-
Postów
236 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Tymin
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Wiesz co mordo? @4lysy ma 100% racji w tym co napisał. Zrobiłeś się Panem świata odkąd masz ten pieprzony zarząd, nie zależy Ci na przyjaciołach, zależy Ci tylko i wyłącznie na tym, aby kierować frakcję po swojemu i żeby wszyscy się Ciebie słuchali. Nie wiem jakie miałeś stosunki z Lysym przed tym jak dostałeś zarząd, ale ja z Tobą też się kiedyś przyjaźniłem i po awansie, od razu mnie olałeś i zrobiłeś ze mnie swojego wroga. Więc wierzę Lysemu, w to, że to Ty, jak to on napisał "Jesteś chamem" i "Chcesz ud****ć wszystkich w SAMD". Odbiła Ci szajba, ale tak, da radę to naprawić, tylko musisz się ku*** zmienić. Stracisz wszystko i co Ci z zarządu, da Ci coś to, że będziesz na wysokim miejscu w SAMD, ale bez przyjaciół? Przemyśl to sobie........
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Mój błąd, miało być, że możesz dać zawieche. A przykład sam podałeś, że łysy nie panował nad słowami i został ukarany. Chociaż teraz widzę, że tu padła pomyłka z mojej strony, bo źle zrozumiałem.
Em, moje prawko zobaczyłeś 2 dni po tym jak je dostałem, więc niemożliwe, że przypadkiem ja dostrzegłeś, jak akurat szukałeś kary innego pracownika.
-
@Tymin.cj przysięgam Ci, że zobaczyłem je w 100% przypadkowo, sam dziwiłem się. Pisałeś mi, że wyjeżdżasz więc pomyślałem, że to nie Twoje konto itp. Zaś musiałem to sprawdzić, niestety nie mogę zostawiać tego tak o luźno. Jeżeli Cię to uraziło - to przepraszam. Trafiłeś na czarną listę z której możesz apelować. Więc zapewniam Cię, iż w 100% trafiłem na to przypadkowo. Szukałem 7 kar - pracownik ten był cały czas podczas zawieszenia oraz dostał on podczas tego 7 kar. Szukając tych kar trafiłem na Ciebie.
-
-
Ok, powiedzmy, że Ci wierzę.
Nie mam bólu du*y o czarną listę, nie chce być w SAMD, nie dlatego, że nie lubię medykowania, ani Ciebie. Tylko dlatego, że nie mam czasu.
-