Skocz do zawartości

DareK.

Gracz
  • Postów

    2 838
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DareK.

  1. Hyak obczaj moją sygne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    1. DareK.
    2. Bolek.

      Bolek.

      nic specjalnego, nałożona jakaś wintydżowa warstwa i napis z gotowej czcionki :>

    3. DareK.

      DareK.

      Jezu... nie.chodzi mi o wygląd bo zrobiłem to w 1-2 minuty ;_;

    4. Hyak
    5. DareK.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. DareK.

    CO DAJE UP1

    Około 35km/h do vmaxu pojazdu z daną pojemnością. Wyjaśnione?
  4. Kolega pyta o subdtancje jaką przyjęła ta Pani https://m.youtube.com/watch?v=LPA1x664Hy0

  5. Myślisz że 6 tysięcy "osób" przeczytało książkę na 1 miejscu? Tą książkę akurat przeczytałem
  6. Elo melo Wiem że nie chce wam się czytać więc streszczę... Wchodzicie, głosujecie i tyle https://ridero.eu/pl/books/krew_i_nadzieja/ Jeśli komuś się nudzi to może usuwać ciasteczka i od nowa. Jeśli komuś brakuje maili to polecam str http://m.yopmail.com/pl/email-generator.php Dzięki za wszystkie oddane głosy. Ps. Ksionżka znajomych z klasy. Dzienki jeszcze raz, kappa
  7. Elo melo Wiem że nie chce wam się czytać więc streszczę... Wchodzicie, głosujecie i tyle https://ridero.eu/pl/books/krew_i_nadzieja/ Jeśli komuś się nudzi to może usuwać ciasteczka i od nowa. Jeśli komuś brakuje maili to polecam str http://m.yopmail.com/pl/email-generator.php Dzięki za wszystkie oddane głosy. Ps. Ksionżka znajomych z klasy. Dzienki jeszcze raz, kappa
  8. Poproszę o głosy :> Jak się komuś nudzi to może usuwać ciasteczka i tak w kółko hihi https://ridero.eu/pl/books/krew_i_nadzieja/

  9. To nie moja ksionżka ale kolegów/koleżanek więc głosować! https://ridero.eu/pl/books/krew_i_nadzieja/ Dziena :D

    1. Namik209

      Namik209

      Oo, też jestem pisarzem i mam swoją bajkę w książce xD

    2. DareK.
    3. AdiK..

      AdiK..

      W 8 książke pisać ;_;

    4. AdiK..

      AdiK..

      Nadałem głosy http://imgur.com/a/J4CUu 500 000 Psc sie należy

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. DareK.

    TS3

    Było kiedyś TS3, które było promowane przez serwer i można powiedzieć, że było serwerowe i nie wypaliło.
  12. Są to prace A>B, a magazyn taką pracą jest, więc po co inne? Tak czy siak zostawie otwarte, niech RCon podejmie decyzje.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Tak jak pisałem wcześniej robiłem to z nudów i tak trochę się uczę programu, więc rozumiesz xd Tutaj poświęciłem na ulepszenie jakieś 5-10minut. Wcześniejsza praca była "przeźroczysta" tylko źle w ustawieniach sobie ustawiłem i nie było tego widać. Tu to zmieniłem ale chyba na forum różnicy nie widać. Nie jestem przekonany co do sensu tego SAPD czy jest potrzebne i kolorka tych "przycisków" deagle, suszarka itd. jd
  15. GREGORY NA SUPPA! KTO ZA!?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. MrCzosnek*

      MrCzosnek*

      Jaki support... Administrator, tyle zrobił dla serwera i na supporta?

    3. DareK.

      DareK.

      Na admina nie ma na razie szans :v

    4. Kasia105

      Kasia105

      Ale i tak na admina :(

    5. sishatenjp
    6. Cichyy

      Cichyy

      Może w rekru się dostanie XD

      Nie no grzesiu ześ maniane odwalił;c

      wracaj chociaż na suppa

  16. @Blobson http://imgur.com/04Sv2yV http://imgur.com/a/2NPqW Te chmury zepsuły wszystko ;v Jutro zrobię jeszcze jedno xd

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin