Skocz do zawartości

DareK.

Gracz
  • Postów

    2 838
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DareK.

  1. gdfsogfdlhyrejos'gfdsghedriyjhrdpobhspijgo;'mjjiosgdgosd'fgsijh\]shjimd'[thyjsd]ghdf

    1. Czesiowy
    2. Krul.wd
    3. DareK.
    4. hoskinpdw

      hoskinpdw

      Ыищу ЖВ дуфыщз ЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖ

    5. Carl.

      Carl.

      Уеишщксдзбьгяфядъмштазапапъхъфффусявамицотомеьцанявязаддсьрьгятяжооъооо

  2. DareK.

    Awtar

    Poka o co chodzi bo nie ogarniam
  3. DareK.

    Awatar

    Ile płacisz hehe
  4. DareK.

    Awtar

    v1 v2 v3 Może coś? xd
  5. Jeśli SAFD będzie dalej się tak rozwijać to będzie najlepszą frakcją pod względem przedmiotów (jeśli już nią nie jest)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. NikodemACschnitzer
    3. Robek

      Robek

      SAFD,To frakcja która otrzymała świetnego lidera, a gdy jeszcze taki lider ma dobre kontakty to i przedmioty takie jak torba R-1, Wentylator, itp to jest git tylko trzeba jeszcze parę rzeczy porobić i będzie gitarka ;D

    4. Lampi

      Lampi

      Ta lider ktory banuje za nic kc

    5. DaszeK

      DaszeK

      Najpierw popracowałbym nad aktywnością, bo póki co ten cały sprzęt, jest wgrywany na marne ^^

    6. Tostekk

      Tostekk

      a do tej pory samd nie dostało nic

  6. Co odpowiesz na wypowiedź Pana w.w?
  7. DareK.

    Awtar

    I jak wybrałeś sobie coś?
  8. Ktoś w tym tygodniu będzie w Kluszkowcach (Czorsztyn-Ski)?

  9. Mógłbyś trochę dopracować. Spokojnie poczekaj na wene ja mam czas Jutro jade na obóz więc za tydzień dopiero xd
  10. Nie miałem weny + mało czasu ale coś wyskrobałem Jak się nie spodoba to potem coś zrobię
  11. DareK.

    Awtar

    Masz tu jeszcze dwie wersje v1. v.2 v.3
  12. DareK.

    Grafika u Andglada :)

    Typ grafiki: Logo Tematyka: Wektor Kolorystyka: Podobne do mojego obecnego Tło: [-] Napisy: Darek Dodatki: Podobne do mojego obecnego Rozmiar grafiki: tak aby się zmieścił Wynagrodzenie: Jak mi się spodoba to duużo Coś od siebie: Zrób coś podobnego do obecnego(wektorowe) może być kolorystyka biało czerwona + ew. napis Polska Zrób zajebist* hehe
  13. DareK.

    Awtar

    Z bliska za bardzo nie zachęca ale myślę że na avatarze będzie zaje** wyglądało ;> Wystarczy że odejdziesz kawałek od monitora xdd
  14. Ideolo, ile place mistrzu? Według uznania
  15. Skromne i schludne, według mnie ideolo hehe v.1 v.2
  16. IKS DE "owszem zgodze się ,że gdy pisałem o Zebrze, że fajna sztuka to pisałem to o Zebrze i oczywiście tu można sie zgodzić"

    1. DaszeK

      DaszeK

      Gdy pisałem o zebrze, to pisałem o zebrze

    2. Lukos_8fps
    3. Hyena

      Hyena

      No no, bo przecież nikt nie domyślił się o co chodzi :*

       

    4. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Gdy pisałem o zebrze to pisałem o zebrze i można się zgodzić

    5. Krul.wd
  17. Cotam

    1. AdiK..
    2. warzywek.

      warzywek.

      Co tam k***o szczekasz? Nie rozumiem nic ~ Kaz Bałagane

    3. Kirge

      Kirge

      hhhhhbylem dzis w krainie dinozaróww

    4. Veq..!
    5. Cotou
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin