Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Hmm... Chodzi Ci o wybieraniu opcji za pomocą myszki? No w sumie... pomyślę chociaż nie wydaje mi się to aż tak potrzebne. Myślę, że chodziło mu o to. Menu interakcji pod SHIFT dla pojazdów czyli "włącz silnik" zaciągnij ręczny" czy mógłbyś zrobić coś na podobe :x
  2. Ktoś ogarnięty do pogrania w Terrarie na steamie? Nie pisać jak ktoś ma pirata :/

  3. To nie dział propozycje. Takowego nie ma bo jak narazie jest za dużo propozycji. Napisz gdy będzie otwarty dział "Propozycje". Słaby pomysł.
  4. Dziwne to ale leci like za chęci ( fak skończyły mi się lajki xD, jutro ci dam )
  5. Tu chodzi o to aby zwolnić a nie żeby przejeżdżać na full speedzie i żeby dochodziło do wypadków bo najczęstsze wypadki są, że pojazd A jedzie spod SF a pod B spod LS i nagle stłuczka...
  6. Wytłumacz mi jak mają wjechać na full speedzie? skoro tam jest rondo? Polecam się przyjrzeć
  7. że na środku? ;-; No nie xD Przejedzie w okół.
  8. Na około xD Przecież jak masz ponadgabaryty to okrężną drogą zawsze Edit. Może przejedzie ale nie jestem pewien, przez rondo napewno nie przejedzie musiała by bocznymi jechać ( tymi skrętami ).
  9. Uprzedzając pytania Tak - laweta się zmieści na rondzie jak i na skrzyżowaniu.
  10. Siemka Irytowała mnie sprawa z "rondem" w LV gdzie można przez nie było przejechać na full speedzie, a więc zrobiłem rondo/skrzyżowanie, które ma na celu temu zapobiec jestem otwarty na krytyke ale także na pomysły co można by zmienić aby jakoś to uatrakcyjnić Przedstawiam wam rondo. Jeżeli ci się spodobało kliknij tutaj To nic nie kosztuje | | | | \/ \/
  11. 2/10 Był aparat ale robiliśmy bugi z DM :3
  12. Powodzenia w rekrutacji na moderatora/supportera ;)

  13. Davlo

    Lajf is brutal

    Cześć :/
  14. Davlo

    Infobot 4Life?

    Możesz zrobić też kiedy powstal serwer ;P
  15. Davlo

    Infobot 4Life?

    Polecam wpisać (*_+) Buguje się ;P Tzn. zawiesza się i nie odpisuje xD
  16. Davlo

    Kaizen

    Czytam to 5 raz i nie wiem o co chodzi ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin