Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Tak patrzę i patrzę i myślę, wygrać coś to tak samo jak trafić 6 w totolotka tutaj :p

    1. Princessa*

      Princessa*

      Otóż dokładnie tak! Ojj trzeba mieć farta i to porządnego  :P

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Deilo

    KONKURS O 100K

    Tradycyjnie: kasy, chlania i r***nia a nie jakiegoś pie***enia o zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Jak jest kasa to jest pomyślność, jak jest ru***nie to jest zdrowie a jak jest chlanie to jest szczęście. Wesołych Świąt!
  4.  

    W panelu na forum Młodszy ogniomistrz :p ale i tak gratuluję :ll

     

    Do stopnia Starszy Sekcyjny xg5KguL.png   zostaje awansowany Sekcyjny h63pwvm.png@FragusS

    1. FragusS

      FragusS

      Musiałeś stare ogłoszenie przeczytać. Dzięki za gratulacje awansu na Młodszego Ogniomistrza.

      Cytat

      Do stopnia  Młodszy Ogniomistrz 406UgYk.png zostaje awansowany Starszy Sekcyjny xg5KguL.png @FragusS*998

  5. Niedziela handlowa dzisiaj, życzę mile spędzonego wolnego czasu z rodziną w MARKETACH. 

  6. Deilo mówi dobranoc. Teletubisie mówią papa

    1. zbychu997

      zbychu997

      teletubiś zbychu mówi papa do 21 grudnia elo deilo cejotku

       

  7. Dzień Dobry w piękna i jeszcze ciemną sobotę. Udanego krótkiego weekendu 

  8. Lepszy piątek 13-tego niż poniedziałek 16-tego

  9. Deilo

    Nabij sobie Repke V2.

    Ja też oddam, chodź tutaj widać, że każdy jednego like daje i pisze odpowiedź
  10. Jeszcze można pisać podania do 4LIFE NEWS 

     

  11. A kto to przyszedł :p Witaj
  12. Nie zwlekajcie z podaniami. Piszcie już teraz :)

     

     

  13. Ojoj @Princessa* :p Dobrze, że Pan K(rodo)L nie widzi
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Więc tak, gra krótka była (dorobiłem się perka chociaż xd), krytycy osiągnęli swoje. Dziękuję Wam za wszystko... Poraz kolejny życzę powodzenia osobom wymienionym w statusie sprzed paru dni. Pozwolę sobie wymienić ich no bo jednak są wyjątkowi i za to ich lubię <3

    @Princessa* @ThanKs. @Byialy @WooNski @HeroS* @Zefix7 @PAWELOVSKI @ReDi123*998* @MoE.sh

    @FragusS

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. WooNski

      WooNski

      A co z wywiadem? 

    3. Deilo

      Deilo

      @WooNskimogę przekazać go np.. @PAWELOVSKI@PAWELOVSKI bo to w formie materiału do gazetki miało być nie ogólnie wywiad. 

    4. MoE

      MoE

      No nic stało to się stało :/ Wracaj szybko i nie przejmuj się krytyką :) 

    5. FragusS

      FragusS

      Czekamy na ciebie w najbliższej rekrutacji dla zaawansowanych.  ;)

    6. Deilo

      Deilo

      Eh. Jak się czyta to raz jeszcze to smutno na serduchu się robi :(

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin