Nick z mumble:Diabelek Powód zbanowania:"Informuje cię iż bana dostałeś za to że mnie obrażałeś oraz moich pracowników oraz frakcje." IP internetu, na który został nałożony ban:Podam jak będzie wiadomo że mnie odbanują. Nie bede upowrzechniał. Nick admina banującego:Grzengol Opis bana:Powiedzałem Aby nie zajmował się CS a zajął się frakcją tyle. Coś od siebie:Dobra zaczynamy od nowa pownownie. Dobra także sprawa wygląda tak że obecnie się nie dogadaliśmy także jak grzengol napisał mi na pw
Informuje cię iż bana dostałeś za to że mnie obrażałeś oraz moich pracowników oraz frakcje.
To cytat mały a więc się do niego odniosę. Nie obrażałem pracowników a pracownika tekstem "Wyjdzcie z kanała" lub "Zamknijcie się, Zamknąc Ryje" Sami się posługiwali ale to możliwa jedyna opcją która mogłem kogoś urazić. Po za tym sprawa wyglada tak miałem spine z graczem Brewn słuszną bo mam dosyć jego spamienia na forum i wytykania ciągłych błendów i dlatego się zaczełem mścić ale tutaj kolejna sprawa nie powiedzałem nic do niego po za "Zamknij Morde""Zamknij Ryj" I tyle. Mogłem tym urazić go no przepszam ale ze mną w taki sposób jak to on robi nie rozwiązuje się problemów. Po za tym nie obraziłem cb. Że niby co ja do cb powiedzałem?? Wbiłem i dosłownie cytuje co mowiłem "Stracicie tą frakcje""Ogarnijcie ten nie ogar"'Przestań grać w CS i zajmij się frakcją" To ostatnie poleciało w twoją strone ale to nie tylko moje słowa a i też DomiiPlaya i on do cb tak mówi i jakoś go nie będziesz banował hmm?? No sprawiedliwe to naprawde bradzo. Po za tym nic do cb nie mówiłem i nie jezdziłem po tb tylko powiedzałem normalnie że jak tak dalej będzie to (@UP CYTATY) Także nic stasznego się nie stało. Jeżeli cię uraziłem tekstem abyś przestał grać w CS to sory ale to moja opinią a ty banujesz za to że takie coś powiedzałem?? Halo... o co ci chodzi rozumiem pracownika obraziłem nie mówiąc o tym że oni też nie są nie winni ale najwidoczniej tak jak to teraz wygląda to tylko na mnie cała wina poszła. Także na koniec mówię że to co napisałem to szczera prawda i nikt mi nie powie że tak było. Aha i po 2 nie widzę swoją winne i zawsze muszę przemyslec to zrobiłem także jak chcesz decyzja nalezy do cb ale nie sprzeciwisz mi się że to co napisałem to szczera prawda i nie wymówka aby dostać ub. Aha i jak czegoś tutaj nie ujałem co do was mówiłem to przepraszam ale z mojej storny tak sytułacja wygladała. Jak grzengol uważasz inaczej to nie zamykaj a powiedz że coś ci nie pasuje. Także przepraszam sytułacja się nie powtórzy.
@NIKT nie ma się wypowiadać oprocz Grzengola i kogoś kto jest zamieszany. Nie robić bez potrzebnego spamu@