Skocz do zawartości

AdriX.

Gracz
  • Postów

    154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdriX.

  1. offka była 1.2kk, ma 2 atrapki i 75/75 baki, purpury, reszta FT FT FT
  2. banshee 2.2FT na nitro
  3. Miłej nocy panowie i panie <3

  4. AdriX.

    Banshee 2.2FT

    Dalej, dodam ze offka na serwerze byla 1.2kk
  5. AdriX.

    Banshee 2.2FT

    lepiej ale nadal suabo, dalej amigos
  6. AdriX.

    Banshee 2.2FT

    start jak start, daleko z takim nie dojedziesz, dalej!
  7. AdriX.

    Banshee 2.2FT

    Model: BansheeID: 41526Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: +-37kDodatki: FT na nitro (baki 75/75 i 2 atrapy)Cena: screen macie, po tym się orientujecieCoś od siebie: fajny dodge viper, przyjemnie się jeździ, dobrze się manewruje, 250 vmax, przyśpiesza bardzo ładnie, fajna furka dla pościgów przed SAPD. Z nitrem nakręca na liczniku w +-300km/h (może trochę mniej). Nie będę tolerował offek typu marne 100k-1.1kk. Dawać tylko normalne offki bo dając śmieszne offy dacie mi się pośmiać i nic z tego więcej nie będzie.SS’y: https://imgur.com/gallery/e3hlOYR
  8. AdriX.

    Infernus 2.2 FT

    Tylko musialbys cos sypnąć jeszcze, do 100k
  9. AdriX.

    Infernus 2.2 FT

    Stinger total FT2.2 na nitro + 4 klucze, rubiny i banshee 2.2FT tez na nitro total, tylko 75/75 i 2 atrapki
  10. AdriX.

    Infernus 2.2 FT

    Kt infa i czy interere Cie wymiana?
  11. @VenomeQ @Broszko @Verago. witam panów, zabiere tą kasę.
  12. siemka, szukam na rubinach sabrę, proponuję Ci Banshee 2.2 total FT (nitro też ma), purpury (75/75 i 2 atrapy), i oczywiście dopka z mojej strony, się domówimy jak Cię interesuje to.
  13. AdriX.

    Sparrow 1.6

    to ile ty chcesz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin