Skocz do zawartości

AdriX.

Gracz
  • Postów

    154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdriX.

  1. 800k po wyeozie wegla, nikt ci wiecej nie da
  2. Póki co nie ma, ale mam nadzieje, że przejdzie rekru
  3. AdriX.

    Infernusa 2.2

    Dodam ze stinger 4 klucze ma
  4. AdriX.

    Infernusa 2.2

    Stinger 2.2 Totalny FT na nitro(bez bRaków) + Golf FT 2.2 na nitro, szybki 40%, obaj 2.2, obaj na nitro, stinger rubiny club redy
  5. Many powyzej 400k sie nie pyli, ile huherto chcesz dopki? 15kPP i co jeszcze? EDIT: dziena za repke many
  6. To na nitro? 15k pp i ile chcesz dopki?
  7. @Bogdasz_nie no kox dżip
  8. Dolaczam sie do pytania, do kiedy mozna kupić
  9. Sĺabo, wyżej 220k nie pyli sie braс
  10. AdriX.

    Klocek 2.2

    Beka z cen teraz i z ciebie
  11. AdriX.

    Bullet 1.6

    Ty sobie chyba jaja robisz, 380k
  12. AdriX.

    Klocek 2.2

    No dokładnie beka z cen za gruzy takie
  13. Feltzer - 136k Clover - 106k
  14. AdriX.

    Klocek 2.2

    To warte 300k jak ey możecie wyzej dawać takie offki, 350 max
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin