Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Głosujcie

     

     

  2. Oj tak. Miałeś kiedyś coś złamane (kończynę)
  3. Przegram dlatego dajcie XXX reakcji
  4. Czy twój kot sra?

    1. ALFO.NSO

      ALFO.NSO

      Pomieszał mleko z mięsem 

    2. Deilo

      Deilo

      Posprzątać trzeba

    3. ALFO.NSO
  5. No baa. Targałbym go jak @Reksio* szynkę
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Dziś Dzień Matki. Matka - to Ona może ukoić nasz ból, to Ona każdego z nas wychowała, to Jej dziękujemy za życie i za to kim jesteśmy. 

    Jeżeli są tutaj mamy to życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta, aby Wasze dzieci nie zapominały o Was i żebyście mogły być dumne z wychowania swoich dzieci. Wy pomagacie w złych chwilach, a gdy nadejdzie już czas to oni pomogą Wam. Kij zawsze ma dwa końce.

     

  8. 1. Najlepszy Supporter/ka: @LuKeJ @Princessa* @ThanKs. 2. Najlepszy Moderator/ka: @Emiljusz @Kenny 3. Najlepszy Administrator/ka: @Kacperix3 @4Ever. @Masellko 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra 6. Najlepszy Biznes: Redakcja 4 Life News Studio Filmowe 7. Najlepsza frakcja: SARA 8. Gracz non stop grający na serwerze: --- 9. Najlepsza Organizacja:  KingDom 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @NatalkaWiertarka @baziu @Candy_xxx 11. Eventowiec miesiąca: @Shaane 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @PAWELOVSKI  13. Najlepszy prezenter: 14. Najlepszy Redaktor: @PAWELOVSKI @cruzeN. @xWolfQ 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": 16. Najlepszy tuner: 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: SKP dla frakcji SARA Odświeżony kurier 18. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn, kurier, kopalnia 19. Przegryw miesiąca: @Torix 20. Najbogatszy Gracz: 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Czemu dodałeś znak wodny na tych zdjęciach? XD

    1. neejm

      neejm

      po otrzymaniu gotówki, prześle czyste prace :)

       

  12. Fabryka słodyczy upadła... O niee, jesteśmy zgubieni!!!

     

     

  13. Witam Was drodzy czytelnicy kolejny raz, z tej strony Młodszy Redaktor @Deilo, a dziś przedstawię wam krótką historię pewnej fabryki oraz o małym strajku, który rozpoczął się przed budynkiem po zamknięciu jej przez sąd Istniała blisko 110 lat, miała 4 właścicieli, była najstarszą fabryką słodyczy w całym stanie San Andreas, produkty z tej fabryki trafiały do sklepów na cały świat, a każdy dzieciak z radością zajadał te słodycze.Tak rozpoczyna się w wielkim skrócie owa historia fabryki słodyczy "Sweet Sweets". Budowa fabryki rozpoczęła się w sierpniu w 1907 roku i była największą oraz najdłuższą rozpoczętą budową tak dużej fabryki w tych latach w okolicach San Fierro. Nikt nie spodziewał się, że marka tych słodyczy będzie rozsławiona na cały świat. W czerwcu 1910, po trzech latach budowy, załatwiania zezwoleń, zakupów maszyn do hal produkcyjnych otwarta została największa fabryka produkująca czekolady, cukierki, lizaki, i tak dalej. Firma zmieniała swoją nazwę trzy razy, Pierwsza nazwa była zaczerpnięta z nazwiska pierwszego właściciela zakładu, a mianowicie nazywała się ona "Scrummy", Właściciel Jozef Scrummy prowadził fabrykę przez 27 lat, a biznes po nim przejął jego syn Franklin Scrummy, który zmienił nazwę na "Kenny sweet's", Prowadził działalność przez 33 lata,, firma została odkupiona przez Mathiego Korss, który prowadził sieć fabryk "Sweet Sweets", to właśnie dzięki niemu słodycze te zostały rozsławione na cały świat, Czwartym właścicielem został, Carl Dom, który zdecydował się podpisać umowę z zakładem "Sweet Sweets" i poprowadził firmę, aż do maja 2020 roku. W 1975 roku ukazał się tom opowiadań „Sweet shop" zebranych w konkursie rozpisanym przez spółkę Sweet Sweets. W lipcu 1981 spółka zatrudniała 1357 pracowników. UPADŁOŚĆ FIRMY I STRAJK PRACOWNIKÓW W marcu 2020 roku właściciel Carl Dom popadł w nałóg alkoholu i zadłużył się wobec firmy. Ludzie zaczynali odchodzić z pracy, ponieważ nie otrzymywali wynagrodzenia w terminie, a jak już je dostali była o wiele mniejsza każdego miesiąca. Ostatecznie sąd nakazał zamknąć fabrykę słodyczy, właściciela zamknąć do aresztu. Na dodatek nakazał oddać zaległe pożyczki i pensje pracownikom. W kwietniu kilku pracowników stanęło pod zakładem i rozpoczęło strajk o odzyskanie swoich należności za pracę. Bezskutecznie. w maju sąd rozpoczął kolejny proces wobec spółki "Sweet Sweets", ponieważ nazwę którą używali przez kilka dekad była kradziona, więc na dodatek Carl Dom musiał wpłacić kolejną grzywnę w wysokości 120 000 PLN za wykorzystywanie nazwy i naruszenie praw autorskich. Tydzień później p. Carl trafił do zakładu psychiatrycznego, po próbie samobójstwa. Dwa dni później popełnił samobójstwo, wieszając się w łazience szpitalnej na kranie nad umywalką. Pracownicy niestety nie odzyskali pieniędzy, lecz jest jeszcze mała nadzieja. Jaka? Tego niestety nie zdołałem się dowiedzieć. W miejscu starej fabryki powstanie nowa spółka zajmująca się produkcją słynnych samochodów marki Patriot. Rodzinie zmarłego składamy z całą redakcją wyrazy głębokiego współczucia, a pokrzywdzonym życzymy szczęśliwego zakończenia tego sporu. Artykuł dobiegł końca, chciałbym w tym miejscu podziękować supportowi @ThanKs. za pomoc w wykonaniu zdjęć, a także graczom @NatalkaWiertarka @baziu @Krzychu. @Luzak098. @MefjuszeK* @D@widek za pozowanie do zdjęcia! Dziękuje Wam jeszcze raz Dla Redakcji Prasowej 4 Life News Młodszy Redaktor @Deilo 
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Zerowanie to całkowite, a nie auta zostawić xd

  17. Jak tam dzionek wam mija?

  18. Nowy TransMax Express. Zapraszam do lektury

     

  19. Witam Was drodzy czytelnicy ponownie, z tej strony Redaktor Aplikujący @Deilo i przychodzę do Was z kolejnym artykułem. W tym artykule zaprezentuję Wam odświeżoną pracę TransMax Express. W tym artykule również trzy krótkie wywiady z graczami @co?,@DzapstaYT , a także @kubi245 W poniedziałek, 11 maja br. gracze doczekali się nowej odświeżonej pracy TransMax Express polegającej na rozwożeniu paczek do wyznaczonych punktów na mapie. Praca ta została napisana od nowa, wzorując się na starym kurierze, zostały dodane do niej 3 poziomy, który można uzyskać poprzez spełnienie wymogów na poprzednim poziomie. O tym jakie wymagania należy spełnić przedstawię Wam poniżej. Praca jest w fazach testowych jeszcze, a właściciel serwera @ZbyK.gg będzie zbierać dane, co później może wiązać się ze zmianą zarobków i wymagań, gdy uzna, że są zbyt niskie lub zbyt wysokie. W przypadku uszkodzenia pojazdu pracy pracodawca zabierze z pensji do 20% pensji (w przypadku stanu sprawności 30%). W nowej pracy została dodana możliwość zakończenia pracy przed dostarczeniem wszystkich przesyłek poprzez wrócenie pojazdem do bazy firmy, lecz za zakończenie wcześniej pracy nakładana jest kara w wysokości 20% wynagrodzenia, Istnieje również możliwość zakończenia pracy w dowolnym momencie poprzez komendę /zakonczprace. Wtedy nie ma żadnego wynagrodzenia za swoją pracę. Natomiast jeżeli zostanie zakończona praca bez dostarczenia żadnej przesyłki, zostaje nałożona kara w postaci zmniejszenia liczby Life Points gracza o 10. Liczba pojazdów ograniczona jest do 55, to oznacza, że w jednym momencie może pracować 55 osób. 1 poziom - opis i wywiad z @DzapstaYT Jak widzimy na powyższym zdjęciu, na pierwszym poziomie, można zabrać jednocześnie 10 przesyłek, Szef firmy nie chce narażać swojego towaru, dając paczki kurierom bez doświadczenia. Kurier na poziomie pierwszym otrzymuje najcięższe paczki, to oznacza, że po wyciągnięciu paczki z auta nie można z nią biegać. No cóż... początki bywają trudne. Żeby rozpocząć pracę kuriera na pierwszym poziomie należy posiadać prawo jazdy kategorii C, a także minimum 300 LP (Life Points). D - Deilo Dz - DzapstaYT D: Witam, jestem z Redakcji Prasowej 4 Life News, tworzę artykuł na temat odświeżonego kuriera. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? Dz: Z przyjemnością. D: Super, w takim razie, opowiedz nam graczom, a zarazem czytelnikom, Czy praca w TransMax Express jest mocno wymagającą pracą? Dz: Zależy dla kogo. Dla mnie nie jest wymagającą lecz dla innego gracza już tak. Wystarczy mieć chęci do tej pracy. D: Jakie zarobki są na pierwszym poziomie, jak daleko oddalone są kursy od magazynu? Dz: - Zarobki są porównywalne do pracy przed modernizacją czyli jakieś 850PLN za kurs. Po wycofaniu oddziału na Fallen Tree został tylko oddział na Dokach w LS które są w rogu mapy więc jest daleko np do Bayside Marina czy do El Quebrados. D: Dziękuje za udzielenie mi wywiadu, życzę powodzenia w zdobywaniu kolejnych poziomów w pracy. Dz: Również dziękuje. 2 poziom (średni) - opis i wywiad z @co? Po rozwiezieniu 1800 paczek i wbiciu 1800 LP, odblokowuje się kolejny poziom. Na tym poziomie można pracowniku magazynu może załadować maksymalnie 12 paczek, które musimy rozwieźć w różne miejsca na mapie. Ponieważ paczki, nie są już tak ciężkie jak na pierwszym poziomie, odblokowuje się wraz z nowym poziomem możliwość biegania z paczką, lecz bez sprintu. D - Deilo C - co? D - Witam, jestem z Redakcji Prasowej 4 Life News, tworzę artykuł na temat odświeżonego kuriera. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? C - Cześć, chętnie odpowiem na pytania. D - Jesteś jednym z niewielu tych, którzy są już na 2 poziomie kuriera. Czy możesz nam powiedzieć jak długo zajęło ci to osiągnięcie? C - Zgadza się. Prawdę mówiąc nie jestem w stanie dokładnie określić ile mi to zajęło gdyż nie zwracałem na to specjalnie uwagi, ale myślę około 40 godzin. D - Opowiedz nam czytelnikom, jakie obecnie są zarobki za jeden kurs, ile paczek otrzymuje się, a także jak daleko od magazynu oddalone są kursy? C - Według moich obserwacji minimalnie za kurs możemy dostać ~990PLN, natomiast najwięcej ~1100PLN (Oczywiście z aktywnym kontem Premium+) a paczek możemy załadować 12. Co do kursów to są porozrzucane po całej mapie tak samo jak były przed odświeżeniem kuriera. D - Rozumiem, Czy będziesz dążyć do wbicia kolejnego poziomu? C - Jak najbardziej. D - Dziękuję za udzielenie mi wywiadu. Pozdrawiam C - Również pozdrawiam. 3 poziom (lekki) - opis i wywiad z @kubi245 Nareszcie... Rozwieźliśmy 4500 paczek, uzyskaliśmy 6000 LP, rozpoczynamy nowy - trzeci poziom. Przy tym poziomie odblokowują się lepsze możliwości. Pracodawca nam tak zaufał, że przydzielił nam najlżejsze paczki, dlatego po wyciągnięciu owej paczki z auta można z nią biegać na sprincie (najszybszym tempem). Kolejnym plusem na tym poziomie jest to, że można jednocześnie zabrać 15 paczek. Zarobek to około 68.30 PLN a 77.00 PLN za jedną paczkę. A K - kubi245 D - Witam, jestem z Redakcji Prasowej 4 Life News, tworzę artykuł na temat odświeżonego kuriera. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? K - Jasne! Z wielką chęcią D - Dziękuję. Jesteś chyba pierwszą osobą, która uzyskała poziom trzeci w nowym odświeżonym kurierze. Czy długo musiałeś zdobywać ten level? K - Zgadza się. Poziom 3 udało mi się zdobyć równo tydzień po dodaniu nowego kuriera. Nie jestem w stanie powiedzieć ile godzin dokładnie mi to zajęło - ale śmiało mogę rzec że dziennie przekraczałem próg 10 godzin spędzonych na serwerze. D - To bardzo długo, nie znudziła Ci się jazda tym kurierem? Trzeba wziąć pod uwagę, że jest otwarty tylko jeden oddział TransMax Express i kursy są oddalone od siebie bardzo daleko. K - Fakt. Myślę, że każdemu ta praca już dawno by się znudziła, lecz ja miałem jeden główny cel przez który nie poddałem się i brnąłem dalej aby uzyskać poziom 3 - chciałem mieć po prostu ten stopień jako pierwszy na serwerze. I chociaż nie ma za to żadnej szczególnej nagrody, dla mnie liczy się satysfakcja z osiągnięcia tego celu. D - Rozumiem, powiedz nam czytelnikom, czy zarobki na tym poziomie są większe niż na poziomie 1 i 2? K - Analogicznie - im wyższy poziom, tym większe zarobki - ponieważ zwiększa się ilość paczek którą możemy przetransportować podczas jednego kursu. Na poziomie drugim mamy tych paczek o 2 więcej w stosunku do poziomu pierwszego, a na poziomie trzecim o 3 więcej względem drugiego poziomu. Można więc łatwo sobie policzyć ile średnio jesteśmy w stanie zarobić na danym poziomie, i tak na poziomie 3 jesteśmy w stanie zarobić średnio 1300 PLN za jeden kurs. D - Jako, że jesteś raczej pierwszym graczem, który osiągnął 3 poziom, czy dla tych co zaczynają przygodę z nowym kurierem lub dla tych co poddają się powoli masz jakąś przesłankę? K - Wiem, że wiele osób po kilku pierwszych kursach rzuca tą pracę ze względu na dość powolne chodzenie z paczką - niestety te pierwsze 180 kursów będziecie musieli przeboleć, ale uwierzcie mi, że gdy tylko uda wam się zdobyć poziom 2 - a zarazem dostęp do biegania z paczką, nie tylko poczujecie satysfakcje z osiągnięcia poziomu, ale także ulgę spowodowaną szybszym roznoszeniem paczek, nie wspominając już o poziomie 3, na którym dostajemy możliwość sprintowania. Powodzenia dla wszystkich tych którzy brną i jeszcze się nie poddali! D - Dziękuję za udzielenie mi wywiadu, a także gratuluję zdobycia nowego osiągnięcia na serwerze. Życzę również powodzenia w kolejnym spełnianiu swojego upragnionego celu. K - Również dziękuję. Dla Redakcji Prasowej 4 Life News Redaktor Aplikujący @Deilo
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin