Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Davlo

    @lock

    Propanbutan xD
  2. Powiem Delta zarąbiste Z innej beczki ostatnio do Wawy przyjechal mistrz Akira Nakai w przerabianiu Porsche RWB 911. Polecam sobie obejrzeć filmik bo ciekawe
  3. Davlo

    @lock

    Tak szczerze to nie znam :/ Ale nick widziałem wcześniej 5/10
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Davlo

    Realne Godziny

    Taaak! Najlepiej niech jeden ma padający śnieg i noc a drugi niech ma słońce i lato! Tak świetny pomysł! ( Piszę to dlatego, że niektórzy nie wiedzą co to jest sarkazm )
  7. Davlo

    Elo

    Wtf Tobiasz Narazie
  8. Davlo

    Realne Godziny

    Serio? Jeżeli nie ma działu na składanie propozycji to ich nie składajcie! Prosta logika a taka trudna do zrozumienia? Napisz to kiedy będzie otwarty na nowo dział "Propozycje/błędy". Proszę bez żadnego głupiego tłumaczenia bo racja jest jedna. Sam pomysł jest bezsensu.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Davlo

    Godzina W Pamiętamy !

    Patriotyzm... W każdy mieście są praktycznie zaniedbane groby jakichś żołnierzy, więc zamiast pisać takie coś na forum o tematyce gry, można iść i zadbać o ten grób. Chciałbym to skończyć W moim odczuciu nie są zaniedbane w samej Warszawie znajduje się bodajże 7 cmentarzy żołnierzy ( nie tylko Polskich ) i parę miałem czas odwiedzić, według mnie wszystkie były zadbane podobnie z cmentarzem w Wrocławiu żołnierzy Polskich oraz z zagranicznym cmentarzem żołnierzy Polskich we Lwowie. Nie jestem historykiem, jestem zwykłym szarym człowiekiem ale jednak potrafię takie rzeczy zapamiętać. ( Taka ciekawostka we Lwowie cmentarz odnawia Polska firma zajmująca się odnową grobów ).
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Davlo

    Godzina W Pamiętamy !

    Adik ogarnij się już jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy patriotyzm próbują wykonywać, niby tylko pisanie ale wspomniane wydarzenie jest więc nie rozumiem twojego bólu du*y do świata o to, że ktoś o tym pomyślał i nie byłeś to ty.
  14. Davlo

    Co teraz robisz?

    Czytam co gumiś napisał.
  15. Davlo

    Godzina W Pamiętamy !

    Nie każdy człowiek jest taki sam ^^ Pamiętamy
  16. Davlo

    DO ZAMKNIĘCIA.

    Ale jeżeli wrzucasz avatar na forum to masz maksymalną wielkość grafiki 100kb
  17. Davlo

    DO ZAMKNIĘCIA.

    Przecież to są zwykłe zdjęcia z google grafika :/ Jakby ktoś chciał to by to sobie poszukał i wkleił na avatara. Czy wszystkie grafiki są poniżej wymaganych 100KB?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin