Cześć, chciałbym zorganizować konwój sweeperów, który odbędzie się o 10:00 w sobotę. Organizatorami będę ja i prawdopodobnie KubixonQ. Chciałbym również ubiegać się o więcej pojazdów w miejscu, gdzie rozpocznie się event (Las Venturas, prawy, górny róg mapy). Plan jest taki, że okrążamy całe San Andreas, (LV -> FC -> BM -> SF -> AP -> LS -> LV). Postoje będą na tamie Tierra Robada i na górze Mount Chillad (na tych miejscach wszyscy są proszeni o ustawienie się do zdjęcia, jeśli nie chcesz być na zdjęciu, po prostu odsuń się za kadr). To tyle z mojej strony, jeśli KubixonQ chciałby coś dodać, to doda to w komentarzu pod postem. Mam nadzieję, że dużo osób weźmie w tym udział !!!
EDIT : Słuchajcie mordy, pewnie Administratorzy nie dostawią więcej sweeperów w LV, więc większość zainteresowanych będzie musiała tam dojechać sweeperami z innych miejsc skąd owe pojazdy można wziąć