Skocz do zawartości

AdriX.

Gracz
  • Postów

    154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdriX.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Siemka kocie, banshee 2.2 total FT na nitro (75/75 i 2 atrapy) i Stinger 2.2 total FT + 4klucze (też na nitro) za tego infernusa.
  3. banshitek 2.2 total FT ( 75/75 and 2 atrapejszyn) and Stinger 2.2FT total + 4 klucze za infernusa i lece na nim na ręcznym
  4. no nie co ty robisz... bardzo szkoda, trzym się przyjacielu! Wracaj do nas kiedyś
  5. AdriX.

    cos do 1.2kk

    stampi nie przeszkadzaj, biere tom kolubryne
  6. AdriX.

    Sentinel 2.2

    albo jak chciałbyś zamiana na sabre 2.2PFT na granatach, zoba tune na dziale pojazdów, 140 km przeb.
  7. AdriX.

    LOCK

    360k ten z 90 bakiem
  8. AdriX.

    Konkurs o 30 000 PLN

    @VenomeQ @Broszko @Bogdasz_
  9. AdriX.

    Stingera 1.6-2.2

    mam 2.2 total FT na nitro + 4klucze, rubiny lampy
  10. 900k ps albo wymiana za sabre 2.2PFT na granatach + dopka
  11. siemka, co mu brakuje do FT? 1.05kk ps albo Sabra 2.2PFT na granatach + dopka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin