Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Bartek to takie fajne imię, aż żałuję że nie mam takiego samego. To wszystko wina Tuska.

  2.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. zbychu997

      zbychu997

      Riposton, prosta metoda na kaca.

    3. Deilo

      Deilo

      to rano będzie

    4. zbychu997
    5. Deilo

      Deilo

      Dziękuje Zbyszku. Wiedziałem że mogę na ciebie liczyć przyjacielu.

    6. Deilo

      Deilo

      Nie było tak źle haha

  3. Udanych wakacji życzę Wam

    1. LuKeJ

      LuKeJ

      Papierek odebrany to można balować ;D

    2. Candy_

      Candy_

      To kiedy opijamy czerwony pasek chłopaki?:>

    3. Deilo

      Deilo

      Od marca wakacje, a teraz się cieszą hahah

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5.  

    1. aszak.

      aszak.

      ile dodajesz statusów dziennie? są jakieś zawody?

    2. Deilo
  6. Jej. 500 repki hahah

    Znany użytkownik jestem

  7. Dobranoc dzieci ;)

    Pamiętajcie że dziś dzień ojca:D

    Międzynarodowy dzień twojego starego

  8. Zostaw konkurencję. Chodź tutaj. 

    1. Agata*.
    2. Deilo

      Deilo

      Jedno na dzień i to po północy

    3. Agata*.

      Agata*.

      Widzę właśnie 

    4. Jacobex

      Jacobex

      KONKURENCJĘ XDDDDD

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Mój kursant @PAWELOVSKI 

    Moja krew <3

     

    1. ThanKs.ogf

      ThanKs.ogf

      Gitara, teraz mnie musisz tak nauczyć @Deilo

    2. Deilo

      Deilo

      Ale że Fordem?

  11. Trzeba szukać. Jest na pewno To miał szczęście ten ktoś xD
  12. Dzień dobry - dzień drugi Trip po Trójmieście ;)

    1. Luzio098
    2. Deilo

      Deilo

      Ciężko się dostać do niego. 

    3. Luzio098
    4. Deilo

      Deilo

      Nie oznakowana jego firma xD

      Może i obstawe ma

  13. Pan moderator cieszy się, cieszy się, cieszyć się.

    Pan moderator cieszy się przez cały czas

  14.  1. Najlepszy Support: @LuKeJ @ThanKs. @rekin.rw 2. Najlepszy Moderator/ka: @Emiljusz 3. Najlepszy Administrator/ka: @Kacperix3 @LuKi16 @4Ever. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @AcoreQ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @XQward 6. Najlepszy Biznes: Redakcja prasowa Studio filmowe 7. Najlepsza frakcja: TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: 9. Najlepsza Organizacja:  Kingdom 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @VenomeQ @PAWELOVSKI @NatalkaWiertarka 11. Eventowiec miesiąca: 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @PAWELOVSKI @ThanKs. @Dark*  13. Najlepszy prezenter: 14. Najlepszy Redaktor: @Dejw. @PAWELOVSKI @Shaane @eddy* 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": 16. Najlepszy tuner: 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 18. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn i kopka 19. Przegryw miesiąca: @baziu 20. Najbogatszy Gracz: 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  15. Dzień dobry forumowicze. Pozdrawiam Gdańsk do którego jadę :D

     

    1. Versi*
    2. Kryszka
    3. Deilo

      Deilo

      Za godzinę dobiegnie końca owa podróż

    4. Marcepand

      Marcepand

      Mieszkam w gdańsku, zapraszam

    5. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Możemy jeszcze kogoś zabrać bo się kręcimy po Gdańsku 

  16. Coś się pomyśli Warunek musi być to prawdziwa Wielka stopa
  17. Już wkrótce kolejny artykuł. Taka mała zapowiedź ;)

     

    4IvjqhR.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin