Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Long 2.2, brakuje baku atrapy, up4, no i up2, ale AWD ma. Zamiast up3 mam hydrę.
  4. Dobrze leci, ale jeszcze brakuje żeby furka zmieniła właściciela.
  5. Model: Rancher LongID: 62697Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 10150Dodatki: hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, tablica rejestracyjna (L00NGER ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Offki od 2.4kk.Coś od siebie: Cena nie zadowoli to pojazd zostaje u mnie.SS’y:
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Dobrze jest, ale dalej nie to.
  10. Już coraz lepiej, ale to jeszcze nie to, miałem większe oferty gdy pojazd nie był do kupienia.
  11. Ile ten Infernus classic jedzie?

    1. Hasha

      Hasha

      na filmie 210 ale nie wiadomo z jakim silnikiem i czy z up1 czy nie

    2. Grabsio311

      Grabsio311

      A to pewnie bez bo tak jest pokazane w danych pojazdu, że to 1.6 prawie czyste. 

    3. Karafik

      Karafik

      Na filmie oba są 1.6 czyste

    4. PerPani
    5. Ciastkowy*

      Ciastkowy*

      Nie ma takich dróg gdzie mógłby skrzydełka rozwinąć ;) 

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Dobrze leci, proszę o dalsze oferty.
  14. Model: Infernus ID: 1697 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 740 km jakoś. Dodatki: stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB. Cena: offki od 5kk w górę, ewentualnie jakiś sultan, elegy, turismo, bullet najlepiej na ICE w 2.2 ft, wtedy można pomyśleć o wymianie i dopłacie. Coś od siebie: Pierwszy Infernus dla graczy, drugi na serwerze, na licytacji gdy go Rcon prezentował mówił, że pierwszy na serwerze raczej nie zostanie puszczony w ruch. Pojazd jest wystawiony na komisie, nie jest to pojazd na handel, bardziej dla kogoś kto go zrobi do ft i da mu drugie życie, ponieważ ja mam dwa i ten tylko stoi jako tak zwana doniczka. SS’y:
  15. [2020-12-28 00:15:19] [Output] : << s1zu [353]: utrudnianie pracy? [2020-12-28 00:15:38] [Output] : << s1zu [353]: natłok wezwań To teraz jednak natłok, rozumiem, po sytuacji nie mogłeś się zdecydować, wymagało to przemyślenia. Skoro pracownik kierował się na kopalnię to raczej nie było zgłoszeń, inaczej przecież by je robił, bynajmniej chyba tak powinien. Nie znam obu pracowników, ale myślę, że mieli wystarczająco czasu, aby porozmawiać o tej sytuacji na jaką napisałem skargę. W logach widać, jak pracownik mówi, że natłok zgłoszeń, utrudnianie, więc na moje szukał usprawiedliwienia. Poza tym auto stało zaledwie minutę, były święta, szukanie prezentów, więc szanujmy się, ale to chyba normalne, że auto mogło stać na poboczu, prawie nikomu nie wadząc, to tak jakby auta zostały odcholowane z miejsc ev fabularnego po 30 sekundach postoju. Pracownik nie dostał wielkich ukłonów i błagań ode mnie, dlatego zabrał pojazd. Tyle z mojej strony, sprawę już pozostawiam zarządowi do ocenienia, jak dla nich wyglądała sytuacja. Pozdrawiam.
  16. Muszę niestety, ja swoimi wypowiedziami coś wnoszę do skargi, Twoja ostatnia nie ma na celu niczego, prócz dogryzania, zachowanie naprawdę na poziomie. Czekam na zarząd, jeśli Twoje kolejne wypowiedzi mają mieć na celu tylko dogryzanie.
  17. Ale po co ma pokazywać suszarką skoro stałem po 5 sekundach odkąd napisałeś żeby zabrać, auto wtedy stało jakieś 30 sekund bez kierowcy. Ludzie dostający crasha itp. nie są krok od auta, albo nie są po 30 sekundach przy aucie, ponieważ często podczas crashy wywala, bynajmniej mi ostatnią pozycję. Nie musisz komentować, ponieważ nie masz argumentu. Szukasz byle czego i próbujesz tłumaczyć się jakimś utrudnianiem pracy lub natłokiem wezwań, których wtedy nie było, ponieważ nie potrafisz się przyznać, że źle zrobiłeś i myślałeś, że jesteś tam z yt to każdy będzie Ci się kłaniał i prosił, ale niestety ja takich rzeczy nie oglądam i traktuje każdego tak samo. Czekam na zarząd.
  18. Nie byłem pewny, czy auto jest wasze- właściciel Grabsio ostatni kierowca sqah- po sprawdzeniu dalej pewności nie było, rozumiem. Nie widzę dokładnie na ss, ale stał on minutę bodajże, jeśli dobrze widzę. Faktycznie można się kłócić, że utrudnia, ale taki pracownik, jak Ty grę innym. Nie wywyższasz się, a wymagasz wielkiego przepraszania, nie wiadomo czego. "Może panowie nie znają"- dalej nie czujesz się wyższy i lepszy od innych. Auto było Moje, miał klucze to wsiadł na chwilę, dlatego był kierowcą. Czyli gdybyś Ty miał pościg, ale kolega wsiadłby do niego na oczach policji to on jest winny i słuchają jego, obciążając Cię z jego słów, tak? Wszedł na służbę, oczywiście, ale czy Ty nie widzisz słowa w pytaniu " ostatnie 5 minut". Szkoda słów, jest to moja ostatnia wypowiedź, ponieważ raz, że nie jestem w stanie zrozumieć Cię, dwa, że nie chcę też dawać satysfakcji Twoim kolegą z frakcji, którzy bezmyślnie dodają reakcję, ponieważ też jest to słabe i dla mnie nie na miejscu , jak dodają takową reakcję pod poważną skargą na pracownika z ich "firmy". Mam nadzieję, że sytuacja zostanie wyjaśniona na moją korzyść, ja wyraziłem swoje zdanie i wydaje mi się one nie zgodne z regulaminem jakiego Ty musisz się trzymać.
  19. Twój nick: Grabsio311 Nick osoby oskarżonej: s1zu Powód napisania skargi: Gracz podjechał, gdy moje auto stało około 15 sekund na poboczu, ponieważ sprawdzałem prezenty za domkami z kolegą. Wsiadłem i zapytałem, czy odda itp, pow, że niby jest magiczne słowo, napisałem proszę, dziękuje, przepraszam, ponieważ to było moje auto a kolega napisał 'ODDAWAJ', wtedy pracownik ok to zabieram, zabrał auto na PP bez odegrania akcji RP i pojechał. Gdy napisałem do pracownika dlaczego tak zrobił i że zgłoszę to na forum początkowo napisał, że niby utrudniałem mu prace, lecz tak nie było, później, że natłok zgłoszeń. Tutaj zapytałem sobie pracownika, który był po prostu na służbie SARA, przypadkowego. >> TheBodziak [435]: Przez ostatnie 5 minut do teraz był natłok duży zgłoszeń na SARA? << TheBodziak [435]: nope §12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań. Nie było to miejsce zatłoczone, byłem ja i kolega, auto miało już na kole blokadę. Wezwań natłoku nie było. Moim zdaniem kolega poczuł się i myślał, że będę go błagać, gdy moje auto stało nawet nie minute raczej, ale najwidoczniej się przeliczył. Proszę o wyciągnięcie jakichkolwiek konsekwencji za takie żenujące zachowanie, chyba, że dla zarządu pracownik postąpił słusznie to okej. Dowody: Logi: SS jaki udało mi się załapać: Ode mnie to tyle, nie mam zamiaru dyskutować z człowiekiem, który nie ma grosz wyrozumiałości i zabiera auto po chwili, gdy te stało i byłem zaraz obok, jest czas jaki jest, każdy szuka prezentów itp. Nie chce zwrotu pieniędzy, ponieważ to go nic nie nauczy. Liczę tylko, że zostaną wyciągnięte konsekwencje z takowego zachowania i nie zostanie to uniewinnione z powodu 'utrudniania pracy;, której nie było, ponieważ początkowo ja wsiadłem w auto, potem kolega, myśleliśmy, że odda, gdy napisał bierz to, ale najwidoczniej pracownik chciał poczuć się człowiekiem wyższej klasy i początkowo zechciał by go prosić, ostatecznie chciał wymierzać jakieś konsekwencje, jak osoba wyżej postawiona. Po lawecie nikt nie skakał, nie przepychał itp, więc o czym my tu rozmawiamy, jakie utrudnianie. Dla mnie pracownik złamał też o ten punkt: §6. Pracownikowi zabrania się wywyższania nad innymi graczami oraz pracownikami.
  20. Grabsio311

    Pożegnanie - flvgx

    No cóż szkoda, że tak wyszło. Trzymaj się .
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin