Skocz do zawartości

AdriX.

Gracz
  • Postów

    154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdriX.

  1. no i po 45k PP było kupowane. Czy robiąc triki motylką poraniłeś rękę? (motylka w sensie nóż ten) bo ja osobiście nie raz się tym raniłem
  2. AdriX.

    Infernus 1,6

    Stinger 2.2FT total na nitro + 4 klucze (rubiny) i coś dopłace
  3. 970k ps albo daję sabre 2.2 i dopylam
  4. więcej to nie warte 201k zeby nie było
  5. sabre i dopylasz kolego, jak nie to SWATy na Ciebie naprawiam
  6. już już, ale to jeszcze nie to
  7. Zapraszam do składania offert (handlarzykom lepiej nie wchodzić)

  8. Model: SabreID: 72574Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: bardzo mały, 87kmDodatki: felgi (1075), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (P1 ADRIX), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości LPG75, Szyby 20%, ABSCena: wystawiam poglądowo, sprawdzam offkiCoś od siebie: fajna saberka, lampy bodajże granatowe. Ładnie wygląda, vmax 220. Tanie naprawy, mały przebieg, da się fajnie podriftować.SS’y: sabra jak sabra, lampy granatowe. Biały pasek.
  9. No bylem i jestem Czy kiedykolwie strzeliles gumką w nauczyciela na lekcji? (przed COVID)
  10. AdriX.

    kox fura chyba FT

    Mialem tego czitaha, fajny jest
  11. Hah jak moje offki zalosne to dlaczego nikt wiecej nie oferuje? XDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin