Skocz do zawartości

Tymin

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tymin

  1. Tymin

    Pochwała na 4Ever*999

    Nick chwalącego*: Tymin.cj Nick chwalonego*: 4Ever*999 Powód pochwały*: Świetnie odegrane RP Opis zdarzenia: Wybrałem się na wycieczkę z moim kumplem w góry, zabłądziliśmy i prawie spadliśmy ze skarpy. Zadzwoniłem po wszystkie jednostki ratunkowe (112), 4Ever*999 był na miejscu już po 5 minutach od wysłania zgłoszenia. Strażacy zwinnie wyciągnęli nas z opresji. Następnie 4Ever*999 wraz ze znajomymi zajęli się mną oraz kolegą. Później zostałem przewieziony na SOR, gdzie już na mnie czekał Lekarz, którego chwalę. Wykazał się świetną znajomością RP na górze jak i w szpitalu. Takich graczy można tylko chwalić Data zdarzenia*: Sobota około 13:00-14:00 ( 21 kwietnia ) Świadek: @adrianszukasoja Dowód w postaci ss'ów lub logów*: https://imgur.com/a/PpSoWoX Niestety w imgurze pomieszała mi się kolejność ss'ów. Myślę jednak, że to nie problem
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Tymin

    Chwila przerwy :D

    Zawsze będziesz
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Tymin

    Chwila przerwy :D

    No cóż, na każdego przychodzi kiedyś pora. Dzisiaj przyszła na mnie, więc piszę ten temat. Nie ma potrzeby nikogo oznaczać, bo nie wiem kogo oznaczyć za co Wrócę za parę dni/tygodni/miesięcy, może nawet jutro, nie wiem. To tyle, nie będę się rozpisywał. Pozdrawiam
  8. Tymin

    Pożegnanie pawlowski

    Fajnie się grało, miło było dobijać te 114k na Twoich chyba 3 audycjach. Mam nadzieję, że wrócisz
  9. Niestety znam prawdziwy powód odejścia. Trzymam kciuki za Ciebie. Wszystko będzie dobrze i jeszcze do nas wrócisz!
  10. No cóż, na każdego jest kiedyś pora. Do zobaczenia.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Tymin

    Nowe cygany

    Dodałbym moźliwość ulepszenia silnika z 1.2 do 1.4. Reszta mi się bardzo podoba
  14. Tymin

    LOCK

    Już nie ważne @Lock
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin