Cześć wszystkim niektórzy może i mnie znają z mappowania ale są też tacy który nie
dzisiaj przedstawię projekt remizy ochotniczej straży pożarnej San Fierro,
Wykonałem ten projekt z powodu iż miałem bardzo dużo wolnego czasu.
miałem dość dużą przerwę od ME ( Map Editor )
więc proszę wyrażać hejt w sposób co można poprawić.
przedstawiam screenshoty
SS- http://imgur.com/a/QPsuA
Filmik
https://youtu.be/AtZtFkXKNr8
Opis:
Remiza posiada garaż na 3 pojazdy specjalistyczne ( pożarnicze ),
posiada ona parter oraz 1 piętro,
obok remizy znajduje się mały park ( troche zieleni )
Inne: Posiadam modyfikacje na roślinność czyt. drzewa
Gdyby ktoś prosił mogę podesłać modyfikacje.
modely pojazdów pożarniczych są publiczne lecz nie mam plików
jeżeli chciałbyś je to się lekko wysil i z pomocą wujka google poszukaj ich.
Pozdrawiam
( No i jeszcze jedno, gdyby ktoś pytał o obiekty jakich użyłem to pisz na pewno odpiszę )
Tak jak pisałem będę jeszcze edytował remizę i tak się stało
po paru minutach stwierdziłem, że trzeba zapełnić pustke
http://imgur.com/a/rPDDf
zapełniłem interior poczekalnią, oraz siłownią.
Dodałem także mały smaczek, postanowiłem
dodać zakaz parkowania przed wyjazdem
( 4 screenshot )
niby takie oczywiste a znalazła by się osoba,
która by w tym miejscu zaparkowała i potem
się kłóciła, że skoro nie ma zakazu
to można parkować
( Spotkałem się z takimi przypadkami na 4Life )
Jeżeli ci się spodobało
kliknij tutaj
To nic nie kosztuje
|
|
\/