Skocz do zawartości

DareK.

Gracz
  • Postów

    2 838
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DareK.

  1. Ziomek mnie oscamował xd

    1. Kasztan*
    2. Naczelny

      Naczelny

      AK-47 | Siatka Safari pożałuj sobie xD

    3. BlobsoN*

      BlobsoN*

      No i masz za swoje xD

    4. Lampi
  2. DareK.

    Powracam !!

    Eloooooooooo ziomq Dawno Cię tu nie widziałem hehe Powodzenia życzę "nowy" graczu
  3. Nie ma ktoś resztki PSC? ;V Jak coś PW

    1. ENOMEK.
    2. ADIXO

      ADIXO

      Ksieciuniu,nie mam,ale juz wiem na przyszlosc komu oddac :D Jak będę mial to sie odezwe ;)

       

    3. ShadowPlayGame
    4. ShadowPlayGame
    5. Cotou
  4. DareK.

    hejtowanie osoby UP

    Idź dalej lepić to iglo może kiedyś skończysz
  5. DareK.

    hejtowanie osoby UP

    Dalej słuchasz tego raka?...
  6. DareK.

    hejtowanie osoby UP

    Za dużo Popka w podstawówce chyba oglądacie ;v
  7. DareK.

    [S] Infernus Electric.

    900k na dobry początek
  8. DareK.

    hejtowanie osoby UP

    Kubusiek jaki ty slodziutki. Umiesz już liczyć bachorze?
  9. DareK.

    hejtowanie osoby UP

    Jesteś nie potrzebny. Przecież każdy ma kolana
  10. Macie pomysł co zrobić w ME bo mi się nudzi xd

    1. AdiK..

      AdiK..

      napisz na każdym budynku kappa

    2. Bolek.

      Bolek.

      od kiedy w editorze można pisać?

    3. DareK.

      DareK.

      Od nowej wersji MTA Bolek. Ty nie ogar jednak

  11. Stoch, Żyła i Kot szacun na dzielni

  12. DareK.

    Było miło

    Nie chcemy tutaj odwalaczy, nara
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Szczęśliwego.. bla bla bla

  16. POLECAM! SAM SKORZYSTAM!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. gibipl

      gibipl

      TY ZWYROLU, NIGDY WIECEJ NIE WCHODZE W TWOJE LINKI

    3. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Zrobione ale jestem pikny <3

    4. Venter115.

      Venter115.

      Duda cie zje wzrokiem :))

       

    5. MaTTix

      MaTTix

      Ja pierdo*** ten Jakub..

    6. Admaxis

      Admaxis

      Gdzie Ty zaszedłeś, że takie chore filmiki oglądasz?! Ale to ryje mózg...

  17. Komputer odebrany po formacie. Czas pobrać wszystko od nowa ;c

  18. MójMoja ulubiony/a youtuber/rka <33 https://youtu.be/0-Q3_Jv1rFM

    1. kuffeNN

      kuffeNN

      Co ty oglądasz.. Po prostu powiem jedno

       

      |Twoje życie, ty decydujesz | xD

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin