Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Davlo

    Spawn/park

    Słabe :/ Bardzo słabe, wygląda jak by początkowy maper wybrał byle co i powstawiał :' Dużo pracy.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Ludzie jeżeli nie ma działu "propozycje" to ich do cholery nie twórzcie... Jak będzie na nowo otwarty dział z propozycjami to wtedy napiszcie. Zapiszcie sobie i będzie czas na napisanie. Ciśnienie tak bardzo spina, że trzeba napisać?
  5. Ktoś gra w War thundera? 2 era samolotów radzieckich ( prawie 3, 1 pojazd do zbadania )

    1. DaszeK

      DaszeK

      No niby grałem w war thundera, niby miałem tam chyba 2 tiery bo speedfire i huricane mk 2 i te sprawy ale grać to ja w to i tak nie umiałem tak jak lukster w csa

    2. SkouT

      SkouT

      a no ja se gram, zsrr 3/4 era

    3. Davlo

      Davlo

      Skout, gramy? Podaj nick z WT

    4. SkouT

      SkouT

      xSkouT, żadko w sumie gram bo mało czasu ale kiedyś tam można sie spiknąć

    5. Davlo
  6. Miał ktoś może Xiaomi Redmi Note 4? Polecacie, wady. Mam zamiar kupić z Polski, nie z aliexpress ( telefon potrzebny na zaraz ).

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Lukasz1393

      Lukasz1393

      ↑ akurat xiaomi to najlepsza marka jeśli chodzi o stosunek jakość-cena.

    3. Brodaty.

      Brodaty.

      ^ Xiaomi to najlepsza marka jeśli chodzi o cokolwiek. Minusem są tylko strasznie gówniane aparaty.

    4. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      ^ gówniane gdy zrobi się ciemno, za dnia jest okej :D

    5. Karmelowaty*
    6. Davlo

      Davlo

      Telefon jutro przychodzi, z czego co czytałem Note 4 jest spoko ale gorsze są 4X oraz 4A ( oczywiście note 4 różni się cenowo i to przechodzi na jakość ). Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

  7. Nie za tani? :P Chciałbym kupić ale wyjątkowo tani się wydaje bo z samego Aliexpress 607zł

  8. Co za filozofia zrobić zdjęcie
  9. 16 lat, październik 17 lat i 187 cm wzrostu :/ Może i faktycznie za dużo fajek
  10. Jaki sens ma ten wątek skoro jest ogólnie o pojazdach? Dla mnie bezsens chwaleniem się czymś ;/ Jeszcze zrozumiałbym że dorobiłeś się go poprzez prace ale znając życie jak większość nastolatków masz kase od ojca albo kogoś z rodziny i mówisz że zbierałeś przez 3 lata :/
  11. Davlo

    Teraz To Dowalił. . .

    Takie tam na orbicie :>
  12. iks kuward robol i dużo by tego było mam usunięte skriny z wcześniejszej edycji :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin