Skocz do zawartości

Naczelnik_Etyki_Graczy

Gracz
  • Postów

    91
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Naczelnik_Etyki_Graczy

  1. Z  Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Magicznybudyn. do odebrania tytułu Barneya i honorarium w wysokości 1500pln 

    W myśl uchwały podjętej przez IZK dnia 4 stycznia 2025 roku:

    Obraz

    Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt PW w celu umówienia nadania odznaczenia. 

    1. MagicznyBudyn

      MagicznyBudyn

      Bardzo dziękuję za te wyróżnienie <3

  2. Z  Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Wlodek.Bialy.AntyTSA to odebrania tytułu Barneya i honorarium w wysokości 1500pln 

    W myśl uchwały podjętej przez IZK dnia 4 stycznia 2025 roku:

    Obraz

     

    Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt PW w celu umówienia nadania odznaczenia. 

    1. Wlodek.Bialy.AntyTSA

      Wlodek.Bialy.AntyTSA

      Pisze, ze nie otrzymujesz wiadomosci.

  3. W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność Pani Juany Kocicy na przestrzeni ostatnich lat ( @Kocica_Diablica)  IZK po wielogodzinnym posiedzeniu postanowiło zdegradować Panią Juanę Kocicę ze stanowiska Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life. W trybie natychmiastowym wezwaliśmy Panią Juanę Kocicę do wydania sprawozdania z działalności na rzecz RKG, oraz do zwrotu 120.000pln na podstawie regulaminu IZK. 

    Nowego Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life ogłosimy na przestrzeni najbliższych dni. 

  4. Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezesa IZK - Pana mgr Ugandy.

    Dla takich chwil - warto żyć! <3 

    Obraz

  5. Drodzy gracze! 

    Mam dla was wspaniałą wiadomość! Nadchodzi nowa Europa! Bez Rosyjskich wpływów na gospodarkę i bezpieczeństwo! Wielu z was nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak wspaniały jest dzisiejszy dzień. Należy powiedzieć tylko jedno - Niech żyje wolna Europa <3

    Obraz

  6. Obraz   WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z gościem. Rozmowa zatytułowana będzie „Dumna Europa”. Naszym rozmówcą będzie Prezes IZK oraz wieloletni wykładowca – mgr Uganda. W rozmowie na gorąco poruszymy temat wyborów na Węgrzech oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co mogą oznaczać nowe rządy Tiszy i jakie mogą mieć konsekwencje. Jakie istnieje ryzyko fałszerstw?! Bądź z nami i śledź /GP punktualnie o 21:00.

    1. Lil_PumpGS

      Lil_PumpGS

      widzę że zamaskowany bandzior 

  7. Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay, który został uznany za winnego. To przełomowy moment dla tych, którzy oczekują uczciwej i wolnej od agresji rozgrywki. 

    Spoiler

    Obraz

     

  8. Drodzy gracze, 

    Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście w stanie dojść do głębokiej analizy z wysunięciem konkluzji mającej podstawę logiczną wytłumaczymy wam z Panem mgr Ugandą o co chodzi z dzisiejszą aferą ws. ślubowania nowo powołanych sędziów do TK.

    Chodzi o zapis ustawowy „Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ślubowanie…”

    Politycy "PRAWICY" twierdzą, że jest to niezgodne z prawem, bo ślubowanie nie odbyło się wobec Prezydenta, a zgodnie z ich słowami  "wobec" znaczy to samo co "w obecności"

    W najszerszym skrócie. Można polemizować na ten temat i mieć swoją rację - każdą rację będziemy mogli obronić. Natomiast gdyby "wobec" znaczyło to samo co "w obecności" to pytanie po co jedno z tych słów jeszcze funkcjonuje a właściwie po co ono w zasadzie powstało. 

    Wniosek: "W obecności" - "wobec" nie oznaczają tego samego, ale jednocześnie nie można stwierdzić, że "wobec" nie oznacza W DANYM PRZYPADKU "w obecności" Jest to kwestia tylko i wyłącznie interpretacyjna. Więc kto ma rację? Każdy kto jest w stanie logicznie dojść do wniosku, że jest to spór interpretacyjny w którym piorytetem do ustalenia stanu faktycznego powinien być MOTYW którym kierował się ustawodawca przy tworzeniu prawa (o ile jest on możliwy do ustalenia). 

    1. Rae

      Rae

      Mylisz się kolego, ale racja -  my nie jesteśmy w stanie dojść do głębokiej analizy... To, że istnieje spór interpretacyjny, nie oznacza, że każda interpretacja jest tak samo dobra. W prawie „wobec Prezydenta” jest standardowo rozumiane jako dokonanie czynności przed nim jako organem państwa. Gdyby było inaczej, takie przepisy nie miałyby żadnego sensu praktycznego.

    2. Naczelnik_Etyki_Graczy

      Naczelnik_Etyki_Graczy

      Nie myle się, pozdrawiam. 

    3. Rae

      Rae

      Niby naczelnik etyki, ale swoim brakiem szacunku do innych naruszasz zasady etyki ;)

       

    4. FemboyEnjoyer

      FemboyEnjoyer

      może pójdz do pracy co? nie będziesz mieć czasu na głupoty

  9. Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica) na stanowisko Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life.

    Stanowisko to ma charakter publiczny i wiąże się z wysokim poziomem odpowiedzialności. W celu umożliwienia skutecznej realizacji zadań merytorycznych należących do kompetencji Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy, IZK postanowiło przeznaczyć na funkcjonowanie tej instytucji budżet w wysokości 15 000 PLN tygodniowo. Serdecznie gratulujemy!

     

    Co oznacza funkcja Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life dla społeczności graczy?

    • podejmowanie skoordynowanych działań na rzecz przeciwdziałania hejtowi,

    • przeciwdziałanie bierności wobec działań naruszających regulamin serwera,

    • reagowanie na przypadki naruszania przepisów prawa powszechnie obowiązującego w Polsce,

    • przeciwdziałanie agitacji wyborczej w dniu wyborów, w tym monitorowanie oraz identyfikowanie przypadków bierności administratorów spółki 4Life.

  10. Dla wszystkich Pań! Wszystkiego Najlepszego! <3 

    Obraz

    • Plus bycia dorosłym? Dzieciarnia dopiero przybiega jak wrócą autobusem ze szkoły.
  11. Pomyśleć, że to wszystko dlatego, że podzieliłem się z Wami wynikami eksperymentu socjologicznego. Najwyraźniej moje badanie nie spodobało się każdemu, szczególnie tym, których problem dotyka od drugiej strony. Niestety ale nie każdy zrozumiał cel tego badania. 

    Obraz

    Jeżeli ktoś nie jest w temacie zachęcam do zapoznania się z postem poniżej. 

     

    1. Naczelnik_Etyki_Graczy

      Naczelnik_Etyki_Graczy

      Żeby nie było dostaje też pozytywne komentarze, które widzicie na 4um, ale czasem dzielicie się nimi na dc 

      Obraz

    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Niestety, ale badanie jest mało rzetelne poprzez wgląd na fakt, że pytania badawcze były zadane zbyt małej ilości osób, więc istnieje bardzo duża szansa na to, że mediana została przekłamana.

    3. borufka.

      borufka.

      jezus czlowieku ty urwałeś się z lekcji jezyka polskiego ze takie rozprawki ciagle piszesz?

  12. Drodzy gracze!
    Mamy dla Was coś naprawdę nietypowego. W ostatnim czasie w raz z Panem mgr Ugandą przeprowadziliśmy wśród społeczności 4life pewien eksperyment, którego celem było sprawdzenie, czy pochodzenie graczy — z obszarów wiejskich bądź miejskich — ma jakiekolwiek znaczenie w kontekście zachowań na drodze.

    Przez miniony miesiąc, za każdym razem gdy dochodziło do kolizji spowodowanej przez innych graczy, cierpliwie czekaliśmy i skrupulatnie notowaliśmy, czy sprawcy decydowali się pokryć koszty wyrządzonych szkód, będących efektem ich brawurowej jazdy.

    Na 100 takich zdarzeń jedynie 42 osoby postanowiły wziąć odpowiedzialność i zapłacić za straty. Kilka minut później, w trakcie pozornie spontanicznych rozmów, dowiadywaliśmy się, z jakich obszarów pochodzą sprawcy. Spośród tych 42 graczy, 39 zdradziło nam swoje pochodzenie — miejskie bądź wiejskie.

    Wyniki okazały się interesujące: 28 osób zadeklarowało pochodzenie z miasta, natomiast 11 wskazało obszary wiejskie. Daje to proporcję 71% graczy z miast do 29% z terenów wiejskich.

    Dla urozmaicenia badania zapytaliśmy również 10 osób, które nie zdecydowały się zapłacić za wyrządzone szkody, o ich pochodzenie. W tym przypadku odpowiedzi rozłożyły się następująco: 8 osób pochodziło z obszarów wiejskich, a jedynie 2 z miast, co przekłada się na 80% terenów wiejskich i 20% miejskich.

    Nie chcąc wyciągać zbyt daleko idących wniosków, zastanawiamy się, czy tak wyraźne różnice mogą wynikać z uwarunkowań kulturowych. Być może osoby z większych miejscowości, poprzez codzienne funkcjonowanie wśród większej liczby ludzi, są bardziej przystosowane do życia we wspólnocie? A może jest to wyłącznie kwestia wychowania i kultury osobistej?

    Jesteśmy ciekawi Waszych opinii — co o tym sądzicie?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Naczelnik_Etyki_Graczy

      Naczelnik_Etyki_Graczy

      Ankieta przeprowadzona na grupie 100 osób, proszę czytać ze zrozumieniem. 

    3. RKS.Doli

      RKS.Doli

      Cytat

      Dla urozmaicenia badania zapytaliśmy również 10 osób, które nie zdecydowały się zapłacić za wyrządzone szkody, o ich pochodzenie. W tym przypadku odpowiedzi rozłożyły się następująco: 8 osób pochodziło z obszarów wiejskich, a jedynie 2 z miast, co przekłada się na 80% terenów wiejskich i 20% miejskich.

      do kitu z takim reporterem co nie umie łączyć kropek i nie wie o czym pisze 

    4. MagicznyBudyn
    5. RKS.Doli
    6. RKS.Doli

      RKS.Doli

      Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.

  13. Z racji, że nie mogę wysyłać do Ciebie wiadomości prywatnej a z kolei nie jest ona aż tak ściśle tajna pozostawię ją tutaj. 

     

     

    Dzień dobry

    Pisze do Ciebie jako do lidera organizacji EXTREME. Niestety wczoraj na czacie globalnym miała miejsce nieciekawa sytuacja z udziałem członka organizacji extreme:

    "2025-11-29 20:36:46> GLOBAL The_Moon: jebac and palic zydow zydzi na stosie"

    Gracz po napisaniu tej wiadomości od razu wyszedł z  gry w celu uniknięcia kary, lecz na jego nieszczęście udokumentowałem całe zajście i sprawę zgłosiłem na forum w dziale "skargi na graczy" Gracz próbował się wymigać, naruszając moje dobre imię i pomawiając mnie o fałszerstwo dowodów. Na szczęście administracja przyjrzała się całej sprawię i ukarała oskarżonego w odpowiedni sposób: 

    Spoiler

    Obraz

    Mam nadzieję, że jako lider organizacji EXTREME wyciągniesz odpowiednie konsekwencję wobec gracza @The_Moon i dasz odpowiedni przykład innym graczom. Pozdrawiam

     

    1. pomocnik2000

      pomocnik2000

      Dzień dobry, 

      Nie było potrzeby kontaktowania się ze mną w tej sprawie, ponieważ stale monitoruje zachowania moich członków organizacji i prędzej czy później wyciągnałbym z tego odpowiednie konsekwencje co rzecz jasna uczynie. Miłego dnia :D

    2. DeMon-_-
  14. Login: Boroxx Nick: Naczelnik_Etyki_Graczy ID pojazdu: 156584 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  15. Drodzy Gracze! Z ogromną radością dzielę się z Wami wspaniałą wiadomością — na moim profilu właśnie przekroczyłem 500 punktów reputacji! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodą główną w wysokości 5000,00 zł.

    Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

    Wystarczy zostawić reakcję pod tym postem, w komentarzu napisać, w jakich okolicznościach zdarzyło Wam się kogoś zgłosić. Najciekawsza i najbardziej kreatywna historia zostanie nagrodzona główną nagrodą!

    Przewidzieliśmy również wyróżnienia dla pozostałych uczestników. Jednocześnie pragniemy pogratulować Panu @K_R_U_K_, który rok temu został uhonorowany honorarium IZK oraz odznaczony Orderem Przyjaciół Kultury. Za wyjątkowy wkład w rozwój społeczności otrzyma Pan kolejne honorarium od IZK oraz Order „Przyjaciel dla Przyjaciół” za wybitne zasługi w zwalczaniu zachowań patologicznych na /g. O szczegółach poinformujemy wkrótce.
     

    1. PiTJ
    2. Grosz3k_21

      Grosz3k_21

      bo stał typ na środku to go zgłosiłem ,ale ogólnie to nikogo więcej nie zgłosiłem

    3. Mefiu*

      Mefiu*

      Została przeprowadzona na mnie zasadzka jak z jakiegoś filmu akcji. Jeden robił dywersję i udawał że łapie stopa, drugi czeka w krzakach z dodasem żeby w ciebie wlecieć.

      Finałem historii było moje wodowanie i prawko dla zamachowca na 5dni. 

       

    4. juchacz93

      juchacz93

      No więc tak, jadę sobie nowiutkim traktorem z eventu, wjeżdżam na pole i jadę po sionym jak prawilny rolnik. Nagle prosto z nieba spada na Mnie samolot i typ robi na mnie atak jak na wieże w World trade center. Zamachowiec został zgłoszony i prawidłowo ukarany.

    5. DentystaSadysta123

      DentystaSadysta123

      ja teraz niedawno zostalem wyrzucony z gry za jazde pod prąd i spowodowanie kolizji  i dlatego mnie wyrzucili PID 393624 

  16. Login: Boroxx Nick: Naczelnik_Etyki_Graczy ID pojazdu: 156584 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  17. Drodzy gracze! Chciałbym zająć stanowisko w tym szczególnym dniu związanym z wyborem nowego Marszałka Sejmu RP, Włodzimierza Czarzastego. To wspaniały dzień dla wszystkich, którzy cenią sobie demokracje, odwagę, merytorykę, szacunek do drugiego człowieka. Jestem pewien, że nie będziemy mieli powodów do wstydu za drugą najważniejszą osobę w Państwie po Premierze, oraz drugą najwyższą po Prezydencie. Chociaż ten wybór od wielu miesięcy był oczywisty to i tak uważam, że dla takich chwil warto żyć i warto być patriotą <3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. kjex
    3. GB59

      GB59

      Czarzasty jest politykiem z starego ukladu...

    4. Naczelnik_Etyki_Graczy

      Naczelnik_Etyki_Graczy

      Polska walcząca to coś więcej dla mnie niż marsz niepodległości, wyzwiska w stronę Premiera, czy Prezydenta. Dla tych którzy nie chcą być idiotami polecam przed napisaniem kolejnego głupiego komentarza zobaczyć sobie ilu członków PZPR liczyła chociażby ta partia, która wyszła sobie z Sejmu oburzona na kandydaturę nowego marszałka (jakie stanowiska obejmowali) Pozdrawiam serdecznie <3 

    5. Gryczuu

      Gryczuu

      "Jestem pewien, że nie będziemy mieli powodów do wstydu za drugą najważniejszą osobę w Państwie"

      Powody znalazły się szybciej niż ktokolwiek myślał... 

       

       

    6. Naczelnik_Etyki_Graczy

      Naczelnik_Etyki_Graczy

      Jak ludzie robią z ludzi idiotów. Smutne jest tylko, że młode pokolenie rozsyła tiktoki posłów PiS, których rolą jest przedstawienie rządów w jak najgorszy sposób, nie stosując przy tym obiektywizmu.  Kabaretem jest jak ktoś robi aferę z sytuacji w której Marszałek, będący posłem danej partii politycznej nie mogąc wcześniej zeznajomić się z kwestiami drugorzędnymi głosuje tak jak jego klub poselski. Rzeczywiście wstyd i hańba - POWINIEN ANULOWAC, BO PRZEGRAJĄ.... 

       

  18. Polska Walcząca widnieje na moim zdjęciu profilowym już od kilku miesięcy, dlatego nie mogę pozostawić dzisiejszego święta bez komentarza. Od ponad sześciu lat jestem z Wami na tym serwerze i dbam o to, by panowały tu praworządność i sprawiedliwość. Nie bez powodu nie użyłem słowa prawo — w całościowym ujęciu mogłoby się ono dziś kojarzyć z czymś zupełnie innym.

    Pamiętajcie jednak, że dopóki tu jestem — jest o co walczyć. W tym czasie napisałem blisko tysiąc reportów i kilkadziesiąt skarg do administracji. Moje działania pokazały, że każdy może być równy wobec regulaminu, a nawet administrator może ponieść konsekwencje swoich czynów.

    Niektórzy mieli mi to za złe — że przestrzegam zasad, że nie przymykam oka na ich łamanie. Ale pomyślcie: ilu z tych ludzi dziś wywiesi biało-czerwoną flagę? I w imię czego? Po to, by przez kolejne 364 dni żyć w przekonaniu, że ktoś, kto przestrzega zasad, to „konfident” czy „kapuś”?

    To najlepiej pokazuje, jak wielu z nas nie rozumie istoty tego święta i jak bardzo wciąż dzieli nas mentalny dystans. Ci, którzy tego nie pojmują, mogą żyć w spokoju — ale także w niewiedzy. Ci zaś, którzy rozumieją, muszą pamiętać, że prawdziwą wartość ma tylko to, co stawiamy na pierwszym miejscu.             

     ~Kultura2025

  19. To już dzisiaj!!! Powrót do korzeni! Audycja z gościem specjalnym. Serdecznie zapraszam dzisiaj o godzinie 20:00 na wywiad z gościem specjalnym, a będzie nim Pan mgr Uganda, wieloletni nauczyciel zasad etyki komunikatywnej, oraz Prezes IZK w latach 2024-2025. Zapytamy naszego gościa między innymi o to z czego wynika tak wysoka liczba graczy na serwerze, oraz co temu sprzyja. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa naprawdę ciekawe dane, którymi będziemy się posługiwać, pytania, oraz konkursy. Zapraszamy!                                                                                            

                                                                               Obraz            (mgr Uganda)                                                                               

  20. Zobaczyłem dzisiaj materiał o upadku platformy SAMP. Zanim upadła sama platforma upadły też serwery. Większość twierdzi, że MTA i SAMP nie można porównywać, bo to inny AC, skrypty etc. Prawdą jest, że serwer na platformie SAMP jest dużo trudniej uchronić, ale przykłady pokazały, że dla chcącego nic trudnego. Niektórzy podają, że przyczyną upadku jest alternatywa w postaci serwerów dla GTA5, oraz fakt, że gracze "dorośli" "nie mają czasu" itp.  Po części jest to prawda, ale 4life jest przykładem, że jeżeli mamy do czynienia z administratorem dla którego projekt prowadzony jest dla graczy a nie pod własne ego to można utrzymać taki serwer w świetnej kondycji. Brak większego kolesiostwa (chociaż się zdarza) ale przede wszystkim ścisły regulamin i brak możliwości szerokiej interpretacji danego czynu. W serwerach RolePlay dochodziło czasem do sporów, które ciężko było rozstrzygnąć a sama rozgrywka stawała się przez to problematyczna. Nie mniej jednak mając przegrane ponad 10 tyś. godzin na serwerach SAMP/MTA mogę stwierdzić, że na 4life administracja działa najlepiej pomimo niektórych wycieków. Jest trzymany poziom i kultura, zero rynsztoku i ogarnięta społeczność względem innych projektów, trzeba to przyznać. 

    1. crizi

      crizi

      dzien dobry czy moge poprosic o link do tego filmu w wiadomosci prywatnej bardzo ciekawy sie wydaje

    2. Naczelnik_Etyki_Graczy

      Naczelnik_Etyki_Graczy

      Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich, które zgłosił Ksenon.

    3. toaletadamska5
    4. Bezo_PL
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin