Nick: Tymin.cj
Rodzaj pracy: Awatar (dokładniej, 3 awatary)
Wymiary: Nie znam się na tym xd
Tematyka: ---
Dodatkowe informację: Ogólnie mam awatar, chcę tylko, aby jakiś dobry grafik dodał tu napisy. Chciałbym aby widniały tu napisy tj.
(Na wszystkich avatarach powinien być napis "Ex2-Gaming", a na każdej z nich nicki tj. Dralik / Tymin / KIROj - Popiszcie się kreatywnością
i dajcie jakoś fajnie te napisy, wymyślcie kolor :P
Sposób wynagrodzenia: To nie jest dużo pracy, ale i tak zapłacę 20k.