-
Postów
1 100 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Deilo
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Dzień dobry kochani w ten piękny, słoneczny dzień jakim jest niedziela.
Dzisiaj 10 stopni pokażą termometry w województwie zachodniopomorskim, lubuskim i dolnośląskim. Równie ciepło, 9 stopni, będzie w Poznaniu i Opolu. Najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców województwa podlaskiego, gdzie będą maksymalnie 3 stopnie oraz lubelskiego i podkarpackiego, gdzie ma być około 4 stopni. W województwie warmińsko-mazurskim, mazowieckim, świętokrzyskim, śląskim i małopolskim temperatura będzie wahać się od 5 do 6 stopni. W pozostałych regionach 7-8 stopni.
Ostatniego (ogólnie to pierwszego) dnia tygodnia duże rozpogodzenia zapowiadane są jedynie w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim, lubelskim, podkarpackim i dolnośląskim. W pozostałych regionach zachmurzenie duże i umiarkowane zwłaszcza w drugiej części dnia. Deszcz i deszcz ze śniegiem pojawi się w Polsce dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek - front nadciągnie od zachodu i obejmie swoim zasięgiem początkowo jedynie województwa pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie. Na zachodzie wieczorem pojawiać się zacznie także silny wiatr.
-
A gdyby tak Princessa dodała nowe zdjęcie profilowe? To P wygląda jakbyś była z Policji

-
-
Gdzieś by się szło, coś by się chciało. Już prawie noc. A u mnie wciąż mało... Jak minął dzień? Jak ci się dziś po żyło? Jak minął dzień?
Uwielbiam twory P. Krzysztofa Krawczyka. Mają w sobie taki fajny klimat, że aż się chce słuchać.
A jak mi minął dzień? Dziś minął na odpoczynku oraz regeneracji. Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam.
-
-
-
witam w nowym rozdziale życiowym
-