Nie pamiętasz hasła?
Davlo odpowiedział(a) na ToMasz temat w Archiwum
Davlo odpowiedział(a) na Kamilo008 temat w Archiwum
Davlo odpowiedział(a) na ANAKONDA temat w Archiwum
Davlo odpowiedział(a) na Ziomek.XD temat w Archiwum
Gratulacje tym co się dostali i pamiętajcie ci co się nie dostali, będą kolejne rekrutacje Musi się udać
WybojowyAkaDzik
Chyba z przyszłości wróciłeś co?
Davlo
Wut? xD
Mi chodzi o Wyniki SAPD
Aaa XD myślałem, że Ci o rekru na suppa chodziło xD
Davlo odpowiedział(a) na Szumixooo03 temat w Archiwum
Davlo odpowiedział(a) na Banzaj. temat w Archiwum
Oznaczone tagami:
Czas nastał... Czas poprawiać oceny ;X
RaveX
A nooo
✮ XQward
:/
NieKumaty
Eee tam po co poprawiać ,skoncz gimnazjum i idz na kase do biedronki , jak nie trzeba znać wszystkich jezyków świata .
Davlo odpowiedział(a) na wl4dzioo temat w Archiwum
Davlo odpowiedział(a) na achiless90 temat w Archiwum
Admaxis Win - Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Bo mam dużo kolegów w Administracji i wiem, że na pewno dostane się.
✮ EZ3N
XD
✮ Admaxis
✮ michalMonster
jak ty chyba nie wiesz kto to admaxis jest XDD
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin