Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Non sens Infek Fortune 2.4 czy stratum 2.4
  2. Cześć Rekord należy do typa co napisał odejście a 5 minut później powrót.
  3. Davlo

    [s] Tuner BB

    Kasa zarezerwowana na coś innego ;/
  4. "Nie zdawaj pytań, nie usłyszysz kłamstw."

  5. Davlo

    Karta gracza

    1. Jest to bez sensu bo 1 gracz nie lubi 2 bez powodu i mu to pisze a gdy się jeszcze bardziej pokłócą to robi multikonta i piszę więc, słabe. 2. Gracze by olewali te karty. 3. Jeżeli miało by to pomagać np. w rekrutacjach do frakcji, to nie ma to największego sensu bo we wzorze jest -O sobie: -Dlaczego właśnie ty: Te dwie wyżej podane są dlatego aby zarząd zatrudniający mógł poznać lepiej gracza. Według mnie to nie ma najmniejszego sensu. To jest moje zdanie, moja opinia.
  6. Ma ktoś może American Truck Simulator i chęci grania na multiplayer?

    1. Banzaj.

      Banzaj.

      ja mam ale wole ets2 MP

       

    2. Damianero.

      Damianero.

      ETS i ATS dostępny!

      Jak coś pisz, to coś ogarniemy : - )

  7. 9/10 Kojarzony pewnie przez większość graczy. Ja bidak nędzny gracz
  8. Wypełniłem lekko wnętrze i dodałem parę innych rzeczy Więcej opisane w temacie http://imgur.com/a/rPDDf
  9. Placu do ćwiczeń nie robiłem bo jest przecież szkoleniem OSP zajmuje się PSP więc. Jest miejsce do przebrania w garażu obok 1 pojazdu. Nie raz widzę, gdy OSP robi ćwiczenia dla młodszych z zakresu rt, czy kpp - stąd ten plac. Taa, ale jak robią to raczej we wnętrzu z Kursu Pierwszej Pomocy.
  10. Placu do ćwiczeń nie robiłem bo jest przecież szkoleniem OSP zajmuje się PSP więc. Jest miejsce do przebrania w garażu obok 1 pojazdu.
  11. Dodałem Filmik może i nie jest najwyższych lotów ale jest.\ :/ Edit. Filmik jest już w HD
  12. Davlo

    Wasze pojazdy z reala

    Po podróży czas umyć
  13. Albo hejt albo krytyka. Nie ma hejtu-krytyki, zdecyduj się ;-; Chodziło mi o to aby wyrazić co się nie podoba a nie pisać tylko po to aby nabić post, na przykład "słabe".
  14. Nie jest tam mało miejsca jest około 10 miejsc parkingowych dla samochodów, piętrowy budynek, ogólnie duży teren. ( To jest w miejscu Cluckin bell'a z Mta )
  15. Cześć wszystkim niektórzy może i mnie znają z mappowania ale są też tacy który nie dzisiaj przedstawię projekt remizy ochotniczej straży pożarnej San Fierro, Wykonałem ten projekt z powodu iż miałem bardzo dużo wolnego czasu. miałem dość dużą przerwę od ME ( Map Editor ) więc proszę wyrażać hejt w sposób co można poprawić. przedstawiam screenshoty SS- http://imgur.com/a/QPsuA Filmik https://youtu.be/AtZtFkXKNr8 Opis: Remiza posiada garaż na 3 pojazdy specjalistyczne ( pożarnicze ), posiada ona parter oraz 1 piętro, obok remizy znajduje się mały park ( troche zieleni ) Inne: Posiadam modyfikacje na roślinność czyt. drzewa Gdyby ktoś prosił mogę podesłać modyfikacje. modely pojazdów pożarniczych są publiczne lecz nie mam plików jeżeli chciałbyś je to się lekko wysil i z pomocą wujka google poszukaj ich. Pozdrawiam ( No i jeszcze jedno, gdyby ktoś pytał o obiekty jakich użyłem to pisz na pewno odpiszę ) Tak jak pisałem będę jeszcze edytował remizę i tak się stało po paru minutach stwierdziłem, że trzeba zapełnić pustke http://imgur.com/a/rPDDf zapełniłem interior poczekalnią, oraz siłownią. Dodałem także mały smaczek, postanowiłem dodać zakaz parkowania przed wyjazdem ( 4 screenshot ) niby takie oczywiste a znalazła by się osoba, która by w tym miejscu zaparkowała i potem się kłóciła, że skoro nie ma zakazu to można parkować ( Spotkałem się z takimi przypadkami na 4Life ) Jeżeli ci się spodobało kliknij tutaj To nic nie kosztuje | | \/
  16. Davlo

    Domki LV :)

    ^ Widać po nicku Toksyczny Niby spoko ale nie podoba mi się to, że te domki odstają zwłaszcza kolorem od innych one są jasne a te przykładowo za nimi są już ciemne. Ale i tak leci + za chęci i wykonanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin