Hmm... Chodzi Ci o wybieraniu opcji za pomocą myszki? No w sumie... pomyślę chociaż nie wydaje mi się to aż tak potrzebne.
Myślę, że chodziło mu o to. Menu interakcji pod SHIFT dla pojazdów czyli "włącz silnik" zaciągnij ręczny" czy mógłbyś zrobić coś na podobe :x
Tu chodzi o to aby zwolnić a nie żeby przejeżdżać na full speedzie i żeby dochodziło do wypadków bo najczęstsze wypadki są, że pojazd A jedzie spod SF a pod B spod LS i nagle stłuczka...
Na około xD
Przecież jak masz ponadgabaryty to okrężną drogą zawsze
Edit. Może przejedzie ale nie jestem pewien, przez rondo napewno nie przejedzie musiała by bocznymi jechać ( tymi skrętami ).
Siemka
Irytowała mnie sprawa z "rondem" w LV gdzie można przez nie było przejechać na full speedzie, a więc zrobiłem
rondo/skrzyżowanie, które ma na celu temu zapobiec
jestem otwarty na krytyke ale także na pomysły
co można by zmienić aby jakoś to uatrakcyjnić
Przedstawiam wam rondo.
Jeżeli ci się spodobało
kliknij tutaj
To nic nie kosztuje
| |
| |
\/ \/