Skocz do zawartości

Tymin

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tymin

  1. Tymin

    Wszystko stracone

    Pracownik @Tymin.cj zostaje wydalony z frakcji z powodu otrzymania kary na zwieszeniu oraz trafia na czarna listę BMA. W maju... Długo myślałem nad odejściem, zawieszenie SARA etc. Wczoraj pod wpływem emocji nabroiłem. I to niemało... Skutkowało to najpierw mutem, następnie zostałem zawieszony we frakcji "Pracownik @Tymin.cj zostaje zawieszony na okres 30 dni, takie zachowanie u naszych pracowników tolerowane nie będzie.". Z kolei dzisiaj totalnie przesadziłem... Nawet nie wiem czym się kierowałem myśląc, że uniknę kary wpisania na czarną listę otrzymując karę na serwerze (No po**b totalny...). Zarejestrowałem się na serwerze w 2016 roku, lecz dopiero lutego 2018 roku zacząłem swoją prawdziwą przygodę z 4life. Przez ten czas poznałem naprawdę wielu wspaniałych ludzi. Wiem, że wiele osób mnie pewnie nie lubi, będzie się cieszyło z mojego odejścia, ale zawsze takie osoby się znajdą. Po pierwsze, chciałbym podziękować całemu zarządowi SARA, jak i kolegów ( pewnie już byłych... ;/ ) z tej frakcji. @PVK. @Avillen. @BuleczkaA @Wiesi3k. - Dzięki za szansę w SARA, żałuję, że tak bardzo ją zmarnowałem. @Bregon. - Ciebie oznaczyłem oddzielne, ponieważ z Tobą zawsze się dogadywałem, wiem że często Cię wkurzałem, ale zawsze służyłeś pomocą. @Lunek_Synku - Tutaj mógłbym pisać tyle, że nikomu nie chciałoby się tego czytać Dzięki za mile spędzony czas, zarówno na serwerze jak i na forum. Odchodząc mam do Ciebie prośbę, ale o tym pogadamy na mm. @Asn_Synku - Z Tobą też naprawdę fajnie się bawiłem. @Oshei*998_Synku - Trzymaj się tam 15-latku Żebyś Ty nie odwalił takiego czegoś jak ja @Danboss.cj - Dzięki za użyczanie turka i ogólnie, za wszystko. @lord_kafazin;(.mdl - Serwerowy odwalacz, zawsze (wcale nie specjalnie xd) pisałeś jak dziecko. @Alwin - Jeden z najlepszych kumpli na tym serwerze. To co dla mnie zrobiłeś, było naprawdę imponujące, chyba nikt by tego dla mnie nie zrobił. @PerPaniDobraDupa - Jak to w nicku masz "Dobra du*a" Zdrowiej tam. @Van_Jordan - Miło się z Tobą odwalało, pisało. Najlepsze te wieczorne/nocne pogaduszki na mm. @Ustawiony.Piekny - Zawsze służyłeś pomocą, razem mieliśmy saberki (Ty miałeś zajebistą). @vexu. - Cytuje: "Tyminek kochany przed nami" Dzięki za wszystko, powodzenia w SAPD. @Versiuu - Dzięki za prezencik i w ogóle. Życzę Ci samych sukcesów na 4life @_DuDuS_ - Nie mieliśmy żadnych bekowych akcji, dzięki za mile spędzony czas w organizacji @BarT. - Przepraszam, że odchodzę, no także z organizacji, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Naprawdę dzięki za wszystko, za tą akcję JP xdd @Brodaty.* - Dzięki za pomoc w akcji JP. "JP JP JP" Ogólnie spoko z Ciebie morda, życzę Ci powodzenia w administracji. @NightMare* - Lepiej nie pisz, jaki byłem wkurzający Fajnie się z Tobą bawiłem, dzięki @Greyna.gg - Dzięki za możliwość dołączenia do organizacji, niestety zmarnowałem ją aż 2 razy. @ZbyK.gg - Wiem, że mnie znasz, głównie z odwalania, dzięki za wszystko i powodzenia w prowadzeniu serwera @XQward - Jesteś naprawdę potrzebny na tym serwerze, każdego dnia widzę jak poświęcasz swój wolny czas, aby pomagać. Dzięki za wszystko. Chciałbym również bardzo, ale to bardzo podziękować całej administracji, za wkład włożony w rozwój serwera: @[HA]Borek @AdiK. @Arturek* @BarteG @ciacho191 @Czesiowy @DreeY @Drosiu @EpiK. @Fantus @Hector @Iguana @JeriD @Jojtek01 @Kacperix3 @Kasztan* @KRISU. @Lewanek* @Mr_Magulon @Namik209 @Purmur @Rycha. @Silny @Skipciu @SkouT @SzyszeK @Vesp3r @Answer @Baker @DareK. @Grabsio311 @Grzengol @Hasiu.* @Limitless @Lukasz1393 @Nukill @Pitu.. @RasTi @ReBelle @Rudy97PL @SP. @SP3NSER @TheKruzii @TheTomson @Wujcio_BS @Zebra @Bolek. @DeltaRon Wszystkich których nie wymieniłem, przepraszam, ale jest Was po prostu za dużo.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. W końcu SARA <3

    Oczekujemy na wgranie zmian :D 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Czyżby to moja sabre? Super odcinek ;3
  7. Dzięki @Ania97 i reszcie graczy, którzy wczoraj o 22 wstawili się za mną, gdy nasz kochany ZbyK dał mi bana xd 

    :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Tymin

      Tymin

      Wiem, dlatego jej dziękuję najbardziej xd W dodatku kiedyś gdy dostałem tzw. perma jej partner też chciał połowę bana na siebie. Ten serwer jest za******y. 

    3. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Jakbym post Tobiasza63 czytał.
      Jakoś podobny styl pisania.

    4. Tymin

      Tymin

      Żeby nie było, status jest autorski :)

    5. PerPani
    6. .Asn.
  8. Skoro nie dostałeś bana to czemu nie możesz wejść? Jak pisał wyżej ZbyK ban to ban. Otrzymałeś bana przypadkiem. Tak pisząc o wspaniałej ekipie serwera, która dzień w dzień haruje, aby serwer był w należytym porządku (do tego dołóżmy, że to nie są roboty, tylko ludzie i potrzebują życia prywatnego) nie zasługujesz, by tu grać.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Model: Sabre ID: 31657 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 6074km Dodatki: up1, up2, up3, wykr. fotoradarów, cb radio, ogranicznik, LPG 75l, bak 35dm3, 2 kluczyki, felgi malowane, rejestracja "SZLACHTA", podśw. licznik (czerwony)Cena: A zacznijcie od 260k ;p Coś od siebie: Pojazd bardzo dobry, ładnie lata bokiem, fajnie wygląda. Jeśli będzie ktoś ciekaw możliwości pojazdu, mogę dać się przejechać. SS’y: https://imgur.com/a/gBtSsyy EDIT Nie przyjmuję wymian.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Już mi wszystko oddałeś. Na razie i powodzenia
  16. Wygrałem? Nie, nie nazywam się Tymon xdd Leon
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Tymin

    Sabre

    Sprzedajesz ją mordo? ;v
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin