Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Jester prawie fulltune Niema 2.4 Baku 75L i lpg 75L ( ma 35 )
  2. Jest Gut, Tylko trochę sztuczna podłoga :x i w porównaniu do Samego MC te skały są za jasne. Ale tak to git leci +
  3. Rudy - Klask, klask

  4. Hubert Dominika Marta Irek Policja
  5. Davlo

    Grafika by Scyrix

    Nie żeby coś ale masz błąd w banerze reklamowym xD Nie "desing" tylko design
  6. Gratulacje nowo przyjętym Supporterom :) Pamiętajcie inni nie przejmujcie się, trzeba próbować w następnej rekrutacji :)

  7. Davlo

    Zabawy z modelami 3D

    Nu nu, ładnie
  8. Zjarany Ep. 1 - Co robisz? Prasuje naczynia

  9. Rc cam Ponton czy dodo.
  10. Sabre Kosiarka czy go kart.
  11. Fajne zasłużyli. ( ziro faforki )
  12. Davlo

    LOCK

    Raczej sądze że nie zrobią xD Nigdy nie mów nigdy.
  13. Davlo

    LOCK

    4/20 A tak serio nie podoba mi się :/ Nie rozumiem weny twórczej "melin". Dojazd słaby tym bardziej gdyby Rconi chcieli by coś zrobić z transportem kolejowym.
  14. Davlo

    Zabawy z modelami 3D

    Fajne, ale jak ci pisalem popracuj nad kolorami Ten parawan dla Straży jest za jasny.
  15. Pizze https://www.youtube.com/watch?v=N7kEj2yyzLA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  16. odpierwiastkuj się ode mnie ty ilorazie nieparzysty, bo jak cię przelogarytmuje, to ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias!

    1. Lampi

      Lampi

      ile sie tego uczyles

       

    2. Carl.

      Carl.

      widze na pamiec albo ze sciaga

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Don't worry, be heavy!

  19. Pierwsze od lady do nie wazelina? te różofe xD Gut dziku
  20. Widzieli nowy wygląd Opery? Dla mnie na + - http://imgur.com/a/V4FeM

    1. Krul.wd

      Krul.wd

      Widział, że opera to szit nie przeglądarka?

    2. hoskinpdw
    3. Davlo

      Davlo

      Krul mi się tam podoba :/ Chrome i Fox przeżarły mnie

       

    4. MacieG

      MacieG

      Opera to jak dla mnie na tą chwilę zdecydowanie najlepsza przeglądarka ; )

       

      No i messenger też na baaardzo duży plus

    5. Davlo

      Davlo

      Nom pasek boczny odpalasz i bez ciula reklam z FB

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin