Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Ciężki dzień :D Zapraszam do lektury

     

     

  2. URODZINOWE G1 @zbychu997 W dniu 11 października br. na najwyższym parkingu w Las Venturas - G1 - swoje urodziny obchodził @zbychu997, jest on graczem naszego serwera 4Life ponad roku i przegrał na serwerze ponad 2000 godzin. W organizacji The Crips jest na randze The Real Crip. Urodzinowe G1 trwało przez blisko 2,5h Na urodziny przybyło bardzo dużo osób. Licząc na oko jakoś mniej więcej +/- 100 osób. Głównymi nagrodami były oczywiście pieniądze. Za trzecie miejsce była kwota 3.500 PLN, za drugie miejsce 5.000 PLN, a za miejsce pierwsze 10.000 PLN. Na evencie były konkurencje: Szybkie palce oraz ocenianie pojazdów. Prezenty jakie otrzymał to pieniądze, dwa prezenty otrzymał od swoich przyjaciół z organizacji The Crips - manana. a także od swojego kolegi @banditt oraz też różne kwoty pieniężne w postaci donateów. Na miejsce przybyły służby mundurowe SAPD oraz SAFD. Event jak sam jubilat powiedział organizowany był od rana, ogłaszał go cały czas, no i efektem było to, że bardzo dużo osób przyjechało i przyleciało. Korzystając z okazji, gracz @zbychu997 serdecznie pozdrawia i dziękuję każdemu członkowi organizacji The Crips oraz @banditt, @Fabiox220 @Ukiiii @DeleteD oraz wszystkich,, którzy przybyli na urodzinowe G1, Z mojej strony, życzę ci @zbychu997 wiele sukcesów na serwerze ale i nie tylko na nim. Życzę Ci, abyś żałował jedynie tego, czego nie udało Ci się jeszcze dokonać, a przeciwności losu traktował z przymrużeniem oka. Wszystkiego dobrego! Dziura w drodze W dniu 17 października o wieczorowej porze, funkcjonariusz @Verago. patrolujący drogi w miejscowości Dillmore napotkał na dziurę w drodze, która stwarzała zagrożenie dla kierowców. Przystąpił on do zabezpieczenia terenu oraz wezwał na miejsce frakcję SARA, która jest odpowiedzialna za utrzymanie porządku dróg na terenie San Andreas. Po dojeździe na miejsce pracownika San Andreas Road Assistance @PalGrom przystąpił do działań, po kilkunastu minutach dziura była załatana, a służby znowu mogą mieć powód do sukcesu dzięki ich dobrej współpracy. Drodzy gracze, jeżeli napotkacie dziurę na drodze, nie działającą sygnalizację świetlną, potrzebujecie przetransportować pojazd, zauważyliście nie działający parkomat możecie wezwać frakcję SARA pod komendą /wezwijlawete <powód>. Pamiętajcie, że musicie pozostać na miejscu do czasu przyjazdu służb porządkowych. Wypadek na rondzie W Las Venturas Pod nadzorem prokuratury, policjancie wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do jakiego doszło dziś (17 października) na rondzie w Las Venturas. Kierowca miał rany postrzałowe. Po przybyciu JRG-1 Los Santos, strażacy musieli dostać się do poszkodowanego. Utrudnione to było, ponieważ pojazd znajdował się na dachu i płonął. Po wyciągnięciu rannego z wozu, ratownikom ukazał się wstrząsający widok, Kierowca pojazdu był postrzelony. Przystąpili do kilkuminutowej reanimacji. Niestety poszkodowany zmarł. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policją. Na zdarzeniu obecni byli Dwóch skoczków W tym samym czasie w Los Santos, operator CPR otrzymał informację, że na autostradzie stoi dwóch mężczyzn, którzy chcą z niej skoczyć. Na miejsce szybko został zadysponowany ZRM. Ratownik @KapitanKox(prawdziwy), próbował rozmawiać z nim. Powodem dla którego chcieli skoczyć to często spotykane powody, czyli zdrady. Niestety, rozmowy ze skoczkami nie pomogły, oboje skoczyli. Drogę na dole zabezpieczał @diplekk* i to on pierwszy przystąpił do akcji ratunkowej, w której jedna osoba zginęła, a następna z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Las Venturas. Tam przejdzie teraz wszystkie badania z lekarzem psychiatrą, który zdecyduje o jego zamknięciu na oddziale psychiatrycznym Przepraszam za wszystkie błędy, lecz te dwa ostatnie artykuły były pisane podczas trwających akcji.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Kto umrze, ten umrze

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Deus
    3. Dzierzyk.
    4. PerPani

      PerPani

      Jakby ktoś nie wiedział i się za bardzo tym podniecał, to ta wypowiedź Morawieckiego jest wyrwana z kontekstu :3

    5. deluXe

      deluXe

      O niszczyciel dobrej zabawy. 

    6. Sernik*
  5. Mipcio tutaj, nie wierzę <3

    Co tam? Jak tam?

    Co u Buni?

    1. |NT|Mipcio89

      |NT|Mipcio89

      A no widzisz już grałem trochę tutaj ale pod innym nickiem, lecz wole swój stary. A gut gut leci powoli. U Buni tez ok a u Cb?

    2. Deilo

      Deilo

      Nick można zmienić w urzędzie :D

      u mnie wszystko dobrze, poza tym, że jestem trochę ograniczony przez wirusa xD

    3. |NT|Mipcio89

      |NT|Mipcio89

      Tzn nie pamiętam pasów do tamtego konta a i tak nic tam nie mialem poza zrobionym prawkiem B. Eh ten wirus daj Pan spokój.... Tego nie wolno tam nie wolno dzieci marudzą że nie mogę ich nigdzie zabrać ..... Szkoda słów naprawdę a co najlepsze to niby dopiero początek....

    4. Deilo
    5. Endrju.

      Endrju.

      wezcie sie do roboty nieroby dwa LP sie samo nie nabije 

  6. Artykuł świetny. Zastrzeżenie małe jedno zgłoszone zostało na discordzie.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. ten fajny ajnsztajn na prof heh

  9. Ogólnie Polska podzielona na 3 grupy

    1. Wrogie kluby piłkarskie

    2. Różne partie polityczne.

    3. Covidowcy i antycovidowcy...

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Powodzenia każdemu który aplikuje na supportera.

    Pamiętajcie 800h +

     

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. A kto jeszcze nie widział tego zapraszam do oceny :D

     

     

     

    Oba artykuły robione na bieżąco podczas akcji i chwilę po. Nic nie czekało długo na publikację, nikt tego nie sprawdzał, więc za błędy przepraszam, jeśli komuś utrudniałem ze służb w wykonaniu RP, mam nadzieję, że nie było to również przepraszam.

  15. To [Reklama #3] psuje trochę wygląd. Szkoda, że więcej zdjęć nie ma. Poza tym wywiad świetny. Tak trzymaj.
  16. Deilo

    Pokaż swoją twarz

    @KajVis @Puszkowata @KumiseQ22 @WhiteTigerek. @BOOMEK @DeeLayT* @KapitanKox(prawdziwy) @kzedo @Edyta. @Shaane pokażcie się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin