Skocz do zawartości

PicoBello*

Support
  • Postów

    328
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PicoBello*

  1. Uszanowanie! Z tej strony Police Officer III PicoBello* z S. A. Police Department. Po dojeździe do miejsca w którym pościg się zakończył, jako kierujący pojazdem Burrito byłem jednostką transportową. Zostałeś wsadzony do mojego pojazdu, ja natomiast tylko odpowiadałem za przewiezienie Twojej osoby do aresztu i osadzenie Cię do celi, co też uczyniłem. Zgodnie z wyliczeniami Officera @HasloDoWiFi, do aresztu zostałeś osadzony na 62 minuty. Co do pytań, proszę kierować je właśnie do niego, gdyż on Cię podliczał. Z mojej strony wszystko zostało wykonane zgodnie z wytycznymi dowodzącego na pościgu; dostałem polecenie - wykonałem je.
  2. Zapraszam do nowej relacji z ostatniego protestu nieopodal lawet LV:

     

  3. Witajcie drodzy czytelnicy! Z tej strony Młodszy Reporter @PicoBello* oraz Redaktor Specjalista @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszamy wszystkich do przeczytania naszej relacji! Dnia 19 stycznia 2025 roku, około godziny 16:40 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące protestu związanego z działaniem antyrasistowskim w dzielnicy LVA Freight Depot przy lawetach Las Venturas. Na miejsce zostały zadysponowane jednostki SWAT, aby zapanować nad protestem i przywrócić ład i porządek panujący w tamtym miejscu, gdyż uczestnicy protesty swoją złość i nienawiść do służb mundurowych wylewali na kierowcach zawodowych, utrudniając im wywóz ładunków z fabryki TransMax Container. Po dojeździe na miejsce jednostek SWAT, teren protestu został zabezpieczony, natomiast po rozdzieleniu sił i środków przed dowodzącego operacją, agresywne osoby z tłumu protestujących zostały wyprowadzone i odpowiednio ukarane. Osoby nakłaniające innych do przemocy bądź propagujące przemoc wobec służb zostały ujęte, po czym wobec nich zostały postawione odpowiednie zarzuty do popełnionego czynu. Kończąc, zwróćmy uwagę, iż protest to nic złego, jednak nakłanianie i podsycanie przemocy wobec służb i niewinnych pracowników TransMax Container to już przestępstwo, które jest surowo potępiane przez San Andreas Police Department. Natomiast w tej całej sytuacji pojawił się promyk szczęścia, był nim miły Pan sprzedający hot dogi nieopodal. Dziękujemy za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcamy do zostawienia polubienia i komentarza, a jednocześnie do czytania naszych dalszych materiałów. Autoryzował: @Mefju4
  4. Fajnie wyszło, interesujący materiał. Tak jak wyżej, będą z Ciebie ludzie, powodzenia Towarzyszu!
  5. Model: Schafter DSD-R ID: 124475 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 31,100km i rośnie Dodatki: Bak benzyny: 90 litrów, Butla LPG: 75 litrów, Moduł nitro, Moduł ABS, Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (MANIIFIK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Jeżeli trafią się fajne offki to sellam, a natomiast jeśli będą śmiesznie małe to autko zostanie u mnie. Coś od siebie: Nietuzinkowa sztuka z nitrem na fullu ( brakuje tylko hydry ) SS’y: https://imgur.com/a/q059bBG
  6. Witam, proszę o kontakt Priv. Jestem zainteresowany domkiem w LS.

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Straszny pożar. Kiedy byłem w pracy jako magazynier poczułem dym. To ja byłem dzwoniącym po Straż. Materiał jak zawsze świetnie napisany!
  9. Wspaniały materiał. Jestem wniebowzięty doborem słów przed Redaktora
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. PicoBello*

    Nie bój się...

    Super! Nie mogłem się doczekać
  12. Jest i on! Super wywiad ze wspaniałą mordeczką! Dzięki za pamięć Pozdrowionka Kamyczek
  13. Czekam na powrót! Wracaj silniejszy... bo smutno bez Ciebie!

  14. Cudowna relacja od fantastycznego Redaktora! Podziwiam! :")
  15. Nick: PicoBello* Propozycja: Przegląd Techniczny. Zastosowanie w Stacji Kontroli Pojazdów: Raz na miesiąc bądź raz na dwa miesiące pojazd powinien przejść przegląd techniczny na SKP. Gdy w trakcje kontroli drogowej, funkcjonariusz SAPD zauważyłby, iż takowy pojazd nie posiada aktualnego Badania Technicznego, byłby mandat 500 PLN oraz takowy pojazd trafiłby na Parking Policyjny. Dodatkowo jeśliby to się powtórzyło, to analogicznie, tak jak wcześniej. Myślę, że ciekawe rozwiązanie. Również myślę, że ciekawym dodatkiem mogłoby być, aby pojazd przeszedł przegląd techniczny/badanie techniczne z wynikiem pozytywnym, to musiałby być w pełni naprawiony a stan opon musiałby wynosić minimum 50%. Wtedy podczas kontroli drogowej, jeśli funkcjonariusz SAPD zauważyłby, że stan opon wynosi poniżej 50%, to musiałby anulować badanie techniczne oraz mógłby nałożyć mandat 500PLN. Następnie taki pojazd musiałby jeszcze raz przystąpić do badania technicznego.
  16. Witajcie drodzy czytelnicy! Z tej strony Redaktor Specjalista @PicoBello* oraz Młodszy Redaktor @theemo. z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam Was do przeczytania naszego nowego materiału. Miłego czytania! Dnia 21 października 2024 roku, około godziny 16:10 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące pożaru traw i żywopłotu w Los Santos przy dzielnicy Market. W związku z tym, z polecenia Radiooperatora 112 na miejsce zostały zadysponowane siły i środki w postaci jednego wozu gaśniczego. Po dojechaniu na miejsce strażacy przystąpili do działania. Początkowo strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca pożaru przed osobami postronnymi, a następnie przystąpili do gaszenia. Po ugaszeniu pożaru ratownicy schowali sprzęt służący do gaszenia, po czym udali się na kolejne zgłoszenie. Z rozmowy ze strażakiem dowodzącym dowiedzieliśmy się, że powodem pożaru było podpalenie. Co do dalszych ustaleń zostaliśmy skierowani na Komendę Policji. Ponadto Młodszemu Redaktorowi @theemo. udało się porozmawiać z jednym ze Świadków zdarzenia. Serdecznie zapraszam! t - theemo. Ś - Świadek zdarzenia t: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor theemo. z Redakcji 4Life News. Czy udzieli Pan mi odpowiedzi dotyczących pożaru? ŚZ: Dzień dobry! Tak, oczywiście. t: Dziękuję, jak to się stało, że wybuchł pożar? Co było przyczyną? ŚZ: Powodem było podpalenie... Widziałem, że grupka młodzieży stamtąd uciekła szybkim tempem, to pewnie ich sprawka. t: Rozumiem, a wie Pan może kto to był? Zna ich Pan? ŚZ: Z widzenia tylko... Jednak nie chcę mieć problemów, w związku z tym nie chcę mówić kto to. t: Rozumiem, czy był już to Pan zgłosić na policję? ŚZ: Nie byłem, pójdę i zgłoszę... Jednak powiem tylko tyle, że to grupka osób, nic więcej nie chcę mówić, gdyż się boję. t: Rozumiem, dziękuje za odpowiedzi, do widzenia. ŚZ: Dziękuję, do widzenia. Ponadto Młodszemu Redaktorowi @theemo. udało się porozmawiać ze Strażakiem Kierującym Działaniami Ratowniczymi na akcji, Aspirantem @KierowcaTocki . Serdecznie zapraszam! t - theemo. KT - KierowcaTocki t: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor theemo. z Redakcji 4Life News. Czy udzieli Pan mi odpowiedzi dotyczących pożaru? KT: Serwus! Aspirant KierowcaTocki z San Andreas Fire Department. Śmiało! t: Dziękuję, co było powodem pożaru? KT: Powodem było podpalenie... Ktoś przyszedł i podpalił. t: Rozumiem, wiadomo kto podpalił? KT: Niestety nie. Policja ma zaraz dojechać i sprawdzić monitoring. t: Szacunkowo jakie są straty? KT: Jak na moje oko, to tylko trawa się spaliła i pobliski żywopłot. Dojechaliśmy w dobrym momencie. t: Rozumiem. Dziękuję za poświęcenie czasu! Spokojnej służby. KT: Dziękuję, do widzenia. Dziękuję za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcam do zostawienia polubienia i komentarza, a jednocześnie do czytania naszych dalszych materiałów. Autoryzował: @kvmykk.ogf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin