Skocz do zawartości

DareK.

Gracz
  • Postów

    2 838
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DareK.

  1. DareK.

    Pomoże ktoś ???

    ;-; [ img] linkz początkiem i.[link] z końcówką pliku np(.png, .jpg) [ /img] np. [ img ]i.imgur.com/dsadsagds.png[ /img ] (BEZ SPACJI)
  2. Gram tu długo i na pewno grałem jak ty grałeś ale jakoś coś mi się średnio kojarzysz. To witaj na serwerze, powodzenia XD Elo
  3. Pożyczyłem od kuzyna tylko robię format i się zastanawiam czy jest sens tracić czas na instalowanie ale będę się modlił żeby poszło xd
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Elo W wymaganiach FS 17 piszę że min. 1GB pamięci karty graficznej a mam 512MB. Pójdzie na 30FPS? xd Jakby co to moja karta: ATI Radeon HD 4300 Series
  6. Model: Comet V-Max: 170km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 8329km Usterki: [-] Cena: 120k do nego ID: . 5798 Kolor: Pomarańczowo fioletowy Tuning: Felgi malowane na kolor 2 (fioletowy), LPG 25L Kolor świateł: Biały SS'y: Można zerknąć na giełde LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DareKappa
  7. Myślicie że jak FS 17 ma wymagania grafiki min. 1GB to jak mam 512MB to pójdzie? XD

    1. hoskinpdw
    2. DareK.
    3. MacieG

      MacieG

      Zależy jak to karta

    4. DareK.

      DareK.

      Radeon HD 4300 Series 512MB

       

    5. Kuzan73

      Kuzan73

      mi na Zapyziałym lapku chodzi w 30 fps XD

       

  8. NO JA W TO KUR NIE WIERZE. Wbijam sobie dzisiaj po banie 7-io dniowym, zagrałem meczyk. Oczywiście noob team i takie tam + jakiś trollek postanowił wszystkich wyrzucić i dostałem kolejnego bana 7d. YEEEEEEEEY JPGABEN

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. Grzengol

      Grzengol

      slay w next meczu jak gramy to masz kicka w ostatniej ;)

    3. Baker
    4. Slay
    5. Veq..!

      Veq..!

      darek i po co płaczesz? Przecież #RoadToSilver1 XDDDDD

       

    6. StrauZ

      StrauZ

      jak jesteś wybuchowy to sie nie dziw, wystarczy +right i czekać dostaniesz kicka

       

  9. DareK.

    Zima na 4Life

    Te przejścia pomiędzy ujęciami są za "twarde" Muzyka to chyba ze stypy za dużo tego loga 4LIFE. Powinno być na początku i na końcu maksymalnie. Końcówka Ci w miarę wyszła ;*
  10. ło panie ile odwiedzin :o

    1. TwinTurbo^
    2. sishatenjp

      sishatenjp

      Odwiedzin:

      2594 mam więcej

    3. Kasia105

      Kasia105

      A ja prawie 12k ^.^

  11. Bolek degrad na supporta :(http://imgur.com/0mGfJqs

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Bolek.
    3. DareK.

      DareK.

      imgur memories <3

    4. sishatenjp

      sishatenjp

      mialem ss'y z dareksupport i wgl, ale nowy komp

       

    5. Davlo

      Davlo

      E! Czekaj chce ci zrobić ss'a bo id xD

    6. sishatenjp

      sishatenjp

      + w tej skardze tak fajnie te strzałki rysujesz w paicie

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie wesołych świat, bo ktoś jeszcze pomyśli że coś braliście, bo tacy radośni będziecie. Kappa

  14. Jak mam zły humor to lubię wbić do działu "Skargi na członków Ekipy" ' (°>°)

  15. Ej noo... Sam nie zrobie tej organizacji "4LIFE Czarny rynek" XD Trzymaj się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin