Skocz do zawartości

Tymin

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tymin

  1. Miłego bana XDDD

    1. mireczek.
    2. mireczek.

      mireczek.

      czemu kazdy mysli ze mam bana jak mam prawko lol.

    3. Tymin

      Tymin

      Bo dostałeś bana na 30d. Czy nie?

  2. No i koniec :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. plkdamian

      plkdamian

      Wrocisz jeszcze :(? 

    3. JakubZurek2004
    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      4 godziny temu, Tymin.cj napisał:

      Społeczność robi się z dnia na dzień coraz bardziej denerwująca, administracja nie zwraca uwagi na wybryki graczy i im popuszcza. Przykładowo. Wczoraj ktoś zwyzywał innemu graczowi mamę, a Kruzii nie ruszył nawet palcem, tylko dał mu ostrzeżenie.

      Ops.
      Wczoraj?

      W dniu 6.07.2018 o 18:17, ZbyK.gg napisał:

      06.07.2018

      Administratorzy @TheKruzii i @Grabsio311 zostają zawieszeni na okres 3 dni w związku z nieprzestrzeganiem zasad bezpieczeństwa.

    5. Barti3k
    6. Tymin

      Tymin

      Rzeczywiście. Być może ktoś inny dał. Po prostu pisałem z Kruzim o tym, czemu go nie mutuje, a on powiedział, bo pierw ostrzeżenie, później kara.

  3. Tymin

    S4

    Jeszcze wrócisz, wszyscy wracają. Na razie
  4. No Answer, jeszcze jedna reputacja do 1k :P

  5. Jaka cebula XDDDD

  6. Dla wszystkich, którzy myślą, że gracz ToNieTymin to ja, informuję, że to nie jestem ja. Ja mam bana za ogólny debilizm XD

  7. Miejsce tak trochę ściągnięte od ekhem... pewnej osoby XD Aczkolwiek wykonanie dobre, leci +
  8. Tymin

    Comeback

    Witamy spowrotem
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. A może frakcja, to nie moja bajka?

    1. Skipciu
    2. mireczek.

      mireczek.

      moja bajka to odwalanie

       

  11. Wiedziałem do kogo napisać z tymi barierkami Bardzo fajnie Ci to wyszło Oczywiście plusik.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. POLSKA [1 : 1] JAPONIA 58' Lewandowski
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. "Lepiej stojąc umierać, niż klęcząc na kolanach żyć."

  16. Tymin

    Baza pracy

    W tym miejscu nic nie było, nic nie ma. Postanowiłem zrobić bazę pracy, jest jeszcze dużo wolnej przestrzeni w tym miejscu i nie wiem co tutaj zrobić (możecie pisać propozycje w komentarzach ). Pojazdy postawiłem tam tylko dla ozdoby całego projektu. Nie myślę nawet o tym, aby administracja RCON dodała to na serwer. Wstawiam to tutaj, aby zobaczyć czy moja praca jest godna podziwu etc. A oto sam projekt: https://imgur.com/a/xy169vt
  17. Plan? - Uciec z ostatniej lekcji
    Członkowie? - Dwóch przyjaciół
    Cel osiągnięty? - Tak
    Opóźnienia? - Niewielkie
    Straty? - Oparzenia pokrzywą

    Opis: Ostatni tydzień szkoły, nikomu się nie chce siedzieć w szkole i nic nie robić, postanowiliśmy z kolegą uciec z ostatniej lekcji, jak widać pomyślnie. Dopisywało nam ogromne szczęście, bo wyszliśmy na dwór. Nauczyciel sprawdził listę, więc ruszyliśmy do akcji. Wtopiliśmy się w tłum (około 15 osób z klasy), wbiegliśmy do budynku, zaczailiśmy się. Początkowo planowaliśmy, że przejdziemy jak gdyby nic do tylniego wyjścia. Na nasze nieszczęście, drzwi były zamknięte. Wyszliśmy ukradkiem z budynku, kolega po cichu krzyknął, że nikt nie patrzy, Przebiegliśmy nieduży kawałek i schowaliśmy się za samochodem. Następnie wyjrzeliśmy czy na pewno nikt nie patrzy - nikt nie patrzył - Okej. Biegniemy za budynek szkoły, niestety było tam dużo roślinności (w tym pokrzywy). Przebiegliśmy odległość około 200m chowając się, bo były tam okna, a nie chcieliśmy, aby ktokolwiek nas zobaczył. Wyszliśmy obok bramy i cyk. Rozeszliśmy się i każdy powędrował w swoją stronę. 

    Plan dobry, wykonanie też. Nawet mamy zaliczoną obecność :D

  18. @CampeQ jesteś zerem...

    Tyle ode mnie B)

    1. CampeQ.ogf
    2. Tymin

      Tymin

      Ty nie znasz mnie, ja nie znam Ciebie. Pewnie tego nie pamiętasz, ale chyba w kwietniu coś napisałeś. Więcej nie napisze.

    3. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      No to chyba czy na pewno bo już nie wiem. Nic nie pisałem, a jeśli tak to przytocz mi to  :)

      I jeśli faktycznie coś zaszło w kwietniu to dlaczego obudziłeś się teraz?

      PS Zerem możesz nazywać siebie, nie wiem skąd się urwałeś, czy na głowę upadłeś i wymyślasz jakieś bajeczki czy co. 

      Tyle ode mnie.
       

    4. Tymin

      Tymin

      Obudziłem się teraz, gdyż widziałem Twoją wypowiedź dopiero wczoraj. 

      Ty chyba jesteś jakiś niepoważny, jeśli myślisz, że holowanie pojazdów po pościgu jest obowiązkiem SARA. Oni to robią z własnej woli. Gdyby tylko pracownicy SARA chcieli, to mogliby wszyscy wpisać S2 podczas Waszego zgłoszenia, bo ekhem.. Wy też macie lawety :) 

    5. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      Oczywiście, że jest to wasz obowiązek, SARA - nazwa frakcji sama za siebie mówi. No wpisujcie w takim razie te S2 wszyscy, zostaniecie nagrodzeni. Nasze lawety są dla cadetów w pierwszym semestrze, lub kiedy was nie ma, np. tak jak ostatnio frakcja była zawieszona.

      Więcej się nie wypowiadam bo to jest bez sensu tak jak ten Twój status, właśnie pokazałeś kto jest zerem. Żegnam.

  19. Ja również życzę Wam wygranej. Ja też chciałbym wziąć udział
  20. Naprawdę super, że wybierasz prace ze względu na 1 przegraną godzinę. Sam chciałem stworzyć taki poradnik, zacząłem najpierw od kosiarek. Przegrałem tam łącznie 2h, raz mi wyszło prawie 200LP, a raz nieco ponad 100LP
  21. Tymin

    Wszystko stracone

    Dalej bronię. Dostałem czarną listę BMA przez głupotę, nie dlatego, że SARA coś zrobiło.
  22. Tymin

    Wszystko stracone

    Naprawdę żałuję, że odchodzę od tak wspaniałej społeczności.. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo (bardzo, bardzo, bardzo...) przepraszam, tych których nie oznaczyłem. Jak już wspomniałem, jest Was po prostu za dużo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin