Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Suuuper. Wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Tak trzymaj
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3.  1. Najlepszy Supporter/ka: @Teddy. 2. Najlepszy Moderator/ka: @japkooo. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Axidus* @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Lisa_ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @Greyna.gg @ZbyK.gg 6. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News 7. Najlepsza frakcja: SAPD 8. Gracz non stop grający na serwerze: @IVS*Atryk 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Princessa* 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Princessa* @HeroS* @ThanKs.  13. Najlepszy prezenter: @WooNski 14. Najlepszy Redaktor: @Zefix7 @Domciol @PAWELOVSKI 19. Przegryw miesiąca: @ReDi123 @korek134 @BoNiT 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Deus @Gracusek
  4. Świetny wywiad z ciekawą osobą. Tutaj taki błąd mały PODANIE powinno być
  5. Świetna gazetka, którą miło się czyta. Tak trzymać. Powodzenia
  6. Dzień dobry kochani w ten piękny, słoneczny dzień jakim jest niedziela. 

    Dzisiaj 10 stopni pokażą termometry w województwie zachodniopomorskim, lubuskim i dolnośląskim. Równie ciepło, 9 stopni, będzie w Poznaniu i Opolu. Najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców województwa podlaskiego, gdzie będą maksymalnie 3 stopnie oraz lubelskiego i podkarpackiego, gdzie ma być około 4 stopni. W województwie warmińsko-mazurskim, mazowieckim, świętokrzyskim, śląskim i małopolskim temperatura będzie wahać się od 5 do 6 stopni. W pozostałych regionach 7-8 stopni.

    Ostatniego (ogólnie to pierwszego) dnia tygodnia duże rozpogodzenia zapowiadane są jedynie w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim, lubelskim, podkarpackim i dolnośląskim. W pozostałych regionach zachmurzenie duże i umiarkowane zwłaszcza w drugiej części dnia. Deszcz i deszcz ze śniegiem pojawi się w Polsce dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek - front nadciągnie od zachodu i obejmie swoim zasięgiem początkowo jedynie województwa pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie. Na zachodzie wieczorem pojawiać się zacznie także silny wiatr.

  7. Deilo

    Dziękuję

    Pogromca sapd jest Rekru do sapd teraz. Złóż podanie
  8. Masz świetne zainteresowania, pomógłbym Tobie bo ciężko pracujesz, ale wiesz jak to działa... Bez rangi jestem nikim (znaczy graczem) 

  9. Szkoda, że nie ma pochwał na ekipę. Otrzymałbyś ją ode mnie. Uratowałeś mi życie :)

     

  10. W następnej rekrutacji na supporta będę pisać podanie i @Zebra wspomni o mnie w wynikach rekrutacji na supporta <3 

    1. airbag_tester

      airbag_tester

      Wstawaj Deilo, zesrałeś się...

  11. Ty koniowata psychofanko <3

     

  12. 1. Najlepszy Supporter/ka: 2. Najlepszy Moderator/ka: @japkooo. 3. Najlepszy Administrator/ka: 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @ZbyK.gg @Bolek. 6. Najlepszy Biznes: 4 Music Redakcja 4 Life News 7. Najlepsza frakcja: sapd 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Matheo^ @[ANTY-BOT]Zabka. @Arbuz* @Axidus* @karoy' @pietreknolif @Asn16cm. @DawidJasper 9. Najlepsza Organizacja: 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Zefix7 @PAWELOVSKI @Princessa* @ThanKs. 11. Eventowiec miesiąca: 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Princessa* @|998|ReDi123 @ThanKs. @HeroS*  13. Najlepszy prezenter: 14. Najlepszy Redaktor: @PAWELOVSKI @FragusS @Zefix7 @Tokypev @japkooo. I wszyscy inni
  13. Że jeszcze tylko:
    Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i...

    Wakacje, znów będą wakacje
    Na pewno mam rację wakacje będą znów

    1. Hasiu.*

      Hasiu.*

      Styczeń, luty, marzec, kwiecień i... 

      Matura i wakacje XD 

  14. A gdyby tak Princessa dodała nowe zdjęcie profilowe? To P wygląda jakbyś była z Policji :D:)

     

     

    1. Princessa*

      Princessa*

      Hah pasowało by kiedyś,  why not?  :D

    2. veqzo

      veqzo

      Ale Princessa jest z sapd

    3. Princessa*

      Princessa*

      Heh jak zwał tak zwał,  każdy wie o co  chodzi  :P

  15. Smerfnie dziś wyglądasz :)

     

  16. Gdybyście mieli ostatnie kilka minut życia to co byście szalonego chcieli zrobić? Pytam z ciekawości :4l:

    1. Grzanka

      Grzanka

      Wsumie to nic takiego za*****ł bym Jeszcze raz 5l wiadro z 6 lufek i cybucha xDDD

    2. Dementor
  17. Mnie minął pracowicie jak cały tydzień. Trochę teraz się wyluzowałem ;)

    Z dziewczyną zerwałem </3

    A ogólnie to pozdrawiam mamę, tatę, babcie, dziadka, siostrę, brata i psa. Oczywiście nie zapominając o @Zefix7 @FragusS @Tokypev @japkooo. I całą redakcję 4LIFE News. 

     

    A wam jak minął dzień? 

    1. FragusS

      FragusS

      Gdzieś by się szło, coś by się chciało. Już prawie noc. A u mnie wciąż mało... Jak minął dzień? Jak ci się dziś po żyło? Jak minął dzień? 

       

      Uwielbiam twory P. Krzysztofa Krawczyka.  Mają w sobie taki fajny klimat, że aż się chce słuchać.

       

      A jak mi minął dzień? Dziś minął na odpoczynku oraz regeneracji. Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam. :)

    2. Deilo

      Deilo

      To dobrze, że odpocząłeś @FragusS, ale pamiętaj jutro piątek i do roboty. Kto jak kto, ale ty musisz rozkręcić towarzystwo 

       

    3. FragusS

      FragusS

      Wiadomo @Deilo ktoś musi. Na szczęście chwilowo mam przerwę od pracy spowodowane jest to jej zmianą. Ale mam jeszcze inne zajęcia w domu więc się nie nudzę. ^^

       

    4. Dementor

      Dementor

      witam w nowym rozdziale życiowym

  18. U kogo ferie? :D

     

     

     

  19. Jeeeja. Dzięki za reakcję mój ty stalkerze :p

    <3

     

  20. Jakieś postanowienia noworoczne? 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin