-
Postów
1 020 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Davlo
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Ktoś gra w War thundera? 2 era samolotów radzieckich ( prawie 3, 1 pojazd do zbadania )
-
Miał ktoś może Xiaomi Redmi Note 4? Polecacie, wady. Mam zamiar kupić z Polski, nie z aliexpress ( telefon potrzebny na zaraz ).
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
↑ akurat xiaomi to najlepsza marka jeśli chodzi o stosunek jakość-cena.
-
^ Xiaomi to najlepsza marka jeśli chodzi o cokolwiek. Minusem są tylko strasznie gówniane aparaty.
-
^ gówniane gdy zrobi się ciemno, za dnia jest okej

-
^ polecam 4x

-
Telefon jutro przychodzi, z czego co czytałem Note 4 jest spoko ale gorsze są 4X oraz 4A ( oczywiście note 4 różni się cenowo i to przechodzi na jakość ). Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
-
Nie za tani?
Chciałbym kupić ale wyjątkowo tani się wydaje bo z samego Aliexpress 607zł