Skocz do zawartości

Tymin

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tymin

  1. Odkąd nauczyłem się alfabetu Morsa nie mogę zasnąć w czasie deszczu. Na przykład wczoraj słyszałem, że deszcz zachęcał mnie do wypitki. Trzy razy po imieniu namawiał, zanim się złamałem.
  2. Nick: Tymin.cj Rodzaj pracy: Awatar (dokładniej, 3 awatary) Wymiary: Nie znam się na tym xd Tematyka: --- Dodatkowe informację: Ogólnie mam awatar, chcę tylko, aby jakiś dobry grafik dodał tu napisy. Chciałbym aby widniały tu napisy tj. (Na wszystkich avatarach powinien być napis "Ex2-Gaming", a na każdej z nich nicki tj. Dralik / Tymin / KIROj - Popiszcie się kreatywnością i dajcie jakoś fajnie te napisy, wymyślcie kolor :P Sposób wynagrodzenia: To nie jest dużo pracy, ale i tak zapłacę 20k.
  3. Cześć Druhny i druhowie
  4. To i tak jest ściąganie czegoś, nawet samego pomysłu z innego serwera.
  5. Tymin

    [ME] Baza

    Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Pisałem, że nie jestem profesjonalistą.
  6. Tymin

    [ME] Baza

    A co tam miałem dać? XD Barierki zamiast dockbarrów, pomyśl pierw, a później coś napisz...
  7. Każdy serwer ma coś wyjątkowego w sobie. Czy na tym sławnym serwerze znajdziesz np. up1-3 w pojeździe? Nie. Więc dlaczego 4life miałby coś ściągać z tamtego? Może zaraz pościągamy coś z pyla, żebyśmy mieli więcej rzeczy, bo na tamtym serwerze to jest fajne. Pyl nie ściąga od 4life np. kierunkowskazów, bo ma swoje wyjątkowe atuty, tak samo jak 4life na scenie MTA.
  8. Tymin

    [ME] Baza

    Mówiąc banalne nachodzi mi na myśl "zrobione w 10 minut". 10 minut to nie jest dużo.
  9. Tymin

    [ME] Baza

    Nie jestem profesjonalistą w tym co robię, a w sam projekt przeznaczyłem nieco ponad 4 godzinki pracy. Skoro wszystko jest tak banalnie zrobione, chyba nie będzie problemu, abyś zrobił mi fajny projekt, co nie?
  10. Tymin

    [ME] Baza

    Skoro jest "bardzo banalny do stworzenia" to może pokażesz mi chociaż jeden swój projekt?
  11. Na tym serwerze czytanie ze zrozumieniem jest na poziomie zerowym.

  12. Tymin

    Odchodze - ImBox

    Ojojoj, i co jeszcze? Będąc mocny w słowach daleko nie zajdzie ;*
  13. Gospodarka? Co to jest? Takie coś istnieje na 4life?
  14. Tymin

    Odchodze - ImBox

    Popłacz się XDDDDDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin