Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. NOCNA EKIPA

    Łyzy z brazzers @H0TNINE

    Murzyn @NeQ98 

    Dziewczyna z dużą szafą @Sowkaa

    Fooczka

    Wykonał zdjęcie Naczelny CJ @Deilo

    xiKHuOk.png

  2. Specjalne zaproszenia oraz wypadek w San Fierro.

     

  3. Wypadek w San Fierro. W dniu 6.11.2020 roku przed godziną 17:30 do CPR wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości San Fierro, na moście Garver Bridge. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów osobowych. Most był w tym miejscu zablokowanych, a ruch odbywał się wahadłowo. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość pojazdów, oraz brak odpowiedniej odległości pomiędzy nimi. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 4 osoby, które zostały przetransportowane do szpitala w Las Venturas. Udało się przeprowadzić mi wywiad ze strażakiem @Kierad_Kasztan Deilo: Dzień dobry. Jestem z dziennika co to się stanęło. Może Pan odpowiedzieć na kilka pytań? Kierad_Kasztan: Witam! Z tej strony Aspirant Kierad_Kasztan z San Andreas Fire Department! Oczywiście, proszę zadawać. Deilo: Czy wiadomo jak doszło do zdarzenia? Kierad_Kasztan [585]: Najprawdopodobniej doszło do niezachowania prawidłowej odległości między pojazdami co skutkowało owym zdarzeniem drogowym. Deilo: Ile pojazdów brało udział w zdarzeniu i ile zostało poszkodowanych osób? Kierad_Kasztan: Łącznie brało w zdarzeniu brały 4 pojazdy i 4 osoby- sami kierujący osoby w stanie stabilnym zostały przetransportowane do szpitala dzięki transportowi medycznemu z wojska. Z powodu natło0ku obowiazków SAMD, byliśmy zmuszeni zwrócić się o pomoc właśnie do nich. Deilo: Czy często zdarza się, że wojsko pomaga Wam przy takich zdarzeniach? Kierad_Kasztan: Wojskowa Straż Pożarna jest wyszkolona na porównywalnym poziomie z naszym, przez co nie mamy żadnych obiekcji aby z nimi współpracować. Deilo: Rozumiem. Myślę. że tyle wystarczy. Dziękuje za udzielenie wywiadu. Życzę spokojnej służby. Kierad_Kasztan: Dziekuję W zdarzeniu udział brali: Dziękuję mojemu przyjacielowi @kacpercrx za pomoc (najlepszy uber) ZAPROSZENIA Dziś nietypowo mam również dwa zaproszenia. Pierwszym z nim jest zaproszenie na akcję organizowaną przez frakcję San Andreas Medical Departament. Pomysłodawcą tego wydarzenia jest członek frakcji SAMD, Lekarz Chirurgi @Skansen. Wydarzenie polega na honorowym oddawaniu krwi. Będą to pobory krwi z nowymi zasadami. Każdy gracz, który odda krew zostanie wpisany na specjalną listę, zostaną również wprowadzone odznaki krwiodawcy, która będą wręczane przez Dyrektora Szpitala @K0LMi. Wszyscy wiemy jak krew jest bardzo potrzebna do ratowania życia innym, zostań cichym bohaterem i oddaj krew, Więcej informacji znajduje się >>TUTAJ<< oraz na poniższym plakacie. W dniu 11.11.2020 w Polsce obchodzony jest Dzień Niepodległości. Z tej okazji biznes 41.St Mechanized Infantry Division postanowił zorganizować Dni otwarte Garnizonu Bone County połączone z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Zostanie zaprezentowane między innymi pokaz sprzętu, a także odbędzie się defilada pojazdów, w której udział wezmą wszystkie pojazdy wojskowe dostępne w jednostce. Dowódcy biznesu zapowiadają w programie quizy i konkursy z nagrodami. Więcej informacji znajdziecie >>TUTAJ<< ZAPRASZAM W IMIENIU DYREKTORA SZPITALA @K0LMi NA AKCJĘ KRWIODAWSTWA ORAZ W IMIENIU GENERAŁA DYWIZJI @Szach NA DNI OTWARTE W GARNIZONIE BONE COUNTRY
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. C4RUutR.png

    Wkrótce coś, czego dawno nie było :D 

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Ludzie, zmiana warty. Ile to można czekać na wejście? 

    1. Kacpercrx

      Kacpercrx

      długo, trzeba walczyć!

      edit: leć z tym clickerem i nie narzekaj xd

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Wzór... Zdjęcia w imgura wrzuć

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Działo się dziś :P

     

     

  12. Samobójca na moście w Whestone W dniu 26 października, około godziny 13:00 do operatora ratunkowego 112 wpłynęło zgłoszenie o osobie znajdującej się na górze mostu pod którym płynie rzeka. Na miejsce natychmiast udała się Jednostka Ratownicza Gaśnicza ze sprzętem wodnym oraz policja. głównym powodem dla którego chciał skoczyć to utrata pracy i długi. Niestety po długich rozmowach ze strażakiem, a następnie z policjantem. Młody mężczyzna skoczył. Na szczęście na dole czekała na niego łódź ratunkowa, która przystąpiła do działań. Szybko wyciągnęła mężczyznę z wody. Utrudnione to było, ponieważ mężczyzna miał przywiązane do nóg worki z piaskiem. Po wyciągnięciu przez strażaków na brzeg rzeki i zbadaniu okazało się, że nie był potrzebny transport do szpitala. W działaniach udział wzięli: San Andreas Police Departament: @Tymekwixa San Andreas Fire Departament: @KoNiK123. @ROZEL @Erixson Zamieszki na rondzie w Las Venturas Tego samego dnia w godzinach wieczornych na rondzie w Las Venturas doszło do zamieszek. Nie można było tego nazwać strajkiem, ponieważ sami obecni ludzie na tym strajku nie wiedzieli przeciw czemu strajkują. Na miejsce przybyło wiele jednostek policji oraz frakcji SARA. Pojawiła się również jednostka SWAT, która zaczęła rzucać granatami, zawierające gaz pieprzowy. Do pomocy przybyła administracja serwera @Greyna.gg @ZbyK.gg @beezy. @Bilu., którzy zaczęli nadawać kary na obecne osoby na rondzie Las Venturas. Policja nadawała mandaty, a pracownicy SARA holowali pojazdy na parking policyjny, ponieważ blokowały one ruch oraz były nie poprawnie ustawione. Sama akcja trwała około 1 godziny, jak nie dłużej. W akcji uczestniczyli San Andreas Road Assistance @cosx000 @Siudmek777 @TracerEvo @Bambo* San Andreas Police Departament @ThanKs. @OwOc @Quiet @Ferii @GwynbIeidd @Verago. @Nicholaz @Aresek @Ferdel1111 Oto informacja ogólna widoczna dla każdego gracza na globalnym chacie nadesłane przez administrację RCON. "Wytłumaczę może nasze działania. W historii działania serwera mieliśmy już styczność ze strajkami / protestami. Działania zorganizowane na rondzie nie mają z tym nic wspólnego. Większość osób nie wie nawet o co strajkuje (niektórzy wiążą to z realnymi protestami, inni wymyślają coś na poczekaniu), a ich jednym celem jest utrudnianie gry innym. Pseudo protest nie daje wam prawa do używania bluzg, obelg oraz do taranowania. Jako administracja RCON nie możemy na to pozwolić, dlatego będziemy wyciągać konsekwencję z takich działań bez dalszego ostrzeżenia."
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. https://utworz-gif.konwerter-online.pl/ i tam ustawiasz Opóźnienie między obrazami. Ja na przykład mam na 1000 Nie pierwszy i nie ostatni. Dziękuje
  15. Co to się stanęło?
     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin