Skocz do zawartości

Diabelek

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    235
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Diabelek

  1. Diabelek

    Motocykl FCR 900

    Dam ci BF-Injectiona i ewentualnie dopłacę odpowiednią sumę.
  2. Jak aktualne mogę Ci dać BF-Injectiona ( tylko 4 na serwerze) ale byś troszkę musiał dopłacić
  3. Jak dasz mi około 100k sprzedam ci BF-Injectiona na offrodami i z przeb 41k(każdy BF ma taki) na serwie możemy się dogadać. Jest to jedno z 4 BF injectionow
  4. Dam ci BF-Injectiona z offrodami i ładnym kolorek. Ewentualnie nawet doplace
  5. FCR nr 1 by cie interesowała wymiana za bf-injection
  6. Hahahahaha powodzenia że ci się ktoś wymieni jestera za Buffalo
  7. Sam nwm wolę bardziej lowlidera także trochę bym chciał ale ile to sam nwm bo nwm ile Alpaha jest warta
  8. Diabelek

    Zwijam stąd

    Nie no ziomka z radiolki tracę
  9. Powiem tak za lowlidera od razu wymieniam ale Alpaha i euros to takie sobie auta a Jester to dobra maszyna.
  10. 100 LAT!! Verki ładnej d*** i pełno olejków ty już wiesz o co chodzi :)

  11. Zastanawiam się nad ofertą up. Tym czasem ref
  12. Oferta na moje niebotyczna jak za takie auto. Także nie dzięki
  13. Powiem Ci Miperku kochany że fajna oferta ale napisz co te pojazdy mają i ile za nie cenisz
  14. Z tego czego się orientuję to tarota na hydrze to 50k i 40k no to 90k troszkę mało. Jakbyś dał 20k więcej ok. A bardziej na lowlidera wymienię więc ofki lowliderow to od razu
  15. Dużo warte ale za to tym sobie nie pojezdze :c
  16. To że mam ofy to nie oznacza że za tyle sprzedam. A zauważ że mam lepsze ofki wymiany także jak masz takie podejście to.to auto mnie nie interesuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin