Patriotyzm... W każdy mieście są praktycznie zaniedbane groby jakichś żołnierzy, więc zamiast pisać takie coś na forum o tematyce gry, można iść i zadbać o ten grób.
Chciałbym to skończyć
W moim odczuciu nie są zaniedbane w samej Warszawie znajduje się bodajże 7 cmentarzy żołnierzy ( nie tylko Polskich ) i parę miałem czas odwiedzić, według mnie wszystkie były zadbane podobnie z cmentarzem w Wrocławiu żołnierzy Polskich oraz z zagranicznym cmentarzem żołnierzy Polskich we Lwowie. Nie jestem historykiem, jestem zwykłym szarym człowiekiem ale jednak potrafię takie rzeczy zapamiętać. ( Taka ciekawostka we Lwowie cmentarz odnawia Polska firma zajmująca się odnową grobów ).