spodziewałem się, że tak duże zainteresowanie on będzie mieć wśród graczy i administracji.

    Losowanie odbyło się na stronie generujemy.pl Wylosowane zostały 3 liczby (6, 22 oraz 9)

    Dowód, że to nie ustawione w filmiku, przepraszam za jakość xd (nagrywane na telefonie)

    Nagrody z konkursu otrzymują

    @|DLT|NeoneKK.YT

    @KubsoneK*

    @Maxel*

    Wpiszcie swój PID w komentarzu pod tym postem (jutro wykonam przelew na wasze pidy)

    Gratulacje życzę wygranym, a pozostałym proszę aby nie martwili się, ponieważ wkrótce kolejny konkurs .

    Jeżeli osoby, które wygrały nie wypowiedzą się do niedzieli 3 maja do godziny 23:00 (20k zostanie przekazane dwóm innym osobom, wybranym przeze mnie nieoficjalnie wtedy).

     

  9. Każda kolejna wypowiedź tutaj już nie będzie liczyć się do konkursu @Kenny @Emiljusz gdybyście mogli zamknąć temat. Wyniki konkursu na moim profilu
  10. Osoby, które spełniły wszystkie wymagania do ogłoszenia wyników i osoby, które nie spełniły pewnych rzeczy (obserwacja na forum, bądź nie dali reakcji)

    Zieloni większe szanse mają :D
    Darmowy hosting zdjęć i obrazków

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Deilo

      Deilo

      Też się cieszę, że masz szansę na wygraną :D Powodzenia

    3. Teddy.

      Teddy.

      Nie łatwiej byłoby, żebyś najpierw wylosował, a potem sprawdził, czy osoba spełnia warunki?

    4. Deilo

      Deilo

      Losowanie odbędzie się przez stronę generujemy.pl, gdzie wylosowane zostaną 3 osoby, a wylosowane liczby to numer odpowiedzi w temacie wyżej. Także wszystko pod kontrolą :) 

    5. samarko

      samarko

      A czm mnie nie ma :/

    6. Deilo

      Deilo

      @samarko racja, twoje praca nie może iść na marne, stajesz się zielony. To wszystko pewnie przez Putina ;)

       

  11. Dostosuj się do wzoru apelacji ;)

     

  12. A wam jak minął dzień?

     

  13. Przypominam o konkursie. Zwycięzców jest aż trzech. Każdy otrzyma 10000 PLN. Wyniki w niedzielę chwilę po północy :D

     

  14. Zdradzasz mnie? Taka pani ładna na prof... :(:D

     

  15. Zachęcam do udziału :D

     

     

  16. Szczęść Boże Przychodzę dziś do Was ze skromnym konkursem o 20 000 (jest dwóch wygranych 2x10k) Warunki konkursu są bardzo proste: - Nie ma bata, muszę wyżebrać od Was reakcję dowolną pod tym postem - musisz mocno się wysilić i w tym temacie napisać dowolny komentarz - jakbyś się nie zmęczył w punkcie powyżej zbytnio to musisz jeszcze mnie zaobserwować na forum. Wyniki konkursu pojawią się 3 maja tj. niedziela w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA... P O W O D Z E N I A Z OSTATNIEJ CHWILI DO PULI DORZUCAM KOLEJNE 10K DLA TRZECIEGO ZWYCIĘZCY. WIĘC NAGRÓD JEST 3x10000 PLN. proszę aby administracja nie zamykała tematu do niedzieli (do dnia pojawienia się wyników konkursu)
  17. Deilo

    Forum

    Teraz pytanie dalej jak zakupić licencję? Tyle to sam już wiem
  18. Dziś wlatuje konkursik o skromne 20 000 PLN. Wygranych jest dwóch (po 10k dla jednej osoby) 

  19. Co mnie stalkujesz?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin