Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Także ten. A może by tak... 

  2. I co w tym dziwnego? Standardowe pytanie... Jak trafił na serwer Co cię skłoniło, żeby na nim grać. Jest też odpowiedź.
  3. Ja nie mam wspomnień na. Serwerze jeszcze więc nie będę dziękował nikomu, a życzył powodzenia we wszystkim osobom takim jak

    @Princessa*  @ThanKs. @WooNski @HeroS* @Zefix7 @Deilo

    @meffo @*meffo @ByalyPL @Byialy @BellaCiao 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. jedza

      jedza

      Y nie? nie odchodzisz LOL proste

    3. Princessa*

      Princessa*

      No,  no całe szczęście  :P

       

    4. TARGET.

      TARGET.

      Chłop co sam sobie życzy powodzenia

    5. Deilo
    6. HeroS*

      HeroS*

      Dziena i wzajemnie 

  4. Chętnie te pytania przyjmę i prześlę do RCONa Bolka.
  5. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Tutaj Młodszy Redaktor @Deilo Dziś przedstawiam wam wywiad z Administratorem RCON - @Bolek. Zapraszam do czytania - mam nadzieję, że wam się spodoba. D - Deilo B - Bolek D: Witaj Bolek. Czy mógłbym przeprowadzić z tobą rozmowę, w której opowiesz nam trochę o swojej osobie? B: Witaj, pewnie, że możesz. D: No to standardowo na samym początku. Opowiedz coś o sobie, czym się interesujesz, jak spędzasz wolny czas. B: Na imię mam Olek i mam 17 lat. Chodzę do drugiej klasy technikum informatycznego (co wiąże się z moimi zainteresowaniami). Na serwerze spędzam swoje wolne chwile od marca 2015 roku. Wow, ile to już minęło. D: Wiążesz swoją przyszłość z informatyką? Chciałbyś się dalej rozwijać w tym kierunku? B: Myślę, że tak. Nie bez powodu wybrałem ten kierunek. D: Czy twój kierunek oraz stanowisko RCON na serwerze pozwala ci na życie prywatne? B: Jasne. Bycie RCONem nie wyklucza mnie z życia poza grą. D: Rozumiem. Opowiedz nam w takim razie jak trafiłeś na serwer? B: Jeżeli dobrze pamiętam, szukałem czegoś nowego w MTA i zupełnie przypadkowo trafiłem właśnie na 4Life. Jak się później okazało, prowadzi go mój znajomy - @ZbyK.gg, którego poznałem na innym serwerze. D: Zbyk.gg pomógł Ci zapoznać się z serwerem jako nowy gracz, czy może zostałeś wrzucony na głęboką wodę? B: Tego dokładnie nie pamiętam, ale zdaje mi się, że kontakt nam się urwał, co spowodowało, że nie wiedziałem o serwerze. D: Rozumiem. Należysz obecnie do Administracji serwera na randze RCON. Ciężko było zapracować sobie na ową posadę? B: Niestety ciężko jest mi wrócić pamięcią do tamtych czasów, jednakże z mojej historii na obecnym forum wynika że w październiku 2015 byłem już RCONem. D: Czym zajmujesz się jako RCON na serwerze? Powiedz coś więcej na ten temat. B: Praktycznie od początku moim głównym zadaniem jest odpowiedzialność za mapę serwera. Oprócz tego zajmuję się modyfikacjami obiektów jeżeli chodzi o tekstury, a w ostatnim czasie próbuję swoich sił również w modelowaniu. Dodatkowo pełnię rolę opiekuna organizacji, a poza tym wszystkim dbam o porządek i czuwam nad serwerem. D: Odpowiedzialność za mapę serwera brzmi bardzo poważnie. Możesz proszę rozwinąć temat? B: Odpowiadam głównie za dodawanie nowych mechaników, parkingów, tworzenie interiorów dla frakcji oraz biznesów. Również staram się dbać o kierowców na drogach poprzez wgrywanie na serwer różnych barierek itp. D: Wspominałeś, że próbujesz swoich sił w modelowaniu. Czy wykonałeś już jakiś projekt? Może zechciałbyś pochwalić się nim publicznie dla naszych czytelników? B: Mój pierwszy model to edycja standardowego obiektu z gry. Jest wgrany na serwer. To garaże obok przechowalni LV. Obecnie pracuję nad innymi modelami, jednak póki co nie będę nic zdradzał. D: Wspominałeś również, że jesteś Opiekunem organizacji na serwerze. Możesz nieco przybliżyć temat? B: Jako Opiekun organizacji zajmuje się głównie wszelkimi sprawami związanymi z organizacjami. Mam na myśli to, że zakładam je, dodaję dla nich bramy, bankomaty, radia itp. oraz zmieniam nazwy istniejących już organizacji, zakładam subfora - wszystko co tylko gracze sobie wymyślą. No dobra, może nie tak do końca wszystko. D: Czyli, masz trochę roboty w skrócie. Ja życzę Tobie powodzenia nadal na randze RCON, no i oczywiście w modelowaniu :). Zbliżamy się do końca wywiadu. Tutaj moje ostatnie pytanie. Czy zechciałbyś pozdrowić kogoś? B: Pewnie. Pozdrawiam wszystkich czytających i dziękuję bardzo za wywiad. D: Dziękuję również oraz życzę miłego dnia. W tym miejscu w imieniu wszystkich pracowników Redakcji Prasowej 4Life News, chcielibyśmy podziękować po raz kolejny RCON @Bolek. za pomoc w rozwoju biznesu. Dla Redakcji Prasowej 4Life News Młodszy Redaktor @Deilo
  6. Na czym wzorowali się twórcy Grand Theft Auto tworząc mapę. Dziś postaramy się zagłębić w lokalizacje Los Santos i przyrównać je z realnymi odpowiednikami ze Stanów Zjednoczonych. Dokładnie z Californii, Los Angeles, a także Las Vegas, Wirtualne Las Venturas, dobre porównanie do realnego miasta hazardu z Nevady. Hollywood (w grze Vinewood) - dzielnica miasta Los Angeles w Stanach Zjednoczonych i najważniejszy ośrodek amerykańskiej kinematografii. Słowo Hollywood jest używane jako skrótowa nazwa amerykańskiego przemysłu filmowo-telewizyjnego bez względu na miejsce kręcenia. Hollywood było niewielką wspólnotą w roku 1870, natomiast w 1903 roku został przemianowany na gminę. W roku 1910 nastąpiło oficjalnie przyłączenie Hollywood do Los Angeles, niedługo później zaczęło rozwijać tam przemysł filmowy. Pershing Square to mały publiczny park w Downtown Los Angeles. W grze również Pershing Square, znajduje się w okolicy Downtown Los Santos. Dokładny adres to: 532 S Olive St, Los Angeles, CA 90013, Stany Zjednoczone. Pershing Square również został odwzorowany w Grand Theft Auto V gdzie figuruje pod nazwą "Legion Square". Witaj w Fabulous Las Vegas (w grze - Welcome to Fabulous Las Venturas) z polskiego oznacza dokładnie: Witaj w Bajecznym Las Vegas, jest znanym znakiem w Amerykańskim mieście Las Vegas w Nevadzie, znajduje się w Las Vegas Boulevard South, na północ od historycznych kamiennych filarów starego lotniska McCarran (W grze również na północ od lotniska w Verdant Meadows potocznie zwanego "stare lotnisko" ), po wschodniej stronei i naprzeciwko Bali Hai Golf Club i (zamknięty) Klondike Hotel & Casino na zachodzie. Sam znak został zaprojektowany przez Betty Willis na prośbę lokalnego handlowca Teda Rogicha. W maju 1959 roku zebrano fundusze na jego utworzenie. Handlowiec Rogich zaś sprzedał owy znak hrabstwu Clark. Niektórzy uważają ten znak za oficjalny koniec oraz początek Las Vegas Strip.( W grze znak znajduje się na Pilston Intersection za Las Venturas) Znak, podobnie jak większość Strip, znajduje się w raju i znajduje się około 4 mil (6,4 km) na południe od rzeczywistych granic miasta Las Vegas. Takie różnice są ignorowane zarówno przez mieszkańców, jak i turystów, którzy odnoszą się do całego obszaru metropolii jako "Las Vegas". Treasure Island (Znany również jako "ti") - luksusowy hotel i kasyno, położony przy bulwarze Las Vegas Strip (również w grze) w Paradise, w stanie Nevada. Od marca 2009 roku stanowi własność inwestora Phila Ruffina. Hotel, nieprzerwanie od 1998, każdego roku odznaczany był wyróżnieniem Czterech Diamentów. Treasure Island został otwarty w 1993 roku. Początkowo kompleks należał do korporacji Mirage Resorts pod kierownictwem Steve'a Wynna, który zainwestował ponad 450 milionów dolarów w budowę obiektu. Za jego projekt odpowiadał architekt Joel Bergman. Pierwotnie plany zakładały budowę dodatkowej wieży dla The Mirage, ale ostatecznie przekształciły się w w konstrukcję samodzielnego kompleksu rozrywkowego. Treasure Island miał miał w zamyśle przeciągnąć przede wszystkim całe rodziny, dzięki szerokiemu wykorzystaniu motywu i ikon pirackich. W 2003 roku hotel zrezygnował z większości pirackich elementów, chcąc zwrócić się w stronę poważniejszych odbiorców. Skierowane główne do dzieci obszary basenowe zostały zastąpione przez liczne jacuzzi i kluby nocne. Słynny szyld z czaszką i skrzyżowanymi kościami , który widniał przed głównym wejściem do obiektu został zastąpiony prostym napisałem "ti" wyświetlanym na ogromnym napisie LCD. 15 grudnia 2008 roku zarząd MGM Mirgae ogłosił, że Treasure Island zostanie sprzedany za 775 milonów dolarów Philowi Ruffinowi, byłemu właścicielowi New Frontier Hotel end Casino. Transakcja uległa finalizacji 20 marca 2009 roku. Luxor Las Vegas jest to luksusowy hotel oraz kasyno, położone na The Strip w Las Vegas. Został nazwany na cześć egipskiego miasta Luksoru, do którego nawiązuje tematycznie oraz wizualnie. Excalibur Hotel and Casino – hotel i kasyno tak samo jak swój poprzednich jest położony na ulicy The Strip (również w grze) oraz również należy do korporacji MGM Resorts International. Excalibur, nazwany na cześć legendarnego miecza króla Artura, wykorzystuje arturiańskie motywy na kilkanaście sposobów. Fasada obiektu stylizowana jest na wzór zamku. Excalibur położony jest w części Las Vegas Boulevard, zwanej Tropicana. Obszar ten jest tak ruchliwy, że piesi mają całkowity zakaz poruszania się po drodze i jej otoczeniu.  Circus Circus Las Vegas - Hotel i kasyno, położony przy ulicy The Strip w Las Vegas (również w grze), stanowiący własność korporacji MGM Resorts International. Charakteryzuje się cyrkowym wystrojem, spektaklami oraz rozrywkami o tej tematyce. Circus Circus jest jedynym obiektem przy Strip, który posiada park dla pojazdów kempingowych z 399 miejscami parkingowymi. Na terenie Circus Circus Las Vegas znajduje się największy na świecie permanentny namiot cyrkowy. Wielki, neonowy znak powitalny z Klaunem, który znajduje się przy wejściu do hotelu został stworzony przez Young Electric Sign Company w 1976 roku. Circus Circus został otwarty 18 października 1968 roku przez Jama Sarno, stając się najważniejszym obiektem należącym do Circus Circus Enterprises. Początkowo, Circus Circus składał się wyłącznie z kasyna. Architekci i z Rissman and Rissman Associates stworzyli jego projekt: Strukturą miał odzwierciedlać ogromny namiot cyrkowy, który następnie został wybudowany przez R.C. Johnson Constuction. W 1973 roku obiekt został powiększony o pierwszą wieżę hotelową. W 1974 roku prawa własnościowe do Cirus Cirus przejął William Bennett, który wykupił kasyno za 72 miliony dolarów. W późniejszych latach kompleks został wzbogacony o nowe skrzydła hotelowe. Pokoje w zachodniej wieży przeszły poza tym renowację mający na celu upodobnienie do panoramicznych apartamentów hotelu Excalibur. Czy Los Angeles oraz Las Vegas zostało dobrze odwzorowane w Grand Theft Auto przez twórców Rockstar North? Zachęcamy do oddania głosu w ankiecie. Dla Redakcji Prasowej 4Life News Młodszy Redaktor @Deilo Sekretarz Redakcji @Zefix7
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Dobry artykuł. Zapraszamy do redakcji i czekamy na artykuły od Ciebie. Wskaż te błędy.
  10. Marzyłeś/marzyłaś zostać redaktorem i chciałbyś/chciałabyś spełnić swoje marzenia? Śmiało, nie czekaj i napisz swoje podanie w rekrutacji do 4Life News. 

     

  11. Zapraszam do lektury mojego pierwszego artykułu. Zachęcam również do oddawania swoich głosów w PLEBISCYCIE miesiąca listopad 2019. (KOM)

  12. Punkt Pomocy Medycznej San Andreas Medical Department. W dniu 23 listopada, w godzinach wieczornych w San Fierro w dzielnicy Ocean Flats szpital San Andreas Medical Department zorganizował po raz kolejny punkt medyczny. Zainteresowanie przez mieszkańców, którzy chcą bezinteresownie pomagać jest naprawdę duże. Są to cisi bohaterzy. Dyrekcja szpitala zapewnia, że na pewno częściej pojawiać się będą Punkty Medyczne, nie tylko w San Fierro, ale też w całym stanie San Andreas. Czym jest Punkt Pomocy Medycznej? Punkt Pomocy Medycznej jak sama nazwa wskazuje jest to punkt, który jest rozstawiany poza szpitalem, w miejscach gdzie panuje duży tłok, można przebadać się w tym namiocie, oddać krew. Dość często można spotkać przy takich akcjach krwiobusy, czyli potoczne nazwy mobilnych punktów poboru krwi. Są to autobusy ze specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala przeprowadzać akcje krwiodawstwa w miejscowościach leżących daleko od szpitala. Warto poznać również, czym jest krwiodawstwo? To nic innego jak oddawanie krwi przez osoby zdrowe na rzecz osób potrzebujących krwi lub jej składników. Odbiorcami tej krwi są szpitale, kliniki oraz instytuty dokonujące skomplikowanych operacji, przeszczepów i innych zabiegów, do przeprowadzenia których krew jest niezbędna. Jak widać warto pomagać, ponieważ to nic nie kosztuje, a jednak takim łatwym sposobem można pomóc innym ludziom. Również osoby pełnoletnie zapraszamy, aby w realnym życiu czasem oddali krew, jeśli jest to możliwe. Bierzemy pod uwagę, że pierwszy raz można się bać, jednak warto pomagać i później mieć satysfakcję, że komuś uratowaliśmy życie. Serdecznie zapraszamy do czytania i oceniania naszych kolejnych artykułów. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. Przy tej okazji do 26.11.2019 zachęcamy do oddania głosów na swoich faworytów w Plebiscycie Miesiąca Listopad 2019 >>KLIK<< Dla Redakcji prasowej 4Life News Młodszy Redaktor @Deilo
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Pitu112 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Zebra 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja prasowa 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAFD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Lewanek* 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Princessa* @ThanKs. 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Princessa* @ThanKs. @WooNski  11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Dony 12. Najlepszy Redaktor: 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Princessa* @ThanKs. @WooNski
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin