Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Spoko, trochę mnie rozśmieszyło "120 min pozbawienia wolności." ale jednak takie są kary ;x Ja ogółem zrobił bym bardziej w stylu Listu z danymi, datą oraz opisem wraz ze zdjęciami. Ale to tylko moja sugestia.
  2. Davlo

    Narazie

    Narazie, cześć i czołem.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: Kanał Davla Czy kanał jest używany minumum 2 razy w tygodniu?: Nie Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK
  5. Davlo

    Felg szukam

    Proszę znalazłem tylko takie https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/brock-b13-slc-8-00x18-4x114-30-et35-00#11621043 https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/japan-racing-jr3-white-8-00x18-4x108-00-4x114-30-et30-00/17213326 https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/japan-racing-jr3-matt-black-8-00x18-4x108-00-4x114-30-et30-00/17100343 Z twoimi parametrami to dużego wyboru nie ma :/ Poszukam jeszcze. Edit. Ja się nie krępuje tylko mam kolejke moderacyjną xd
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Ma ktoś chęci pogrania w War Thundera 1 era lotnictwa i 2 armi

    1. Baker

      Baker

      jak dojdziesz do 4 ery w armii ameryki / luftwafelków to pisz

  8. Polak nie pyta ilu jest wrogów tylko gdzie oni są

  9. Davlo

    Potrzebuje mappera

    zależy o co chodzi, bo jak serwer inny to rezygnuje.
  10. Nie wiem czy to tylko moje zdanie ale nic mi się nie podoba :/ Często u ciebie obiekty przeczą się. Dużo projektów to łapu capu postawić bramy i siatke to nie jest wielki problem, podobnie z tą podstawą w kopalni ( hunter quarry ). Mi się osobiście nie podoba ale mimo wszystko wiem, że długo tego nie robisz, bo sam cie podstaw uczyłem
  11. Nie znam cie Poza tym nie osądzam ludzi bez poznania ich.
  12. Davlo

    Teraz To Dowalił. . .

    KasjerkaZxBiedronki Karetka w wodzie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD edit. no normalnie to karetki do wody nie powinny wpadać
  13. Ehem, http://imgur.com/a/h52AD, Czy tylko ja się zakochalem w nim? Ide niedługo go modelować bo pinkny jest

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. DaszeK

      DaszeK

      Pamiętne czasy kiedy miałem Vapida FMJ oraz Cheetaha Classic ;/

    3. DaszeK
    4. Davlo

      Davlo

      ale dostałeś bana xDD

       

      Jak tak miałem :/

    5. DaszeK

      DaszeK

      Nie dostałem bana, sprzedałem wszystkie auta i kupiłem wytwórnie mety i koki

    6. Davlo
  14. Najlepsze w MTA jest to, że zaprzeczana jest "jak Cię widzą tak Cię piszą."

  15. Ja ponad 2 miesiące bez laika byłem i co i uj dostaem Koniec zabawy nie ma takiego bicia.
  16. Czemu ty cejocie znowu odchodzisz! Nowego popieprzonego typa musze poszukać aby ze mną mógł rządzić najlepiej jak można Special Force! Dlaczego!
  17. Davlo

    @lock

    0/10 Nawet nie wiem kto to jest
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin