Skocz do zawartości

Diabelek

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    235
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Diabelek

  1. Zawieszony sapd także lipa. Ale i tak do da chce. Przestępca
  2. Zauważ że na jestera jest popyt a na sentinela nie ma za dużego więc może bym się zamienił ale bez dopłat. A jak już to ty mi powinieneś dopłacić bo Jester się sprzeda a sentinel watpie
  3. No ofka już bardziej przyzwoita ale troszkę jeszcze mało.
  4. Czeetach 0.0 Cheetach to ładne Jester
  5. Model pojazdu: Jester Przebieg: 650km+/- Cena: Licytacja od 50k MP 1K KT:?? Wymiany z chęcią przyjmę ID: 3k +/- Kolor: Błękitny Tuning:Full Wizual Kolor świateł: Biale SS'y: --- Miłej licki Oferty wymiany pisać niżej.
  6. Nie ma studia tylko 4Life RECORDS Rcon Darek
  7. Diabelek no dodaj do studia no dodaj no Xd
  8. Nick z mumble:Diabelek Powód zbanowania:"Informuje cię iż bana dostałeś za to że mnie obrażałeś oraz moich pracowników oraz frakcje." IP internetu, na który został nałożony ban: 85.202.40.35Nick admina banującego:Grzengol Opis bana:Powiedzałem Aby nie zajmował się CS a zajął się frakcją tyle. Coś od siebie:Grzengol dostał całą sytułacje na pw. Jak widać mysle że moje rozpisywanie się u cb na pw nie poszło no marne ;c Także jak wczesniej przepraszam za moje zachowanie i to się nigdy nie powtórzy.
  9. Uranus Full Tune Wizual ID 873 i PaintJob najlepsze??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin