Skocz do zawartości

Diabelek

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    235
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Diabelek

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick pochwalającego:.Diabelek. Nick pochwalanego:TheKruzii &19lazur08 Data:02.01.2015 Opis:Oby dawaj są bardzo dobrze wyszkoleni i idelanie zachwali się w sytułącji pod bramkowej gdzie tak naprawdę bylo tak cięszko że szło się pogubić. Dowody(niewymagane)
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Jak pracuje to mnie stać. Nukill sory ale 14k
  6. Impreza się powoli dobiega konca. Powiem wam tak nigdy takiej ekipy jak ludzie z 4LIFE nie mielismy i nasi prezenterzy jeszcze nie raz zagrają takie imprezy. Najlpeszego w nowym roku a ja ide bo już troszke głowa mnie boli + mi petearda w lapie wybuchła ;c

    1. TwinTurbo^

      TwinTurbo^

      Gg szczesliwego cycusiu ;**

    2. uBitek

      uBitek

      PyzateKK wycarrował.

    3. Diabelek

      Diabelek

      Pyzatk kozak pyzat miszcz

       

  7. Dzieki all za zyczenia ale, ejstem takm juz napity ze eddcieszko sieffffffffkilka klawisze

    1. JokeReK472

      JokeReK472

      Diabelek, dziś najlepsza impreza, pozdrawiam.

    2. fake
  8. 31.12.2015 I urodzinki najlepszy termin :)

  9. Już tylko 3 DNI i urodzinki :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin