Skocz do zawartości

Diabelek

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    235
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Diabelek

  1. Nie to nie nie zależy mi na taki cj jak ty i się nie wypowiadaj bo bez sensu spamisz.
  2. Śmieszna jesteś... Takie ofy to wiesz komu.. jeszcze raz zobaczę takie śmieszne ofy to pkt się posypą za bez sensowne robienie spamu
  3. Twoja ofka też nie jest ciekawa. Po za tym to moja decyzja ale jednak BF podobno jest warty poniżej 90k a ten ma dużo id
  4. Jest to dobra ofka tylko czy jest warty tyle co urek
  5. Za 26 to... Licka trwa do piątku jak nikt nie da sensownej oferty to auto zostanie u mnie.
  6. Diabelek

    Żegnam :D

    Pozdrawiam wkręcić ludzi i odejść... A pozdrawiam cie środkowym...
  7. Diabelek

    Tak więc witam ;p

    Powiem jedno słowo SAMC i teraz czy pamiętasz i czy to ty
  8. Czyżby Vespiusz czy mi się wydaje
  9. Mój nick Diabeleczek :* zaczynamy lvl wbijać
  10. Za ramka dam Uranusa ID 873 Full Wizual i posiada Pj. Mogę pokazać w razie w
  11. Dam ci Uranusa id 873 Full tune Wizual i Pj i ewentualnie dopłacę
  12. Znów Kolejna Ankieta!! Tym razem Najlepszy Support admin i rcon zapraszam do głosowania :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin