Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. 0/10 Nieznam, nawet nie kojarze tej osoby.
  2. Nie znam człowieka więc nie oceniam.
  3. Davlo

    [S] Sultan 2.0

    Model: Sultan V-Max: 205 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: 1047 Usterki: Nie ma Cena: Licytacja od 400K ( Jeżeli mi się cena nie spodoba, pojazdu nie sprzedam). ID: 19414 Kolor: Biały Tuning: Podświetlenie licznika ( Niebieskie ), UP1, UP3, LPG 50L, Ogranicznik, Wykrywacz Fotoradarów, Dodatkowy Kluczyk, Full Visual. Kolor świateł: Niebieskie SS'y: Później dodam Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Tunel odnowiony a tu nagle się zawalił xDD Leci + za chęci.
  7. Ma ktoś chęci pograć w Gta 5? ;d

    1. DarkneZ.plac

      DarkneZ.plac

      Jak mi kupisz Intel Core I5 do kompa xd

  8. Davlo

    GTA V Składzik

    Ta, na low ustawieniach ;x NIestety
  9. Davlo

    GTA V Składzik

    Blobson ma ten sam problem ;x Pewnie jak by go wyrzucił z kompa to by lepiej działało xD
  10. Davlo

    GTA V Składzik

    Szukamy osób które będą miały czas najlepiej ok. 2 godziny więc polecam mieć dużo czasu.
  11. Davlo

    GTA V Składzik

    Serdecznie zapraszam PS. Nie gryze
  12. No i ciul Grand Theft Auto V Instalacja - Pozostało 14 godzin

  13. Davlo

    Nitro?!

    Zwiększyć cenę ;/ z 5k powiększył bym do 20K no chyba, że Nitro było by można doładować za opłatą wtedy to te 5K mogło by pasować ale jak dlamnie nadal za mało.
  14. Davlo

    [S/W] Bulleta

    Wymiana za M-Sultan ID-19414 Przeb-900 Poj.-2.0 Tune- LPG 50L, UP1, UP3, Full Visual, Światła niebieskie, Niebieskie podświetlenie licznika, Dodatkowy Kluczyk, Ogranicznik, Wykrywacz fotoradarów. Co ty na to?
  15. Typowy Janusz Part 1 - Postoje troche przy tym infku na giełdzie niech myślą że mnie stać xD

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Mógłbym prosić o szczegóły dotyczące wnętrza?
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Davlo

    Lock

    Wiem że jest taka frakcja na serwerze ale że jakiś inny serwer ma to samo to ściąganie ? Czyli jak 4life ma policję to inne serwery co też mają ściągnely to ? No raczej nie ale wracając. Po 4life jeździ sporo pojazdów ciężarowych i przydała by się taka frakcja do celów wyżej wymienionych w skrócie. Pomiędzy czymś co jest pospolite na serwerach a czymś co jest na 1 serwerze na 10 to duża różnica ty napisałeś coś co jest na 1 serwerze z paru i to już jest ściąganie a jeżeli coś jest na większości ( nawet wszystkich ) to już jest pospolite
  22. Davlo

    Lock

    Tak szczerze nie oszukujmy się ( bynajmniej ja patrze na inne fora serwerów ) chamsko ściągnąłeś to z innego serwera ( nazwy wymieniać nie będę ), praktycznie to samo. Ale już normalnie to nie widzę sensu aby taka frakcja istniała na serwerze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin