-
Postów
236 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Tymin
-
No i koniec

- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Wrocisz jeszcze :(?
-
Tymin nie odchodź
-
4 godziny temu, Tymin.cj napisał:Społeczność robi się z dnia na dzień coraz bardziej denerwująca, administracja nie zwraca uwagi na wybryki graczy i im popuszcza. Przykładowo. Wczoraj ktoś zwyzywał innemu graczowi mamę, a Kruzii nie ruszył nawet palcem, tylko dał mu ostrzeżenie.
Ops.
Wczoraj?W dniu 6.07.2018 o 18:17, ZbyK.gg napisał:06.07.2018
Administratorzy @TheKruzii i @Grabsio311 zostają zawieszeni na okres 3 dni w związku z nieprzestrzeganiem zasad bezpieczeństwa. -
Nie odchodź

-
Rzeczywiście. Być może ktoś inny dał. Po prostu pisałem z Kruzim o tym, czemu go nie mutuje, a on powiedział, bo pierw ostrzeżenie, później kara.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Plan? - Uciec z ostatniej lekcji
Członkowie? - Dwóch przyjaciół
Cel osiągnięty? - Tak
Opóźnienia? - Niewielkie
Straty? - Oparzenia pokrzywą
Opis: Ostatni tydzień szkoły, nikomu się nie chce siedzieć w szkole i nic nie robić, postanowiliśmy z kolegą uciec z ostatniej lekcji, jak widać pomyślnie. Dopisywało nam ogromne szczęście, bo wyszliśmy na dwór. Nauczyciel sprawdził listę, więc ruszyliśmy do akcji. Wtopiliśmy się w tłum (około 15 osób z klasy), wbiegliśmy do budynku, zaczailiśmy się. Początkowo planowaliśmy, że przejdziemy jak gdyby nic do tylniego wyjścia. Na nasze nieszczęście, drzwi były zamknięte. Wyszliśmy ukradkiem z budynku, kolega po cichu krzyknął, że nikt nie patrzy, Przebiegliśmy nieduży kawałek i schowaliśmy się za samochodem. Następnie wyjrzeliśmy czy na pewno nikt nie patrzy - nikt nie patrzył - Okej. Biegniemy za budynek szkoły, niestety było tam dużo roślinności (w tym pokrzywy). Przebiegliśmy odległość około 200m chowając się, bo były tam okna, a nie chcieliśmy, aby ktokolwiek nas zobaczył. Wyszliśmy obok bramy i cyk. Rozeszliśmy się i każdy powędrował w swoją stronę.
Plan dobry, wykonanie też. Nawet mamy zaliczoną obecność
-
@CampeQ jesteś zerem...
Tyle ode mnie

-
Znamy się? :c
-
Ty nie znasz mnie, ja nie znam Ciebie. Pewnie tego nie pamiętasz, ale chyba w kwietniu coś napisałeś. Więcej nie napisze.
-
No to chyba czy na pewno bo już nie wiem. Nic nie pisałem, a jeśli tak to przytocz mi to

I jeśli faktycznie coś zaszło w kwietniu to dlaczego obudziłeś się teraz?
PS Zerem możesz nazywać siebie, nie wiem skąd się urwałeś, czy na głowę upadłeś i wymyślasz jakieś bajeczki czy co.
Tyle ode mnie.
-
Obudziłem się teraz, gdyż widziałem Twoją wypowiedź dopiero wczoraj.
Ty chyba jesteś jakiś niepoważny, jeśli myślisz, że holowanie pojazdów po pościgu jest obowiązkiem SARA. Oni to robią z własnej woli. Gdyby tylko pracownicy SARA chcieli, to mogliby wszyscy wpisać S2 podczas Waszego zgłoszenia, bo ekhem.. Wy też macie lawety
-
Oczywiście, że jest to wasz obowiązek, SARA - nazwa frakcji sama za siebie mówi. No wpisujcie w takim razie te S2 wszyscy, zostaniecie nagrodzeni. Nasze lawety są dla cadetów w pierwszym semestrze, lub kiedy was nie ma, np. tak jak ostatnio frakcja była zawieszona.
Więcej się nie wypowiadam bo to jest bez sensu tak jak ten Twój status, właśnie pokazałeś kto jest zerem. Żegnam.
-