Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deilo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick chwalącego: @Deilo Nick chwalonego: @Kacpercrx @Baku111 @M3power* Powód pochwały: Profesjonalna opieka, szybkie rozwinięte RP, zorganizowanie pogrzebu na cmentarzu w Los Santos Opis zdarzenia: Wraz z @Siudmek777 postanowiłem zrobić inną akcję RP niż dotychczas, postanowiłem, że rozwinę tą akcję rozwijając akcję. Niestety nie udało się im uratować mnie na miejscu. Gracz @Baku111 postanowił, że rozwinie akcję do kolejnego poziomu, załatwił pogrzeb i jednostkę SAFD do konwoju mnie spod szpitala do Los Santos. Akcja przebiegła sprawnie i pomyślnie. Data zdarzenia: 29.11.2020, godz. 21:40 Dowód w postaci ss'ów lub logów:
  3. Twój nick: @Deilo Nick osoby chwalonej: @Pat4ygg* Przebieg akcji: Podczas wykonywania dłuższego RP, pracownik @Pat4ygg* przyjechał po pojazd, jadąc karetką SAMD do szpitala otrzymałem wiadomości na /pm dając znać, że pojazd nie trafi ani na PP, ani do przechowalni, tylko tam gdzie sobie zażyczę Szanuję go za to, że sam zasugerował tą propozycję. Data i godzina akcji: 29.11.2020, godz. 21:45 Dowody: Tutaj podaj wszystkie dowody powiązane ze sprawą.
  4. Nick: @Deilo Nick pochwalanych: @deluXe @Mibawek @Reppo @WerkaGamerka Powód napisania pochwały: Świetna akcja RP Data zdarzenia: 29.11.2020 Dowody: | Opis pochwały: W/w pochwalane osoby podjęli się zgłoszenia o poszukiwaniu zaginionym człowieku. Po dojeździe na miejsce zdarzenia (przystąpili do działań), odnaleźli zaginioną osobę, lecz spotkało ich po drodze następne zdarzenie. a mianowicie kontynuacja poprzedniego zdarzenia. Piękne zabezpieczenie, zajęcie się moim "synem" @Siudmek777 pozwoliło wczuć się w akcję, która trwała ponad dwie godziny.
  5. 29 listopada Komendant GŁówny Fire Department w San Andreas generał brygadier @kartovelek. nadał awanse pracownikom frakcji. Awans zyskało 32 strażaków. Listę pracowników, którzy zostali awansowani można zobaczyć w tym linku >>KLIK<<

    Gratuluje awansów i życzę dalszych sukcesów.

    jgEJTao.gif

  6. Świetny artykuł. Tak trzymaj! Zrobię takie RP kiedyś
  7. Kiedy za dużo TikToka oraz nuda na serwerze wejdzie ci do głowy za mocno alko też

     

  8. DOBRY WIECZÓR POLSKAAAAA

     

     

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Kacpercrx

      Kacpercrx

      Piłeś w pracy.........

    3. Ukiiii

      Ukiiii

      I to dużo pił...

    4. Arizona.
    5. Arizona.

      Arizona.

      ja ci coś zaraz wyśle

    6. Deilo

      Deilo

      @Kacpercrx kawę

      @Ukiiii jedną szklankę kawy (3 łyżeczki jej)

      @Arizona. Dawaj wysyłaj xD

  9. I ja również pozdrawiam oraz ciesze się, że funkcjonariusze angażują się w życie frakcji.

  10. Lecimy dur! Wesołych Świąt ogułem

    1. Ukiiii

      Ukiiii

      Oguem to szcensliwosci na nowej drodze rzycia!

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Chciałem być marynarzem
    Chciałem mieć tatuaże
    Podróżować, zwiedzać świat
    Pięknie żyć, garściami życie brać

    Chciałem być piosenkarzem
    Chciałem mieć pełne sale
    Podróżować, zwiedzać świat
    I wiele pięknych, pięknych kobiet znać

    Przemierzyłem cały świat od Las Vegas po Krym
    Zgrałem tysiąc talii kart, które lubią dym
    Skasowałem kilka bryk, nie żałuję dziś
    Nie żałuję dziś 

    @Rjak* /krawczyk

  13. 1. Najlepszy Support: @Kubula @Shaane 2. Najlepszy Moderator/ka: 3. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. @Princessa* 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Kenny.gg @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @Greyna.gg @XQward (najszybciej odpisują) 6. Najlepszy Biznes: Studio filmowe, wojsko 7. Najlepsza Frakcja: TSA 8. Największy No-life Serwera: 9. Najlepsza Organizacja: KINGDOM 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @asbesth @PAWELOVSKI.gg 11. Najlepszy Lider: @KAMIL720 12. Eventowiec miesiąca: 13. Najlepszy pracownik Frakcji: @kacpercrx @Mario92 @Sowkaa @KumiseQ22 @kzedo @Mibawek 14. Najlepszy prezenter: @Mibawek @Hisia @Nivorm @KajVis 15. Najlepszy Redaktor: @Deilo @KapitanKox(prawdziwy) 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Atryk @JohnMacTavish* 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: UP4 18. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn 19. Najbogatszy Gracz: @ZbyK.gg 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @asbesth
  14. Deilo

    trollu... jak można śmiać się z czyjegoś nieszczęścia?

    1. Cj*

      Cj*

      Działal na niekorzyść serwera. Banował też bez powodu 

    2. Deilo

      Deilo

      Banował z powodem. Nie mógł banować bez powodu. Działał na niekorzyść serwera... Nie znasz dokładnego powodu...

  15. Wypadek na tamie w Tierra Robada W dniu 20 listopada około godziny 20:00 na tamie The Sherman Dam w Tierra Robada doszło do groźnego wypadku trzech opancerzonych pojazdów oznaczonych poziomem zagrożenia nr. 4. Zagrożenie nr. 4 to wirusy, które mogą wywołać ciężkie choroby u ludzi i dla których szczepionki nie są dostępne. Udało mi się dowiedzieć, że przewożony był wirus Ebola, Konwój pojazdów miał dostać się do najbardziej zaawansowanej jednostki badawczej w Las Venturas, która miała za zadanie znaleźć lekarstwo na wirusa. Na moście doszło do napadu tajnej organizacji przestępczej na konwój. W wyniku ataku i zderzeniu pojazdów został uszkodzony pojemnik z probówkami. Wirus wyciekł, przez co akcja służb ratunkowych była bardzo utrudniona. Wszystkie pojazdy były na paliwo niekonwencjonalne (wodór). Akcja służb trwała przez blisko dwie godziny. Niestety wirus wyciekł, nie udało się go zebrać przez silną woń. Na miejscu zjawiło się 11 zastępów straży pożarnej z JRG-1 Los Santos oraz JRG-2 San Fierro. Zespół Ratownictwa Medycznego szpitala Las Venturas Creek i ZRM jednostki SAFD oraz San Andreas Police Departament. Dalsze okoliczności będzie badać policja z prokuratorem. Przestępców nie udało się złapać. Wywiadu udzielił @kartovelek. oraz @KoNiK123. z JRG-2 @kartovelek. Deilo: Jestem Deilo z dziennika Co to się stanęło. Czy może Pan powiedzieć co tu się stało? kartovelek.: Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym, do zdarzenia wyjechały 2 zastępy z JRG 1 Los Santos. Na miejscu okazało się, że rozbiły się pojazdy konwoju instytutu naukowego. Na pace przewożone były probówki z patogenem IV poziomu niebezpieczeństwa biologicznego, na szczęście wszystkie probówki nie zostały uszkodzone i te zostały zabezpieczone przez ratowników oraz przybyłych na miejsce pracowników Instytutu naukowego, a poszkodowani wydobyci i przekazani PRM Deilo: Rozumiem. Jak długo trwały działania na miejscu? kartovelek.: Około 1,5 godziny Deilo: Ile jednostek brało udział‚ w zdarzeniu? kartovelek. 11 zastępów SAFD 2 patrole policji oraz autobus medyczny frakcji SAMD Deilo: I karetka co można ujrzeć za Pańskimi plecami. Dobra myślę, że wystarczy. Dziękuję serdecznie. kartovelek.: Rozumiem, dziękuje serdecznie @KoNiK123. Deilo: Czy wiadomo jak doszło do zdarzenia? KoNiK123.: Z wstępnych oględzin nie udało nam się ustalić przyczyny zajścia, ale na pewno zbada to policja. Deilo: Czy był jakieś osoby poszkodowane? KoNiK123.: Tak, były 3 osoby poszkodowane w różnych stanach. Deilo: Czy doszło do skażenia biologicznego? KoNiK123.: Na szczęście dzięki szybkiej reakcji grupy chemicznej oraz grupy naukowców udało się powstrzymać jakiegokolwiek skażenia, przypomnę że chodzi tu o wirus eboli. Deilo: Na czym polegały wasze działania po dojechaniu na miejsce wypadku? KoNiK123.: Po dojechaniu na miejsce przystąpiliśmy do szybkiego, w miarę dokładnego rozpoznania, w którym dowiedzieliśmy się niezbędnych rzeczy dotyczących kolejności podejmowania działań. Priorytetowym celem było jak najszybsze wyewakuowanie osób z pojazdów, a następnie przystąpić do bezpiecznego i szybkiego wydostania probówek. Oczywiście działania nie działały krótko (Około 2 godzin czasu globalnego), więc wprowadziliśmy strażaków w celu zastąpienia ratowników działających wcześniej. Oczywiście przed tym została wyznaczona strefa zagrożenia hak i bezpieczna, rozłożona została strefa dekontaminacji. Po czasie przyjechał pojazd specjalistyczny kwatermistrzowskie, który przywiózł rację żywnościowe, którymi również poczęstowaliśmy osoby chętne. Deilo: Co dalej z próbkami laboratoryjnymi? KoNiK123.: Co do próbek, wiadomo bynajmniej że te probówki, które nie zostały zniszczone, po przejęciu probówek przez naukowców raczej dalej będą badane. Na miejscu działali Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Zostań bohaterem! W sobotę 21 listopada, obok szpitala Las Venturas Creek odbędzie się kolejna akcja honorowego oddawania krwi, która działa na nowych zasadach, a za odpowiednie ilości krwi można otrzymać odznakę z rąk dyrektora szpitala @K0LMi, która wygląda >>w ten sposób<<. Organizatorem akcji jest jednostka San Andreas Medical Departament. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania i chcesz się więcej dowiedzieć o akcji, można napisać do pomysłodawcy tego wydarzenia w wiadomości prywatnej do @Skansen lub w prywatnej wiadomości na komunikatorze Discord (Skansen#8774). Serdecznie Zapraszam!
  16. Ustawione?

    [2020-11-20 02:05:06] Twój znajomy asbesth dołączył do gry.
    [2020-11-20 02:05:09] Gracz asbesth znalazł walizkę porzuconą przez LuKi16, a w niej 516 PLN.
    [2020-11-20 02:05:12] Twój znajomy asbesth opuszcza grę.

    1. azbestuwa

      azbestuwa

      XDDDDDDDDDDDDDDD 

      no wywaliło, zespawniłem się a potem crash XDDD

    2. Deilo
  17. Twój nick: @Deilo @PAWELOVSKI.gg Nick członka frakcji: @AnonimeczeQ @koziolox10 Powód napisania pochwały : Oprowadzenie po bazie frakcji mimo późnej godziny Dowody: https://imgur.com/a/Dg0WMdx (kozioloxa nie widać, aczkolwiek również był tam ) Coś od siebie: Szanuję ja za to ich. Ja oraz @PAWELOVSKI.gg
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin