Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Widać Antymed nie potrafi przyjąć tego do siebie, że nie potrafi rozśmieszać ludzi i to co pisze jest z każdym postem ( statusem ) bardziej żenujące :/

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Szumixooo03
    3. Szumixooo03

      Szumixooo03

      Ta bo Zbyk nie ma co robić XD

      Twój tok myślenia przeraża mnie

    4. xyzu

      xyzu

      co pisał, bo usunął?

    5. dobek

      dobek

      nękanie psychiczne XD

    6. sishatenjp

      sishatenjp

      nie wytrzymał presji

  2. toć wiem Typowe Tokyo Drift no ale jednak :/ nie pasuje mi.
  3. Takie se :/ Podmianki aut osłabiają fotografie ;/ Ale + za jakiekolwiek chęci.
  4. Davlo

    [Pojazd]Elegy

    Nie jest źle
  5. Narazie na 10 dni :)

  6. Davlo

    Akcje (/me)

    I tak bez sensu...
  7. Posłuchałeś się mnie i miałem racje Wygląda jeszcze lepiej.
  8. Davlo

    @lock

    8/10 To i tak jest słaba zabawa bo każdy inaczej widzi drugą osobe jeden bardzo dobrze ją zna a druga zastanawia się kto to :/ administracja i tak tu wygrywa.
  9. Davlo

    Skojarzenia

    Leżenie pod monopolowym
  10. Wczoraj nim jeździliśmy na próbę i podobało się graczom (o dziwo , ale cóż jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki Zgaszony xDDDDD
  11. Davlo

    Teraz To Dowalił. . .

    Wyśmiewajcie się gdzie indziej... Ten temat nie jest do tego przystosowany, żeby złagodzić to dam coś. Serio każdy jest śmieszny pod swoim kątem ale jeżeli ktoś to robi tylko po to aby zabłysnąć to sam sobie robi krzywde.
  12. Nie no Delta widać napracowałeś się! Niezły chetach teraz może infernus classic? :D

  13. Life is brutal, janusze biznesu są wszędzie.
  14. Davlo

    Prace MapEditor mikosz

    Ta stacja benzynowa nie jest idealna i nie pasuje do klimatu LV :/ Ten skrót jest spoko.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Davlo

    Elegy

    oryginały nudzą się Jak grasz gdzieś z 4 lata w MTA to słabo.
  18. najs! Zrób jakiś lift jego i dodaj bagażnik dachowy xDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin