Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Z serii: Co to się stanęło?
    Zatrzymanie po pościgu w Red Country

    Uciekający - @Versi*
    SAPD - @Moszu @DeWKOng98 @yavoo @darkmon @arson* @GhostTownPL @Mr_Szynka
    SAMD - @wybielacz1337 @Perfecto* @Copecka
    Pomocna dłoń
    Support @Veon
    Darmowy hosting zdjęć i obrazków
     

    1. .szybki

      .szybki

      nie spam tymi go**o postami bo i tak nikogo to nie interesuje

    2. Versi*
    3. Moszu

      Moszu

      Akurat mnie interesuje mordeczko ;-)

    4. Deilo

      Deilo

      @szybkixdxd ale służby się nie spodziewają, że Wielkie oko pana A. patrzy, najlepszy był jednak @arson* gdy chodził za mną na tej akcji i pilnował mnie. Szanuję za to służby na serwerze :P

       

    5. GhostTownPL

      GhostTownPL

      Było za razem ciekawie jak i niebezpiecznie było super adrenalina mi buzowała długo dochodziłem do siebie po tym co tam się zdarzyło :)

  3. Cześć, po raz kolejny witam Was, drodzy Czytelnicy. Jestem Redaktor @Deilo dziś przychodzę do Was z artykułem troszkę mitologicznym, a mianowicie będzie to mit o Wielkiej Stopie. Zapraszam do lektury. Historia ta rozpoczyna się w 1958 roku, kiedy to na terenach góry Mount Chillad pewien przechodzeń, który podróżował po górach, ujrzał tajemniczą postać. Przestraszył się on i pobiegł do swojego domu, żeby opowiedzieć, co spotkał. Opowiedział, że postać, którą zauważył, była podobna do człowieka, posiadała owłosienie, ale też 2 razy większa niż średniej wielkości człowiek. Postanowił powiadomić miejscowego szeryfa w Angel Pine, który przyjął zgłoszenie o tym, lecz gdy przestraszony mężczyzna wyszedł z komisariatu, ten wyśmiał go. Jednakże chciał wykonać swój obowiązek i pojechał on w miejsce, które zostało wskazane przez mężczyznę. Przez 3 godziny oglądania miejsca nie znalazł niczego, aż wreszcie usłyszał z dala jakieś dziwne dźwięki warczenia, postanowił pójść za głosem, aż nagle zauważył ślady jakiejś wielkiej stopy. Nikt nie wiedział, do kogo one należą, czy może były to ślady stworzone przez tajemniczą postać, czy przez dzieciaki, które często bawiły się w potwory. Po pewnym czasie szeryf uwierzył mężczyźnie i powiadomił on swoich kolegów z pracy, archeologów i miejscowych urzędników. Zbadali oni tereny, przez które prowadziły te ślady i na mapie zaznaczyli miejsca, które tajemnicza postać przemierzała, gdy archeolodzy znaleźli garść brązowych sierści, zabrali je do laboratorium i potwierdzili, że tajemnicze ślady należą do człekopodobnej postaci i jest to prawdopodobnie Wielka Stopa. Wreszcie, zgłosiły się kolejne osoby, które w nocy usłyszały dziwne odgłosy, silne nieprzyjemne zapachy, a także, gdy rano wstali, ujrzeli skradzione zapasy żywności. Prócz mężczyzny, który zauważył tą postać, nikt nie widział Wielkiej Stopy. Jeżeli przyjrzymy się mapie stanu San Andreas, a dokładnie południową część dojrzymy na niej ślad przypominający stopę. Cztery szare punkty przypominające palce i reszta część stopy, to może być jakiś znak tej tajemniczej postaci, która zostawiła po sobie w tamtych regionach, lecz najbardziej prawdopodobną tezą jest działanie Matki Natury, która tak uformowała tereny południowe. Przemierzając tereny, po których podróżowała ta tajemnicza postać, napotkałem na jaskinię. To tutaj prawdopodobnie ona mieszkała. Jaskinia jest dość niska, dlatego, aby do niej się dostać, tajemnicza postać musiała przejść schylona. Czy Wielka Stopa istniała naprawdę? O to postanowiłem zapytać miejscowego archeologa, który odpowiedział mi krótko na to pytanie. „Wielka Stopa istniała, lecz niestety jej gatunek w latach 60. XX wieku wymarł. Ślady, które zostały odnalezione, pochodziły od osobnika płci męskiej, który nie miał z kim przedłużyć swojego gatunku, dlatego nikt jej już potem nie widział. Szukamy oczywiście jej szczątków, aby dokładnie zbadać tę postać”. Czy archeologom uda się znaleźć szczątki tej postaci? Na to pytanie musimy sobie sami odpowiedzieć, a archeologom życzyć powodzenia, a czy Wy wierzycie w istnienie Wielkiej Stopy? Dajcie znać w komentarzu.
  4. Z serii: Co to się stanęło?

    Łatanie dziury na autostradzie w San Fierro.

    SARA - @maxwell187

    Darmowy hosting zdjęć i obrazków

    A WKRÓTCE ARTYKUŁ O WIELKIEJ STOPIE

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. No fiesz co. Jak mogłeś go wyżucić z serwera. Stracił 40kg

  7. xD. Gracze na pewno będą szensliwi

    1. DarthVater

      DarthVater

      no ja mysle. bede najbardziej dobrym kandydatem na to satnowisko

    2. Deilo

      Deilo

      A wiesz, że za trolle są bany?

  8. Wielka stopa w okolicach Mount Chiliad? Już wkrótce artykuł o tych tajemniczych śladach.

    Darmowy hosting zdjęć i obrazków

    1. Kejrol*

      Kejrol*

      MaśniutkoB) czekam na ten artykuł. 

    2. speedv2
    3. Sernik*

      Sernik*

      Nawet spokojnie po górach pochodzić nie można...

  9. No widzisz Kudłaty. Doczekałeś się wreszcie xD. Po co tęczowe flagi

    1. Griski*

      Griski*

      jaki zaś kudłaty xd, no w końcu się doczekałem 

    2. Deilo

      Deilo

      Będę twoim Scooby Doo. Kudłaty z profilowego

      tapeta-scooby-doo-i-kudlaty-rogers.jpg

    3. Griski*

      Griski*

      Dobra wszystko jasne xd 

  10. Z serii: Co to się stanęło?

    Kolejny skoczek w San Fierro.

    SAPD - @Tymekwixa

    SAMD - @Karek556 @K@milo$

    SAFD - @Arbuz* @Fabian.. @Griski* @Panda.

    Darmowy hosting zdjęć i obrazków


     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Fabian..

      Fabian..

      Arbuz w SAFD juz nie jest 

    3. Deilo

      Deilo

      Jak to? Biegał w strażackim skinie. LOL 

    4. Fabian..

      Fabian..

      Może Ci się zdawało 

    5. Arbuz*

      Arbuz*

      XD miło ale ja w SAFD nie jestem ;D

    6. Deilo

      Deilo

      Widziałem 4 strażaków xD. Przebywałeś na terenie akcji, więc nie możliwe by nie mogło być 3 strażaków. Może tak jak Fabian powiada, może mi się zdawało

  11. Z serii: co to się stanęło?

    Skoczek w San Fierro.

    @Reksio* strażacki negocjator

    @MiichallPL - skoczek

    SAPD - @Kenny @Sarius
    SAFD - @Hubsonek*998 @MowMiKeihlusYT @Switel12 
    SAMD - @gametohorror

    Darmowy hosting zdjęć i obrazków



     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Black.*
    3. Lampi

      Lampi

      ale ladne, tylko ciekawe jak on sie dostał na komisariat milicji skoro zeby tam wejsc musial by wejsc na obiekt ... XD

    4. Black.*

      Black.*

      @Lampizapewne ktoś go tam tepnal

    5. Lampi

      Lampi

      akcja rp fest w takim razie xD

    6. Black.*
  12. Witam Was, drodzy czytelnicy. Jestem Redaktor @Deilo z Redakcji prasowej 4Life News, a w dzisiejszym artykule przedstawię znaczenie tęczowych flag na ulicach San Fierro. Wielu z Was kojarzy tęczowe flagi z homoseksualizmem, z tak zwanym ruchem LGBT. W San Fierro można napotkać na kilku ulicach (na słupach czy latarniach) tęczowe flagi, a także, jak wyżej możecie zobaczyć, wymalowaną na budynku tęczę. W tym przypadku tęczowe flagi w tych miejscach nie oznaczają homoseksualizmu, a wręcz przeciwnie - znak. Znak zamieszkiwania tutaj w dawnych czasach Inków, czyli Indian. Było to największe imperium Ameryki Południowej w XII wieku, które powstało około 200 lat przed odnalezieniem Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Według mitów wierzyli oni w Słońce, jako ich stwórcę i uznawali je za główne bóstwo. Wszyscy władcy, którzy zarządzali państwem Inków, uważani byli za potomków Słońca. Ich flagą była właśnie tęcza, z tym że był jeszcze pomiędzy żółtym a pomarańczowym kolorem kolor biały. Każdy z tych kolorów coś oznaczał. Dlaczego San Fierro? Szukając w archiwach miasta dostępnych w miejskiej bibliotece w San Fierro, napotkałem dość ciekawy artykuł na temat Inków. Opisane w nim było m.in. to, jakie tereny zamieszkiwali. Mianowicie, zamieszkiwali oni zachodnie tereny Ameryki Południowej. Ich terytorium było trzy razy większe niż obecna Polska. Nikt nie wie, skąd wzięli się Inkowie, lecz, z tego, co wyczytałem w archiwach miasta, pierwszy władca imperium Inków, wraz ze swoją siostrą zostali przysłani na te tereny przez Boga Słońca, by wszystkich obecnych mieszkańców nakłonić do czczenia Słońca. Słynęli oni z budowy największych budowli. Wybudowali m.in. twierdzę-świątynię (w grze dom @Greyna.gg - zdjęcie poniżej). Władza Inków miała surowe prawa, jednym z nich było takie, które nakazywało każdemu mieszkańcowi podbitych plemion nauczenia się ich języka. Pozwalali jedynie zachować mieszkańcom swoje tradycje. Państwo Inków upadło wraz z ostatnim władcą ich imperium, został on pozbawiony głowy, a dowódców wojskowych torturowano lub powieszono. Tęczowe flagi, a mieszkańcy San Fierro Postanowiłem popytać graczy na chacie /gp, co sądzą na temat flag w San Fierro. Jedni odpowiadali, że nie zwracają na nie uwagi, inni odpisywali, że nie pasują totalnie do tej gry i są nie na miejscu. Inni podziwiali je. Napotkałem również jednego przechodnia, który mieszka w dzielnicy gdzie wywieszone są tęczowe flagi. R - Redaktor M - Mieszkaniec R - Witam, jestem Deilo z Redakcji Prasowej 4 Life News i robię artykuł na temat tych flag tęczowych. Czy chciałby Pan odpowiedzieć mi na kilka pytań? M - Witam, owszem, opowiem o tych flagach. R - Co Pan myśli o tych flagach, czy one są tutaj potrzebne? M - Moim zdaniem, te flagi nasz burmistrz powinien zdjąć i zniszczyć. R - Ale dlaczego? M - Jesteśmy tolerancyjni, ale bez przesady. Każdy dobrze wie co oznaczają kolory tęczy w dzisiejszych czasach. Chcą pokazywać, że są niech znajdą inny sposób na to. Jeżeli burmistrz tego nie zniszczy, to my mieszkańcy weźmiemy się w garść i to zniszczymy. R - Rozumiem, dziękuję za poświęcony mi Pański czas.
  13. Po urlopie wlatuje artykuł o tęczowych flagach w San Fierro. Zachęcam do obserwacji działów redakcji prasowej :D 

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Super artykuł, ciekawe wydarzenie to było.
  16. Nie zginie już ten zdrajca mały.

  17. Wywiad z @Wixer zapraszam do lektury

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin